تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 37

نام تاپيک: چطور میشه صدا رو خشن و مردونه کرد؟

پروفشنال alijigari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض چطور میشه صدا رو خشن و مردونه کرد؟

دوستان چه جوری میشه صدا را بم و خشن کرد --راه حلی بفرمایید

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

دوستان چه جوری میشه صدا را بم و خشن کرد --راه حلی بفرمایید
    سلام دوست من.

راه حل رو معمولن برای یک مشکل یا یک مسئله ارائه میکنند ، چیزی که برای من تعجب داره اینه که چرا دقیقن میخواین صداتون رو خشن کنید ؟
    افرادی که سیـگار میکشند و اعتیاد دارند ، خصوصن مصرف مواد الکلی ، باعث میشه هنجره هاشون و تارهای صوتی شون آسیب ببینه به مرور
    زمان، و صداهایی بسیار خش دار داشته باشند. ولی به هیچ وجه این کارها توصیه نمیشه.

حتی اگر اوکتاو صدای شما جز صداهای زیر باشه ، باز هم یک دکتر بهتر میتونه کمک کنه ، عمل هنجره و گاهی اوقات هم عمل لوزه میتونه کمک
    کننده باشه.

3. 3 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام دوست من.

راه حل رو معمولن برای یک مشکل یا یک مسئله ارائه میکنند ، چیزی که برای من تعجب داره اینه که چرا دقیقن میخواین صداتون رو خشن کنید ؟
    افرادی که سیـگار میکشند و اعتیاد دارند ، خصوصن مصرف مواد الکلی ، باعث میشه هنجره هاشون و تارهای صوتی شون آسیب ببینه به مرور

حتی اگر اوکتاو صدای شما جز صداهای زیر باشه ، باز هم یک دکتر بهتر میتونه کمک کنه ، عمل هنجره و گاهی اوقات هم عمل لوزه میتونه کمک
    کننده باشه.
    داداش امین میخوای بچه مردم معتاد کنی؟
    کجا صدای معتادا خشنه؟ اکثر معتادا عصبی هستن که صداشون اینجوریه
    البته باز صداشون زیاد خشن نیست
    احتمالا منظور دوستمون اینه که خودمون یه جاهایی بتونیم صدارو مردونه تر کنیم خشن تر بشه
    این کارم به نظر با گوش دادان به صدای مورد علاقه و تمرین زیاد میتونه اتفاق بیفته
    مثلا بازیگرا که صداشونو عوض میکنن یادمه تو یه برنامه ای حسام نواب صفوی داشت حرف میزد
    کاملا طبیعی بعد خودش صداشو کلفت و اصطلاحا مردونه تر کرد و چنتا جمله خفن گفت و ....
    یا مثلا داریوش ارجمند تو بیشتر کاراش صداش خشنه

5. این کاربر از 3D-Max بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

پيش فرض

مشکل من بدتر از شما بود. هم صدای خیلی نازک داشتم، هم دخترونه حرف می زدم!!! بماند که توی دوره دبیرستان هم چقدر سوژه می شدم! ولی بازم برام گنگ بود و منظور رو نمی فهمیدم تا این که یکی از دوستام صراحتا بهم گفت. ازون به بعد هم تمرین کردم و درست شدم...
    تمرین کن هر وقت خواستی حرف بزنی صدات رو مردونه تر و بم تر کنی. اگه تا یه مدتی این کار رو بکنی روت می مونه و این مدت زمان هم بستگی به خودت و مغزت و حنجرت داره که چقدر طول می کشه حالت جدید رو بپذیره. برای من یه ماهه جواب داد! کلا ازون موقع به بعد صدا کلفت و مردونه حرف می زنم؛ حتی اگه خودم نخوام...

شاد باشی

7. 5 کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن لپ تاپ NOR-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

میشه از پودر های مکمل بدنسازی استفاده کرد هر کی خورده صداش بم شده اما خش دار نشده فقط باید هر روز ورزش های پر تحرک کرد که به موشکل برنخورید

9. این کاربر از NOR-1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن زیست شناسی، پزشکی raana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز مکمل های بدن سازی ....ممکنه صدا رو بم کنه.....اما در کنارش سایر عوارض رو هم در نظر بگیرید.....عوارضی که به بدن آسیب جدی میزنه و در بعضی موارد حتی قابل درمان هم نیست....

محتوای مخفی: عوارض 

عوارض استفاده از مواد نیروزا و مکمل های بدن سازی که فقط چند ماهی پس از مصرف آن ها پدیدار می ‌شود به دلیل به هم خوردن بالانس هورمونی در بدن فرد است که با علائم ناخوشایندی همچون بزرگ شدن نوک سینه‌ ها و ترشح شیر در آقایان، زمخت شدن صدا، خشن شدن پوست بدن و پُرمویی فراوان خود را نشان می ‌دهد.در این میان عوارض قلبی ـ عروقی، خطرناک ‌ترین عوارض و البته شایع ‌ترین آن ها به شمار می ‌رود. این ‌که دیده می ‌شود ورزشکار هنگام ورزش دچار ایست قلبی می‌ شود، دقیقا به همین دلیل است. این دسته از افراد در مدت یک سال دچار هایپرتروفی و پرگوشتی عضلات قلبی می ‌شوند و همین موضوع با مکانیسم اختلال در خون رسانی قلب، زمینه بروز سکته‌ها و ایست قلبی را در فرد ایجاد می ‌کند.اختلالات کبدی هم در راس عوارض و جزو شایع ‌ترین آن ها به شمار می‌ روند. به این دلیل که متابولیسم و تخریب این دسته از هورمون‌ های اگزوژن در کبد است و فشار زیادی به آن وارد می‌ کند. این افراد در مدت کوتاهی دچار نارسایی‌ های شدید کبدی می ‌شوند که البته برگشت ‌پذیر نیست و فرد ورزشکار در مدتی کوتاه کبد خود را از دست می‌ دهد و زندگی بدون کبد هم که امکان ‌پذیر نیست.
    عوارض‌ منفی جنسی هم از جمله پیامدهای مصرف این مواد هستند

11. 7 کاربر از raana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام دوست من.

کننده باشه.
    داداش امین میخوای بچه مردم معتاد کنی؟
    کجا صدای معتادا خشنه؟ اکثر معتادا عصبی هستن که صداشون اینجوریه
    البته باز صداشون زیاد خشن نیست
    احتمالا منظور دوستمون اینه که خودمون یه جاهایی بتونیم صدارو مردونه تر کنیم خشن تر بشه
    این کارم به نظر با گوش دادان به صدای مورد علاقه و تمرین زیاد میتونه اتفاق بیفته
    مثلا بازیگرا که صداشونو عوض میکنن یادمه تو یه برنامه ای حسام نواب صفوی داشت حرف میزد
    کاملا طبیعی بعد خودش صداشو کلفت و اصطلاحا مردونه تر کرد و چنتا جمله خفن گفت و ....
    یا مثلا داریوش ارجمند تو بیشتر کاراش صداش خشنه
    مشکل من بدتر از شما بود. هم صدای خیلی نازک داشتم، هم دخترونه حرف می زدم!!! بماند که توی دوره دبیرستان هم چقدر سوژه می شدم! ولی بازم برام گنگ بود و منظور رو نمی فهمیدم تا این که یکی از دوستام صراحتا بهم گفت. ازون به بعد هم تمرین کردم و درست شدم...
    تمرین کن هر وقت خواستی حرف بزنی صدات رو مردونه تر و بم تر کنی. اگه تا یه مدتی این کار رو بکنی روت می مونه و این مدت زمان هم بستگی به خودت و مغزت و حنجرت داره که چقدر طول می کشه حالت جدید رو بپذیره. برای من یه ماهه جواب داد! کلا ازون موقع به بعد صدا کلفت و مردونه حرف می زنم؛ حتی اگه خودم نخوام...

شاد باشی
    میشه از پودر های مکمل بدنسازی استفاده کرد هر کی خورده صداش بم شده اما خش دار نشده فقط باید هر روز ورزش های پر تحرک کرد که به موشکل برنخورید
    1- با عکسی که گذاشتم معلوم هست که استفاده میکنم اما جواب نداده
    از الکل و ... تا حالا استفاده نکردم
    2-من راه اسون تری میخوام با جراحی ما شانس نداریم شاید صدامون هم در نیاد
    3-من که بازیگری مثل ... نیستم که بخوام صدام را کلفت و خشن کنم --هر چی برای صدا امتحان کردم دوباره بر میگرده
    4-با این مشکل --مشکلات اجتماعی برام پیش اومده

حاضرم هر کاری بکنم تا صدام بم تر و خشن تر بشه چون فشار روحی روم زیاد هست

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

پيش فرض

1- با عکسی که گذاشتم معلوم هست که استفاده میکنم اما جواب نداده
    از الکل و ... تا حالا استفاده نکردم
    2-من راه اسون تری میخوام با جراحی ما شانس نداریم شاید صدامون هم در نیاد
    3-من که بازیگری مثل ... نیستم که بخوام صدام را کلفت و خشن کنم --هر چی برای صدا امتحان کردم دوباره بر میگرده
    4-با این مشکل --مشکلات اجتماعی برام پیش اومده

حاضرم هر کاری بکنم تا صدام بم تر و خشن تر بشه چون فشار روحی روم زیاد هست
    راه غیر معقول و نسبتا خطرناکیه، ولی خب قلیون هم صدا رو شدیدا بم می کنه. البته نکن خوب نیست

14. این کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ NOR-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بهترین راه مشاوره با پزشکه دیگه با سلامتی که نمیشه شوخی کرد !

16. این کاربر از NOR-1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

راه غیر معقول و نسبتا خطرناکیه، ولی خب قلیون هم صدا رو شدیدا بم می کنه. البته نکن خوب نیست
    بهترین راه مشاوره با پزشکه دیگه با سلامتی که نمیشه شوخی کرد !
    1- قیلون خیلی درد سر داره اگه تعداد نخ های سیگار بیشتر بشه فایده داره یا نه ؟
    2-پیش یه پزشک رفتم میگه راهی نداره

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •