تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: گرین یا گیگابایت؟

داره خودمونی میشه fanoose darya's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

14 گرین یا گیگابایت؟

سلام...

در کل کدام یک بهتره، گرین یا گیگابایت؟

اگه برا سیستم من یه پاور عالی پیشنهاد بدین ممنون میشم؟
    M.B : Elite G41T-M12
    CPU : CORE 2DUO E8400
    Vga : nVIDIA Gforce GT430 2GB DDR3
    Hdd Int. : WD 320GB
    HDD Ext. :WD 500GB USB 3.0
    DvD rw : Liteon
    CD rw : Sony
    Ram : 2*2gig DDr3

Mouse & Keyboard & TVcard & Fan

اگه نباشه جاش خالی می مونه Behrouz_se60's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

من تا حالا ندیدم که گیگابایت پاور بزنه بهتره بی خیال اون بشی چون تازه وارد بازار شده البته من اطلاع ندارم چند ساله تو بعد جهانی وارد شده ولی گرین حداقل 10 ساله تو این زمینه فعالیت داره ، بین این دو تا فعلا گرین بگیر.پاور 450 وات هم برات جوابگو هست ولی اگر خواستی واسه اینده نگری کنی پاور 580 بگیر که بعدش بخواهی کارت گرافیک قوی بخری

داره خودمونی میشه mehrdad x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    ف ی ل ت ر نت

پيش فرض

من تا حالا ندیدم که گیگابایت پاور بزنه بهتره بی خیال اون بشی چون تازه وارد بازار شده البته من اطلاع ندارم چند ساله تو بعد جهانی وارد شده ولی گرین حداقل 10 ساله تو این زمینه فعالیت داره ، بین این دو تا فعلا گرین بگیر.پاور 450 وات هم برات جوابگو هست ولی اگر خواستی واسه اینده نگری کنی پاور 580 بگیر که بعدش بخواهی کارت گرافیک قوی بخری
    من شنيدم گرين ديگه كيفيت سابقشو نداره!!!

خودم هم حدود يک ماه و نيم قبل يه پاور گرين خريدم دقيقا بعد از 20 روز از كار افتاد و رفت واسه گارانتى...
    (با وجود اينكه ميگفتن گارانتى تعويض داره فرستادنش واسه تعمير و هنوز به دستم نرسيده!!!)
    البته شايد واسه بدشانسى خودم بوده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سری B-OC گرین که از 650 شروعمیشه تا 1600 وات کیفیت ساخت فوق العادخ ای داره و جدیدا تو بازارهای داخلی بود. تا چند وقت پیش تو بازارهای داخلی نمیدادنند اون طور که من اطلاع دارم. با 62 ماه گارانتی و کلی مزایای دیگه که خیلی از مارکهای معروف این مزایا رو ندارند. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی از پاورهای شکیل و بسته بندی موجود تو بازار که مارکهای معروف هم هست توان واقعی پاور خیلی کمتر از توای که رو جعبه یا پاور میزنند. متاسفانه بعضی از وارد کننده ها برچسب مورد نظر رو کنده و برچسب توان بالاتر و با قیمت بالاتر میفروشند. پس سعی کن از نمایندگی بگیری تا پاور 300 وات رو جای 700 وات بهت نفروشند. چون مغایر قوانین انجم هست نمیتونم بگم ولی تو پاساژ های معروف ولیعصر حتی پلاک مغازه رو هم میدونم که اجناسی با تعئیض برچسب و با توان کمتر و قیمت بیشتر می فروشند.
    نمیدونم چرا پاور ریین بعد 20 روز خراب شد ولی من و user هام از گریین همیشه استفاده میکنیم و روزی 18 ساعت سیستم روشن هست و سالها برای پاور اتفاقی نمیفته تا اینکه به دلیل تعویض قطعات و استفاده از پاور با توان بالاتر عوض میکنیم

5. این کاربر از siya vash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •