تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشکل در تم ویندوز

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض مشکل در تم ویندوز

سلام
    من ویندوزو تازه عوض کردم ولی قسمتی رو که تم رو عوض میکنیم رو نداره
    چیکار کنم.

داره خودمونی میشه ashokrany's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من ویندوزو تازه عوض کردم ولی قسمتی رو که تم رو عوض میکنیم رو نداره
    چیکار کنم.
    سلام دوست عزیز، میشه ورژن ویندوزت رو بگی، یک نسخه از ویندوز سون به نام Starter است که مخصوص Netbook هاست، این نوع ویندوز قابلیت تغییر تم و والپیپر رو ندارند، ولی اگه ویندوز شما از نوع Starter نیست تو استارت منو تایپ کن " Services" بعد Enter رو بزن، یه صفحه ای باز میشه

تو اون صفحه دنبال theme بگرد مثل عکس زیر :

توجه کن که حالت theme باید status به صورت started و بعد Start up Type نیز به صورت Automatic باشد. در غیر این صورت روی theme کلیلک راست کن بعد Properties رو انتخاب کن و بعد ملنند شکل زیر عمل کن

در آغاز فعالیت estrella's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام
    ویندوز من 7 هستش
    من بک گراند کامپیوترمو color گذاشتم
    حالا دوباره میخوام عکس بزارم قبول نمیکنه!!!!
    ممنون میشم زود کمکم کنید

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

شما برنامه Oceanis Change Background Windows 7 ازپایین دانلود کنید بعدشم از حالت فشرده خارج روی دسکتاپ سیو کنید این برنامه رو بعدشم اجراش کنید وقتی سیستم ریستارت شد بالا اومد گزینه Browse انتخاب کنید بک گراند خودتون از طریق این برنامه به ویندوز معرفی کنید سایت دوم بصورت شکل نمایش داده همین مراحل یا که از برنامه Personalization Panel استفاده کنید که این برنامه رو هم بصورت شکل در قسمتی که نوشته شده OPTION TWO بصورت شکل مشخص کرده به احتمال زیاد ویندوز شما starter باید باشد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

قبلا با برنامه ی windows theme installer می تونستم تم ها رو نصب کنم طوریکه کامل نشونشون بده اما از موقعی که ویندوزم رو دوباره عوض کردم وقتی تمی نصب می کنم با اون برنامه یا بدون اون فقط wallpaper ها رو نشون میده و حالت تم اصلی رو نشون نمیده و ارور cpu میده مشکل از چیه؟

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

قبلا با برنامه ی windows theme installer می تونستم تم ها رو نصب کنم طوریکه کامل نشونشون بده اما از موقعی که ویندوزم رو دوباره عوض کردم وقتی تمی نصب می کنم با اون برنامه یا بدون اون فقط wallpaper ها رو نشون میده و حالت تم اصلی رو نشون نمیده و ارور cpu میده مشکل از چیه؟
    اگر که ویندوز شما ultimate منوی run اجرا داخلش دستور پایین وارد اینتر کنید با موس

کد:

بعدش در کادری که برای شما باز میشود هر چی عکس تصویر میبینید پاک کنید بعد روی دسکتاپ کلیک راست گزینه personalize رو انتخاب بعد از تمهای که روی خود ویندوز هست امتحان کنید ببینید تم سیستم شما تغییر میکند یا که نه

با استفاده از برنامه Universal Theme Patcher هم قادر به عوض کردن تم هستین به اینصورت که ابتدا این برنامه رو بسته به سیستم خودتون که 32 یا 64 بیتی باشه از پایین دانلود کنید

بعد این برنامه رو اجرا در کادر اول زیان انتخاب کنید بعد سیستم شما فایلهای سیستم شما رو آنالیز میکند یک پیغام میدهد که روی دکمه ok کلیک کنید بعد از صفحه اصلی برنامه روی 3 تا دکمه Patch که فعال هست کلیک کنید بعد که سیستم شما راه اندازی شد بالا اومد قادر به استفاده نصب هر تمی هستین بعد منوی run اجرا داخلش دستور پایین با موس paste اینتر کنید بعد

کد:

در کادری که باز میشود تمهایی که دارین داخل همین پنجره کپی کنید بعد روی فایل تم خودتون که کپی کردین کلیک کنید تا تم مورد تظر اعمال شود تا بعد بتونید تمهای مورد نظر جایگزین کنید.

کد:

7. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •