تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: 2 تا سوال در رابطه با ویندوز 8 <<< فوری >>>

داره خودمونی میشه Cna_1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض 2 تا سوال در رابطه با ویندوز 8 <<< فوری >>>

سلام
    من یه لپ تاپ خریدم که روش ویندوز 8 نصب هست

- حالا 1 مشکل دارم اونم اینه که وقتی به نت وصلش میکنم (ای دی اس ال و با سیم و نه وایرلس) کانکت نمیشه در صورتی که اون یکی لپ تاپ مشکلی نداره تو اتصال به نت ...
    من وقتی این رو خریدم همه درایورهاش نصب بود و هیچ سی دی ای هم همراهش نبود و ویندوزشم اورجینال هست و اینکه با اسکایپ رجیسترشم کردم
    مشکل میتونه از کجا باشه ؟

- و یه سوال دارم در مورد نرم افزار هست
    اینکه چه آنتی ویروسی روش نصب کنم ؟ (برای 8)
    و idm و فتوشاپ و بقیه نرم افزار های مشکلی ندارن با وین8 ؟
    و سوال آخرم در مورد گیم هست > بازی های روز رو میشه به راحتی رو این وین نصب و اجرا کرد یعنی بازی هایی که روی 7 نصب و اجرا میشدن ؟

حـــــرفـه ای mtchabok's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    (مازندران - ساری) و (تهران - تهران)

پيش فرض

سلام
    اول بگم که عنوان تاپیک رو مطابق مشکلی که دارید بنویسید
    در مورد سوال اولتون باید بگم که شاید اصلا لپتاپتون از مودم آی پی نمیگیره . برای اینکه تست کنید این دستور رو در run ویندوز اجرا کنید ببیند جواب چی میده
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    برای درست کردن فقط کافیه که به Network and sharing برید در قسمت Change Adapter Settings روی Ethernet راست کلیک و Properties بگیرد . به سراغ Internet Protocol Version 4 رفته و کلیک کنید و Properties رو بزنید در اینجا هر دو گزینه Obtain an IP address automatically و Obtain DNS server address automatically باید کلیک کنید . تمام همه رو Ok و صبر کنید تا مودم آی پی بده بهتون . ( البته تمام این مواردی که گفته شده موقعی بدون مشکل عمل میکنه که مودم شما قابلیت آی پی دادن اتوماتیک داشته باشه و البته اینترنت به صورت bridge رو مودمتون تنظیم نشده باشه )

آنتی ویروس رو بر اساس سرعت سیستم خودتون انتخاب کنید سری به بخش آنتی ویروس بزنید و یکی رو انتخاب کنید . ( اگه آنتی ویروس رو آپدیت نگه میدارد وسواس بخرج ندید و سعی کنید از آنتی ویروسهای اورجینال استفاده کنید . )

همه نرم‌افزارهایی که اسم بردید بدون مشکل در ویندوز ۸ اجرا میشن . اگه آخرین نسخه ها رو داشته باشید هماهنگیشون بیشتر هم میشه .

همه بازیهای روز رو میشه در ویندوز ۸ بازی کرد مگه خلافش ثابت بشه ( پس اصلا نگران نباشید )

3. این کاربر از mtchabok بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •