تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مشکل تماس های خارجی / داخلی و SMS با خط ایرانسل و همراه اول

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض مشکل تماس های خارجی / داخلی و SMS با خط ایرانسل و همراه اول

سلام

3 تا سوال دارم من بعضی وقتا که با ایرانسل به خارج از ایران تماس می گیرم شماره غیر از شماره ایران برای طرف مقابل می افته

یعنی شماره همون کشور می افته علتش چیه ؟

سوال دیگه اینکه بعضی وقتا که تماس با خارج از ایران با خط ایرانسل گرفته میشه هیچ missed call ی نمی افته برای طرف مقابل یا

اس ام اس با وجود Delivered شدن به دستش نمی رسه این به خاطر خط هست یا مشکلی هست که ایرانسل داره ؟

برای خط همراه اولم هم یه مدتیه مشکل دارم بعضی وقتا اس ام اس ها با وجود Delivered شدن به دست کسی نمی رسه یا

اس ام اس کسی به من نمی رسه فقط هم به بعضی از خط ها نمی رسه مثلا با این خط به ایرانسل یا همراه اول خودم که SMS

می زنم فرستاده میشه ..

آخر فروم باز mili_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ! My Dreams

پيش فرض

به کدوم کشور میفرستید ؟ بعضی کشورا بعضی وقتا بگیر نگیر داره .

در مورد شماره ی غیر از شماره ی شما که برای طرف میوفته ، عکسش هم صادقه . یعنی اگه اون به شما بزنگه شما یه شماره ی ایرانسل می بینید . [ باز البته نه همیشه ! ]

وقتی طرف به شما زنگ می زنه ، اگه میخواید شماره ی اصلی طرف رو ببینید یا برعکس ، اگه اون دوست داره شماره اصلی شما رو ببینه ، باید گوشی هوشمند و جدید [ سیستم عامل حداقل S40 نوکیا ، نسل جدید . مثل نوکیا 110 ] داشته باشید و تماس رو سریع جواب ندید ! اگه یه ذره بذارید گوشی زنگ بخوره شماره ی temporary به شماره واقعی که طرف خارجی داره تماس می گیره تغییر پیدا می کُنه [ و شما حتی می تونید این فرآیند رو تو گوشی ـتون ببینید . ] البته همون طور که گفتم باید گوشی حداقل نیمه هوشمند ( D: ) داشته باشید .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •