تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: ایا دستگاه دراز و نشست تن تاک تاثیری در کوچ شدن شکم شما داشته است ؟؟

راي دهنده
21. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

2 9.52%
  • خیر

19 90.48%
صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 26

نام تاپيک: تن تاک تبلیغی گسترده اما دروغ !!

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ab king با قیمت 140 تمن با اون همه امکانات و ملزومات و محاسبه ی میزان کالری و شمارش کر و غیره یه طرف ، وتوتل کوری به اسمه تن تاک با قیمت 170 تمن و دوسه تا فنر که بعده مدتی درمیرن هم یه طرف حالا قضاوت کنید
    تبلیغات اون کرم حل.ز.ون یادمون نرفته هنوز
    خنده داریش هم همینجاس پول خون باباشن رو میگیرن ولی نمیکنن یه چیزی بدن دست مردم که کار کنه

اصلا هر وقت میگه دراز و نشست مشکل ترین ورزش دنیاس لجم میگیره
    من با 10-20 کیلو اضافه وزن باز 40-50 تا دراز و نشست رو میتونم برم یعد اینا حرف اضافه میزنن

2. 2 کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

کلا تلوزیون ملت رو ... فرض کرده به شرکتا روو میده ملتو پول پرس بار بیارن.اون همه وعده برای جایزه چیه مثلا تو بانکا؟نمیدونم جایزه ی تبرک و ... همش بد آموزیه. یعنی ملت واقعا انقد حریص و گرسنه تشریف داریم که به خاطر جایزه و پول به آب و آتیش بیوفتن و کلی دروغ و حقه باور کنن و اینا؟؟؟

4. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

تنتاک هم مثل کرم حلزون بداز آب دراومد من دوبارباهاش درازنشست زدم چرخی که عقب جلومی شه شیکست یا ازدرازنشست معمولی هم سخت تره

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Sh-Meteor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بهارستان

پيش فرض

سلام
    من خودم توی همین شرکت سپیده ماهان (سازنده تن تاک) کار می کردم!!!

باید بگم که:
    این تن تاک ها اون قدری که تلویزیون تبلیغ می کنه کاربردی نیست.
    ولی توجه کنید که این دستگاه یه جور وسیله ی کمکی هستش یعنی باید در عین که از این دستگاه استفاده می کنیم، رژیم غذایی خوب، استراحت، ورزش و ... به اندازه کافی داشته باشیم.
    البته اگه تن تاک 1 (همون چینی ها) رو گیر اوردین بد نیست.

کفش تن تاک خوبه، بد نیست اما باز هم مسلما اون قدری که می گن ارزش نداره. و لازمه که بگم همون کفش های اصلی چینی (Perfect steps) رو اگر گیر آوردین حتما بخرین؛ چون یه بنده خدایی
    اصلشو (Perfect steps) گرفته و الان چند ساله میپوشه و تو پاش آخ هم نگفته.

در مورد بقیه وسیله های این شرکت (کباب پز، ماهیتابه و ...) هم بازم باید بگم که اون قیمتی که توی TV میگه نمی ارزه اما اگر جایی ارزونشو گیر آوردین، می پیشنهاد می کنم بخرین (یعنی بد نیست).

در کل چون داره یه مبلغ خیلی خیلی خیلی زیادی بابت تبلیغات توی صدا و سیما پرداخت می کنه؛ بالاخره باید این هزینه رو یه جا جبران کنه دیگه؟؟؟ درسته ؟؟؟

اگه بازم سوالی هست، بپرسین تا جواب بدم!!!

موفق باشین...

7. این کاربر از Sh-Meteor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال a6543210's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    بیژن یورد

پيش فرض

دوستان واسه آب کردن شکم به جای 150 ت دادن به این دستگاه این کارو کنید.
    از این نوع کش ها

حدودا دو تا 2 متر بگیرین و سرشونو به یه جایی مثل دیوار و نرده وصل کنید و دوتاشونو پشت کمرتون بندازین.این می شه همون! (در واقع داره کمک می کنه که راحت از حالت خواب به نشسته برین)

9. این کاربر از a6543210 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

به نظر من که همش کلاه برداری هست .. اگر نمی دونید بدونید اصل نام این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست. این محصول تن تاک کپی برداری از محصول خارجی هست. ثانیا اصل ورزش دراز و نشست به اینه که فشار به ناحیه شکم بیاد و عضلات شکم رو درگیر کنه و بیشتر برای عضله سازی هم مطرحه نه آب کردن شکم. دوستانی که بدنسازی رفته باشن با دراز و نشست یا حرکت نردبانی آشنا هستن... برای کاهش وزن بهترین راه پیاده روی هست چون تمامی عضلات بدن رو درگیر می کنه.... نتیجه اینکه تن تاک یک محصول تقلبی و کپی برداری شده است که تاثیری در لاغری ندارد.

داره خودمونی میشه MoXa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    رخت خواب

پيش فرض

دوستان بجای استفاده از تن تاک که نمی زاره هیچ فشاری بهتون بیاد از قرص ها و دارو های چربی سوری استفاده نکنید .
    من دایی دوستم 173 کیلو هستش همین الانم بیشتر شده ، قدش 198 هستش ، خیلی گندس شبیه این بازیگره دیو ببره میمونه .
    تن تاک دوستم رو ازش گرفت همین که وزنشو انداخت روش شکست ، فنراش در رفت و چرخاش هم از جاش دراومد .
    ازین آشغالا نخرید ، یه میله بارفیکس بخرید ازش آویزون شید خیلی حال میده .

12. این کاربر از MoXa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Sh-Meteor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بهارستان

پيش فرض

دوستان بجای استفاده از تن تاک که نمی زاره هیچ فشاری بهتون بیاد از قرص ها و دارو های چربی سوری استفاده نکنید .
    من دایی دوستم 173 کیلو هستش همین الانم بیشتر شده ، قدش 198 هستش ، خیلی گندس شبیه این بازیگره دیو ببره میمونه .
    تن تاک دوستم رو ازش گرفت همین که وزنشو انداخت روش شکست ، فنراش در رفت و چرخاش هم از جاش دراومد .
    ازین آشغالا نخرید ، یه میله بارفیکس بخرید ازش آویزون شید خیلی حال میده .
    اینطوری که شما تعریف می کنی اون آقا (دایی دوستتون) با اون وضعیت جسمی که تعریف کردین (173 کیلو وزن و 2 متر قد) اگه از میله بارفیکس آویزون بشه، کله چهار چوب در می ترکه...

به دوستتون بگین دستگاه رو برگشت بزنه به نمایندگی، براش یه دونه دیگه سالمش رو میفرستن...

پروفشنال parsicola's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehroon

پيش فرض

اگه جوون هستید هفته ای دوبار برید باشگاه و یه ورزش (هرچی دوست دارین) انجام بدین که حداقل یک ساعت طول یکشه و لباستون از شدت عرق کردن خیس یشه. هم وزنتون بعد جندماه متناسب میشه و مهمترین جیزی که همه ازش غافل هستند تنظیم تمام مشکلات پنهان درون بدنتون مثل چربی ، اوره ، غلظت خون ، کلسترول و ... من بعد سالها ورزش نکردن با اینکه آدم پرخوری نبودم و وزن مناسبی هم داشتم اما این اواخر خیلی کند و تنبل شده بودم و حس و حال کار ازم گرفته شده بود که بعد آزمایشات فهمیدم که کمی خونم غلیظ تر شده و همین باعث احساس کندی و بی حالی شده . بعد چتدماه باشگاه کاراته رفتن اونم هفته ای فقط 2 بار همه چی مثل 10 سال قبل شده. از آمادگی جسمانی و روحیه و فیزیک بدنی بهتر نمیخوام بگم که کاملا واضحه.

اگرم سنتون بالای 55 الی 60 سال هست بهترین کار پیاده روی یا آرام دویدن صبحگاهیه تا هم تناسب اندام داشته باشین و هم بیماری ها رو از خودتون دور کنین. تن تاک و تن خار و تن مال ... قرص و حب و دوا رو هم فراموش کنین.

15. این کاربر از parsicola بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز شـیـفــو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

یکی از شاگردام تن تاک گرفته بود حدود 4 ماه پیش (دقیق نمیدونم ، خلاصه همین حدودا دیگه) هرروز هم ازش استفاده میکنه و مشکلی هم نداشته (مثل شکستگی و پارگی و ....)

اما مشکل اصلی اینه که هیچ فایده ای براش نداشته ، چون کوچک شدن شکم اصلا ربطی به حرکات شکم مثل دراز نشست و کرانچ و بارفیکس کرانچ و ...... نداره .
    کسی که میخواد شکمش کوچیک بشه فقط و فقط باید سه اصل رو رعایت کنه :

1. دریافت کالری کم (کمتر از مقدار نیاز روزانه که با محاسبه میزان فعالیت ها و وزن و قد و ...... بدست میاد)
    2. انجام ورزش های هوازی مثل : پیاده روی ، دو ، فوتبال ، دوچرخه ، کوهنوردی ، اسکی و ..... یا تو باشگاه : تردمیل ، دوچرخه ، اسکی فضایی ، طناب و .....
    3. استراحت و تنظیم خواب

* حالا اینکه چرا همراه با این نکات تمرین شکم میدن مثل دراز نسشت ، دیلیلش اینه که وقتی شکم چربی هاش آب بشه (اگه تو مدت زمان کم مقدار زیاد وزن کم کنیم مثلا در هر 4 هفته بیشتر از 3.5 کیلو کم کنیم) پوست شکم حالت آویزون و بدی پیدا میکنه ، اما اگه بجای چربی ها ماهیچه های این قسمت رشد کنند ، هم جای خالی چربی ها رو پر میکنند و هم بدن رو زیبا میکنند .

اما متاسفانه تن تاک با این شعار تبلیغاتی کل واحد های تربیت بدنی رو زیر سئوال برده .درضمن ، برای حرکت کرانچ بعد از یه مدتی از وزنه استفاده میکنند تا این کار سخت بشه نه اینکه با کمک چهار تا فنر و دوتا چرخ اینکار رو آسونتر کنن .

کسی که قصدتش جدیه و واقعا میخواد ورزن کم کنه بهتره بعد از یکماه رعایت سه نکته بالا ، از چربی سوزهایی مثل الکارنیتین ، لیپو6 ، CLA و ..... استفاده کنه .
    در کنار اینا اگه میخواد اتفاقی که در پاراگراف ستاره دار تشریح کردم نیوفته ، از BCAA , Whey , GLutamine میتونه استفاده کنه .

اما بازم تاکید میکنم ، تنها رعایت اون سه نکته + استفاده از ژریم غذایی تحت هرم غذایی هست که باعث پیشرفت میشه ، نه تن تاک و مکمل ها و .......

17. 2 کاربر از شـیـفــو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •