تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 61

نام تاپيک: بن بست (مرگ تدریجی یک رویا)

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی و علوم انسانی havzhini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

در مورد ویندوز8 من الان نزدیک یکسال دارم ازش استفاده میکنم از زمان نسخه ازمایشی بیرون داده شد و مشکل خاصی نداشتم بجز یه سری مشکلات جرعی که تمام ویندوزها دارن
    ویندوز بلو هم بدلیل اینکه زیاد استقبال نشد از ویندوز8 نصبت به زمان ویندوز7 امدن و روش کار کردن تا بهینه تر و بهتر بشه و حتی ممکنه به صورت یه یه اپدیت برای ویندوز8 باشه نه ویندوز مستقل
    ولی خب ممکنه ویندوز8 روی بعضی دستگاه قدیمی یا کسایی که زیاد اشنایی با ویندوز ندارن مشکل ایجاد کنه پس ویندوز7 هنوز هم برای خیلی ها بهترین گزینه هست و کارامدترین

ولی همونطور که توی خصوصی هم توضیح دادم اولین کار و و بهترین و سادترین کار برای رفع مشکل عوض کردن ویندوز هست که اگه مشکل نرمافزاری باشه کلا مشکل حل میشه ولی اگه مشکل بازم برگشت اونوقت مشخص میشه مشکل سختافزاری هست

که من مشکل سختافزاری رو 70درصد از پاور و اتصالات داخلی میدونم و بعد اون مشکل کارت گرافیک

2. 2 کاربر از havzhini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

در مورد ویندوز8 من الان نزدیک یکسال دارم ازش استفاده میکنم از زمان نسخه ازمایشی بیرون داده شد و مشکل خاصی نداشتم بجز یه سری مشکلات جرعی که تمام ویندوزها دارن
    ویندوز بلو هم بدلیل اینکه زیاد استقبال نشد از ویندوز8 نصبت به زمان ویندوز7 امدن و روش کار کردن تا بهینه تر و بهتر بشه و حتی ممکنه به صورت یه یه اپدیت برای ویندوز8 باشه نه ویندوز مستقل
    ولی خب ممکنه ویندوز8 روی بعضی دستگاه قدیمی یا کسایی که زیاد اشنایی با ویندوز ندارن مشکل ایجاد کنه پس ویندوز7 هنوز هم برای خیلی ها بهترین گزینه هست و کارامدترین

ولی همونطور که توی خصوصی هم توضیح دادم اولین کار و و بهترین و سادترین کار برای رفع مشکل عوض کردن ویندوز هست که اگه مشکل نرمافزاری باشه کلا مشکل حل میشه ولی اگه مشکل بازم برگشت اونوقت مشخص میشه مشکل سختافزاری هست

که من مشکل سختافزاری رو 70درصد از پاور و اتصالات داخلی میدونم و بعد اون مشکل کارت گرافیک
    من با ویندوز 8 کار کردم . تقریبا از 7 بهتر بود . سرعت لپتاپ منم افزایش پیدا کرده بود . فقط بدلیل اینکه با وایرلس لپتاپ 5110 سازگاری نداشت و باعث هنگ کردن میشد پاکش کردم و الان هم از 7 استفاده میکنم

4. این کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال NorthBridge's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

ویندوز هشت از طرف مایکروسافت گفته شده که 33 درصد کارایی سخت افزار رو افزایش میده که خیلی چشمگیره (که البته در عمل ممکنه این عدد چندان درست نباشه) ولی بهرحال خودش حاکی از پیشرفت برنامه نویسی کرنل این نسخه از ویندوز هست .
    با اینحال فعلاً برای افرادی که اهل ریسک هستند و تغییر ویندوز براشون دردسری نداره مناسبه ولی کاربرهایی که روزانه با سیستم کارهای ضروری شغلی و یا روتین دارند و یا چندان حوصله ی تغییرات رادیکال در ویندوز رو ندارند چندان پیشنهاد نمیشه چون ممکنه ایرادات و یا ناپایداری هایی که شایع هست گریبان گیرشون بشه و از کار و زندگی بیفتند .
    مضافاً به اینکه این سیستم عامل عمدتاً پاسخی بود به نیاز دستگاه های لمسی و برای عقب نماندن از این قافله بود که بطور ضربتی از طرف مایکروسافت معرفی شد بهمین دلیل هنوز باگ و مشکلات و یا ناسازگاریهایی داره که تاپیکهای زیادی در این باره موجوده .
    نقل قول نوشته شده توسط Soroush-S
    من با ویندوز 8 کار کردم . تقریبا از 7 بهتر بود . سرعت لپتاپ منم افزایش پیدا کرده بود . فقط بدلیل اینکه با وایرلس لپتاپ 5110 سازگاری نداشت و باعث هنگ کردن میشد پاکش کردم و الان هم از 7 استفاده میکنم
    شما درایورهای وایرلس اختصاصی ویندوز هشت x64 رو از صفحه ی زیر گرفته و نصب کردید؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. این کاربر از NorthBridge بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

ویندوز هشت از طرف مایکروسافت گفته شده که 33 درصد کارایی سخت افزار رو افزایش میده که خیلی چشمگیره (که البته در عمل ممکنه این عدد چندان درست نباشه) ولی بهرحال خودش حاکی از پیشرفت برنامه نویسی کرنل این نسخه از ویندوز هست .
    با اینحال فعلاً برای افرادی که اهل ریسک هستند و تغییر ویندوز براشون دردسری نداره مناسبه ولی کاربرهایی که روزانه با سیستم کارهای ضروری شغلی و یا روتین دارند و یا چندان حوصله ی تغییرات رادیکال در ویندوز رو ندارند چندان پیشنهاد نمیشه چون ممکنه ایرادات و یا ناپایداری هایی که شایع هست گریبان گیرشون بشه و از کار و زندگی بیفتند .
    مضافاً به اینکه این سیستم عامل عمدتاً پاسخی بود به نیاز دستگاه های لمسی و برای عقب نماندن از این قافله بود که بطور ضربتی از طرف مایکروسافت معرفی شد بهمین دلیل هنوز باگ و مشکلات و یا ناسازگاریهایی داره که تاپیکهای زیادی در این باره موجوده .

شما درایورهای وایرلس اختصاصی ویندوز هشت x64 رو از صفحه ی زیر گرفته و نصب کردید؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    درایور وایرلس مخصوص ویندوز 8 نصب نمیشد

8. این کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

درایور وایرلس مخصوص ویندوز 8 نصب نمیشد
    شما با نصب درایور فقط گذاشتید خود ویندوز شناسایی کنه یا فایلهای inf. و sys. رو بطور دستی هم سعی کردید به ویندوز بشناسونید؟

10. این کاربر از NorthBridge بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شخصاً اگر اینجا توصیه ای میکنم حاصل یک عمر حرفه ی سخت افزاری و کار تخصصی روی لپ تاپ های گوناگون هست و مثل پزشک که قدم به قدم جلو میره داریم علت یابی میکنیم . محض تفریح و تفنن اینجا چیزی گفته نمیشه
    با توجه به گرمی هوا یک کول پد مناسب تهیه کنید و این پیشنهادات زیر رو هم انجام بدید .

1. اولاً قبل از هر کاری حتماً ویندوز هفت Ultimate x64 کمتر دستکاری شده از یک شرکت معتبر مثل پرنیان بریزید و آخرین درایورها بخصوص آخرین درایور گرافیک رو دانلود و نصب کنید . اگرم ویندوز اصلی خودش ویندوز هفت بوده اون رو ریکاور کنید .
    2.ایرادی که تصویرش رو گذاشتید (البته بهتر بود یک تصویر بزرگتر و واضح تر می گذاشتید) قبلاً زمانیکه پیش گارانتی رفتید هم رخ داده یا خیر ؟ بهرحال تصویرش و وضعیت دقیق سیستم در اون حالت رو باید به اطلاعشون برسونید .
    3.بعد از تغییر ویندوز که دو خط بالاتر گفتم اگر مشکل برطرف نشد احتمالش زیاده که از گرافیک و یا کابل رابطش به پنل باشه . اینها اگر لازم شد هر کدوم باید در جای خودش یک به یک چک بشه (البته بوسیله ی مرکز تعمیرات تخصصی و یا گارانتی)
    4.زمانیکه این اشکال رخ داد دستگاه روی گرافیک مجتمع بود یا گرافیک مستقل ؟
    5.همونطور که خودتونم اشاره کردید ویندوز هشت ویندوز پایداری نیست . ویندوز آبی هم نسخه ی رفع ایراد شده ی ویندوز هشت هست و چیز جدید نیست . نسخه های غیر نهایی اون همین الانم وجود داره ولی فعلاً همون ویندوز هفت پایدارترین ویندوز برای شماست
    6.فعلاً نمیشه ربطی بین مشکل گرافیکی سیستم شما با مشکل خاموش شدن خودبخودش قائل شد مگر اینکه خلافش ثابت بشه

فعلاً به پیشنهادات گفته شده عمل کنید بعد اگر رفع نشد بیایید مطرح کنید ما در خدمتیم
    درسته. قصد جسارت نداشتم. ویندوز اورجینال که نداشت. این ایراد بعد از آخرین بار که رفتم گارانتی پیش اومد و اطلاع ندارن ولی سعی میکنم حتما مراجعه کنم گارانتی. ببخشید دیگه عکس رو با گوشی گرفتم. اون لحظه دسترسی به هیچ چیز جز گوشی ضعیف خودم نداشتم. میدونم که با گرافیک اینتل کار میکرد و میکنه نه انویدیا. ممنون از کمکتون. همین کاری که گفتین در اولین فرصت انجام میدم و میگم نتیجه رو. خیلی ممنون. از باقی دوستان هم ممنون. حتما به توصیه هاتون عمل میکنم. لطف کردین.
    Last edited by پیمان.; 26-06-2013 at 18:15.

12. این کاربر از پیمان. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

شما با نصب درایور فقط گذاشتید خود ویندوز شناسایی کنه یا فایلهای inf. و sys. رو بطور دستی هم سعی کردید به ویندوز بشناسونید؟
    فقط خود ویندوز درایورها نصب کرد . این مشکل جهانیه - یعنی توی کشورهای دیگه و حتی ایران این مشکل هنوز حل نشده .

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

فقط خود ویندوز درایورها نصب کرد . این مشکل جهانیه - یعنی توی کشورهای دیگه و حتی ایران این مشکل هنوز حل نشده .
    کار نشد نداره . اینکه عده ای نتونستن دلیل نمیشه کلاً اون کار انجام نشه . حتی میشه از راه شناسایی چیپ استفاده شده در قطعه رفت و درایور عرضه شده ی اون چیپ رو بطور مستقل دانلود و نصب کرد و یا اگر فرد مسلط باشه طوری ویرایشش میکنه که نصب بشه ولی فعلاً راههای ساده و روتین رو برید:

شما اول فایل اجرایی exe دانلودی مخصوص همون نسخه ویندوز رو Extract کنید تا درایورها از حالت فشرده دربیان
    بعد داخل Device Manager روی قطعه ای که درست شناسایی نشده راست کلیک کنید و این مراحل رو طی کنید ببینید چطور میشه :
    Update driver software>Browse my computer for driver software>Let me pick from a list of device drivers on my computer>Have Disk
    و مسیر رو بدید به همون پوشه ی درایورهای Extract شده و از اونجا فایل اصلی و کم حجم درایور رو انتخاب کنید و ببینید قطعه شناسایی میشه یا نه

15. این کاربر از NorthBridge بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 3aman021's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست عزیز اگه درایور ها رو از سایت دانلود کردی بگم درایور ها ورژن های مختلف دارن.حتی مدل دستگاه رو تو سایت وارد کنی نمیشه فهمید که کدوم واسه دستگاه خودته .برای مثال 40 تا ورژن درایور صدا داریم و اگه اصلیش رو نصب نکنی ناپایداری ایجاد میشه

17. 2 کاربر از 3aman021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Prince.Kourosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اقا پیمان میخوام بردرانه بهت بگم واقعا ماشاالله به پشتکارت من که بودم لپتاپمو از ساختمون خونمون پرتش میکردم تو کوچه حالشو میبردم! گذشته از شوخی .... فکر میکنم به یه اینترنت پرسرعت نیاز داری که با نرم افزار Driver Max همه نرم افزاراتو دانلودش کنی... من فکر کنم اولین مشکلت اتصال کوتاه تو مادربوردت باشه و دومین اشکال هم ممکنه از نرم افزارت باشه و سومین که اخرین احتماله اینه که اصلا دستگاهت ریفر شده و نتونستن عیبشو پیداکنن پس به ترتیب اول ببرش پیش یه تعمیرکار درست حسابی برای دومی هم که نرم افزارش رو از نت بگیر رایگانه سومیش هم به این ادرس مراجعه کن البته باید تاپیکهای قبلشو واسه ایسر ببینی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این تاپیک خیلی خوبیه من لپتاپم اچ پی هستش و خداروشکر ریفر نبود شما هم برای ایسر باید دو سه صفحه قبلش بری یه نگاه بندازی .........
    نمیخوام الکی ازت تعریف کنم ولی قدرت حل مشکلاتت واقعا عالیه بهت تبریک میگم ایشالا همیشه تو زندگیت موفق باشی

19. این کاربر از Prince.Kourosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •