تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 61

نام تاپيک: بن بست (مرگ تدریجی یک رویا)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

راستی یه چیز دیگه که قبلا یادم نبود بگم. اولین بار که بردم گارانتی این 2 تا برنامه روش نصب شده بود. پرسیدم اینا چیه. گفتن که نیاز بود اینا نصب بشن.

پروفشنال NorthBridge's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

در شات مربوط به HW Monitor همه چیز از جمله دماها طبیعی بنظر میرسه . بنظر من ایراد باید از یک اتصال کوتاه در مدار تأمین توان باشه گرچه بازم باید از نزدیک تست کرد
    بهتره گارانتی رو بیخیال بشید و تحویل یک مرکز تخصصی و حرفه ای لپتاپ بدید و دقیق مشکل رو براشون بازگو کنید . دیگه اینجور مراکز چون بحث نک و نوکهای مربوط به گارانتی وسط نیست و حرف دستمزد وسط هست کارشون رو درست انجام میدن
    راستی یه چیز دیگه که قبلا یادم نبود بگم. اولین بار که بردم گارانتی این 2 تا برنامه روش نصب شده بود. پرسیدم اینا چیه. گفتن که نیاز بود اینا نصب بشن.
    هر دو برنامه ی Burn It Test و Everest مربوط به تست سخت افزار از راه بنچمارک گیری و نیز نمایش اطلاعات جزئی سخت افزار سیستم هستند
    البته Burn it test نسخه های مختلفی داره که از سلامت نمایشگر تا صوت و .... رو تست میکنه اما این نسخه فقط مخصوص گرافیک هست ظاهراً

3. این کاربر از NorthBridge بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 3aman021's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

چرا. احتمالش هست. اما من اثری پیدا نکردم. شما چجوری فهمیدی که دستگاهت ریفر بوده؟
    رو جای باطریش نوشته بود

5. این کاربر از 3aman021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

رو جای باطریش نوشته بود
    چی نوشته بود ؟

7. این کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی ممنون از راهنماییهاتون. یه مشکل جدید پیدا شده. 2-3 دقیقه بعد از روشن کردن صفحه اش خط خطی شد و هیچ کاری نکرد. 1 دقیقه بعد خاموشش کردم با نگه داشتن پاور. این برای چی بود؟

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

خیلی ممنون از راهنماییهاتون. یه مشکل جدید پیدا شده. 2-3 دقیقه بعد از روشن کردن صفحه اش خط خطی شد و هیچ کاری نکرد. 1 دقیقه بعد خاموشش کردم با نگه داشتن پاور. این برای چی بود؟
    معمولاً از خود گرافیک و یا کابل رابطش به نمایشگر باید باشه

10. این کاربر از NorthBridge بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی و علوم انسانی havzhini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

خط خطی یعنی چی؟صفحه ابی رنگ بود؟

اقا بنظر من مشکل فقط از ویندوزت هست
    یه ویندوز عوض کن همه چیز حل میشه
    ویندوز8 بریز اکتیو کن و اپدیت کن 95درصد مشکلاتت حل میشه چون تمام مواردی که میگین نشونه مشکل داشتن ویندوز هست نه مشکل سخت افزاری

12. این کاربر از havzhini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

معمولاً از خود گرافیک و یا کابل رابطش به نمایشگر باید باشه
    اگر به قول شما از گرافیک یا کابل رابط باشه پس چرا گارانتی اصرار داشت که سخت افزارش سالمه؟ (اصلا منظور این نیست که شما اشتباه میکنی.فقط کنجکاوم که بدونم چرا چیزی نگفتن) و اینکه این مشکل با اون 2تا برنامه ی تست سخت افزار مشخص نمیشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خط خطی یعنی چی؟صفحه ابی رنگ بود؟

اقا بنظر من مشکل فقط از ویندوزت هست
    یه ویندوز عوض کن همه چیز حل میشه
    ویندوز8 بریز اکتیو کن و اپدیت کن 95درصد مشکلاتت حل میشه چون تمام مواردی که میگین نشونه مشکل داشتن ویندوز هست نه مشکل سخت افزاری
    اینجوری شد. آبی نبود. یه مطلب دیگه. من از چند نفر شنیدم که ویندوز 8 باگ های زیادی داره و مایکروسافت هم بیخیال دادن ورژن های بالاترش شده و داره روی ویندوز جدیدی به اسم بلو (اگه درست گفته باشم) کار میکنه. ضمنا این رو هم به چشم خودم دیدم که 3تا از دوستان که ویندوز 8 ریخته خیلی دستگاهشون گرم میشد و گاهی خاموش میشد و انگار خیلی سنگین بود اجرای ویندوز 8 برای دستگاهشون. بعد از اینکه دوباره ویندوز 7 ریختن همه ی مشکلات برطرف شد. دستگاهشون هم یکی 4540 بود یکی هم 5110 و یکی هم ایسوس که نمیدونم مدلشو. حالا نظرتون چیه؟ یه نفر دیگه هم گفت احتمال داره وقتی دما به 50-51 یا بالاتر که میرسه دکمه ی پاور اتصال پیدا کنه و خاموش بشه بدون اینکه کسی بهش دست زده باشه. چون همون صدایی که موقع خاموش کردن با نگه داشتن پاور میاد موقع خاموش شدن دستگاه شنیده میشه. که ظاهرا صدای سوییچ مدار پاوره. این به نظر شما ممکنه؟
    Last edited by پیمان.; 26-06-2013 at 14:09.

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

اگر به قول شما از گرافیک یا کابل رابط باشه پس چرا گارانتی اصرار داشت که سخت افزارش سالمه؟ (اصلا منظور این نیست که شما اشتباه میکنی.فقط کنجکاوم که بدونم چرا چیزی نگفتن) و اینکه این مشکل با اون 2تا برنامه ی تست سخت افزار مشخص نمیشه؟
    اینجوری شد. آبی نبود. یه مطلب دیگه. من از چند نفر شنیدم که ویندوز 8 باگ های زیادی داره و مایکروسافت هم بیخیال دادن ورژن های بالاترش شده و داره روی ویندوز جدیدی به اسم بلو (اگه درست گفته باشم) کار میکنه. ضمنا این رو هم به چشم خودم دیدم که 3تا از دوستان که ویندوز 8 ریخته خیلی دستگاهشون گرم میشد و گاهی خاموش میشد و انگار خیلی سنگین بود اجرای ویندوز 8 برای دستگاهشون. بعد از اینکه دوباره ویندوز 7 ریختن همه ی مشکلات برطرف شد. دستگاهشون هم یکی 4540 بود یکی هم 5110 و یکی هم ایسوس که نمیدونم مدلشو. حالا نظرتون چیه؟ یه نفر دیگه هم گفت احتمال داره وقتی دما به 50-51 یا بالاتر که میرسه دکمه ی پاور اتصال پیدا کنه و خاموش بشه بدون اینکه کسی بهش دست زده باشه. چون همون صدایی که موقع خاموش کردن با نگه داشتن پاور میاد موقع خاموش شدن دستگاه شنیده میشه. که ظاهرا صدای سوییچ مدار پاوره. این به نظر شما ممکنه؟
    شخصاً اگر اینجا توصیه ای میکنم حاصل یک عمر حرفه ی سخت افزاری و کار تخصصی روی لپ تاپ های گوناگون هست و مثل پزشک که قدم به قدم جلو میره داریم علت یابی میکنیم . محض تفریح و تفنن اینجا چیزی گفته نمیشه
    با توجه به گرمی هوا یک کول پد مناسب تهیه کنید و این پیشنهادات زیر رو هم انجام بدید .

1. اولاً قبل از هر کاری حتماً ویندوز هفت Ultimate x64 کمتر دستکاری شده از یک شرکت معتبر مثل پرنیان بریزید و آخرین درایورها بخصوص آخرین درایور گرافیک رو دانلود و نصب کنید . اگرم ویندوز اصلی خودش ویندوز هفت بوده اون رو ریکاور کنید .
    2.ایرادی که تصویرش رو گذاشتید (البته بهتر بود یک تصویر بزرگتر و واضح تر می گذاشتید) قبلاً زمانیکه پیش گارانتی رفتید هم رخ داده یا خیر ؟ بهرحال تصویرش و وضعیت دقیق سیستم در اون حالت رو باید به اطلاعشون برسونید .
    3.بعد از تغییر ویندوز که دو خط بالاتر گفتم اگر مشکل برطرف نشد احتمالش زیاده که از گرافیک و یا کابل رابطش به پنل باشه . اینها اگر لازم شد هر کدوم باید در جای خودش یک به یک چک بشه (البته بوسیله ی مرکز تعمیرات تخصصی و یا گارانتی)
    4.زمانیکه این اشکال رخ داد دستگاه روی گرافیک مجتمع بود یا گرافیک مستقل ؟
    5.همونطور که خودتونم اشاره کردید ویندوز هشت ویندوز پایداری نیست . ویندوز آبی هم نسخه ی رفع ایراد شده ی ویندوز هشت هست و چیز جدید نیست . نسخه های غیر نهایی اون همین الانم وجود داره ولی فعلاً همون ویندوز هفت پایدارترین ویندوز برای شماست
    6.فعلاً نمیشه ربطی بین مشکل گرافیکی سیستم شما با مشکل خاموش شدن خودبخودش قائل شد مگر اینکه خلافش ثابت بشه

فعلاً به پیشنهادات گفته شده عمل کنید بعد اگر رفع نشد بیایید مطرح کنید ما در خدمتیم
    Last edited by NorthBridge; 26-06-2013 at 15:25.

16. این کاربر از NorthBridge بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •