تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: هنگ کردن windows explorer بعد از ویروس کشی سیستم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری

14 هنگ کردن windows explorer بعد از ویروس کشی سیستم

سلام
    امروز آنتی ویروس کاسپرسکی رو نصب کردم بعد از اسکن کامل ویافتن 400 ویروس و 26000 تروجان کارش رو تموم کرد اما حالا وقتی روی فولدری کلیک راست میکنم explorer اخطار stop working میده با اینکه خود explorer.exe تو لیست آنتی ویروس بعنوان مطمئن علامت خورده لطفا راهنمایی کنید چطوری این مشکل رو حل کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

به نظر من از فایلهات بک آپ بگیر و دوباره ویندوز بریز.
    این مشکلات به همین آسونی حل نمیشن .
    Last edited by poolfa; 22-06-2013 at 20:05.

پروفشنال vxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام
    امروز آنتی ویروس کاسپرسکی رو نصب کردم بعد از اسکن کامل ویافتن 400 ویروس و 26000 تروجان کارش رو تموم کرد اما حالا وقتی روی فولدری کلیک راست میکنم explorer اخطار stop working میده با اینکه خود explorer.exe تو لیست آنتی ویروس بعنوان مطمئن علامت خورده لطفا راهنمایی کنید چطوری این مشکل رو حل کنم
    احتمالا وقتی انتی ویروس خواسته ویروس ها رو پاک کنه فایل اجرایی اکسپلورر هم پاک کرده با اپدیت احتمالا حل می شه!

در آغاز فعالیت raidcall's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    ايـــران-تـــبريز

پيش فرض

اول اين كه سلام بعد اين كه دوست عزيز به احتمال زياد انتي ويروس شما اورجينال نيست 1- اول پيشنهاد من اينه كه براي رفع مشكل ويندوز خود را بازسازي كنيد (نصب نه باسازي ) اگه هم خواستي يه ويندوز كامل بزن هر تو خودت مي خواي 2- اين كه اين مشكلي كه شما داري به هيچ عنوان درست نمي شه تا زماني كه ويندوز بازسازي يا يه ويندوز جديد بزني 3- پيشنهاد من اينه كه ويندوز جديد بزني 4-و پيشنهاد ديگه اين كه اگر خواستي ويندوز بزني يا ويندوز xp Service Pack 3 بزن يا 7 به خاطر چي به خاطر اين كه اين ويندوز ها از انتي ويروس ماكروسافت پشتيباني مي كنه - من هم خيلي انتي ويروس استفاده كردم ولي هيچي مثل خود انتي ويروس ماكروسافت نمي شه چرا چون رايگانه وقتي مي خواد ويروس حذف كنه نمياد كل پوشه رو حذف كنه مياد فقط ويروس از درون پوشه حذف مي كنه ولي انتي ويروس هاي رايگان مثل nod32 كه همه ما ايراني ها پول به اين جور چيزا نمي ديم ميايم رايگان استفاده مي كنيم و اين اشتباه هست چون اين جور انتي ويروس ها كل پوشه رو حذف مي كنه مثل مشكل شما كه فايل هاي ويندوزتون حذف مي شه - پس يه ويندوز 7 بزن بعد يه انتي ويروس Microsoft Security Essentials بزن خودتو راحت كن اپديت راحت اسكن سريع

در آغاز فعالیت Day3's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام
    دوست عزیر به نظر من ویندوز سیستمی که 400 تا ویروس و 2600 تروجان داشته باشه رو باید باهاش خداحافظی کنی

پیشنهاد من اینه که فایل های مهم رو به یه درایور دیگه انتقال بدی و بعد درایو ویندوزت رو کاملا فرمت کنی و دوباره ویندوز بریزی و بعد از نصب ویندوز بلافاصله آنتی ویروس نصب کنی و Update کنی و کل سیستم رو اسکن کنی

موفق باشی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •