تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 24 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 232

نام تاپيک: » جـشـن تـولـد 9 سـالـگـی انـجـمـن هـای P30world

Administrator Meisam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    P30WORLD

12 » جـشـن تـولـد 9 سـالـگـی انـجـمـن هـای P30world

Happy Birthday
    Forum.
    P30World.Com
    با عرض سلام خدمت تمامی دوستان عزیزم در انجمن های P30World.

امروز 29 خرداد و همزمان با شادی های مردم ایران، مصادف هست با تولد 9 سالگی انجمن های P30World
    از طرف خودم و اعضای تیم مدیریت انجمن ها تولد 9 سالگی انجمن های P30World رو به تمامی دوستان عزیز و کاربران گرانقدر تبریک عرض میکنم.
    امیدوارم سال آینده شاهد تحولات و پیشرفت های بیشتری در انجمن ها باشیم.

از همین جا یک خسته نباشید ویژه هم به تمامی اعضای تیم مدیریت انجمن ها عرض میکنم و براشون آرزوی موفقیت دارم.

در پایان عرض کنم که تولد 9 سالگی انجمن ها مصادف شده با نزدیک شدن به عضویت 1.000.000 (یک میلیون) کاربر در انجمن های P30World که این اتفاق یک رکورد در بین انجمن های فارسی زبان محسوب میشه.
    که به همین مناسبت مسابقه ی طراحی لوگو و والپیپر ( با موضوع میلیونی شدن اعضای انجمن ها و تولد 9 سالگی انجمن های P30World ) برگزار شد که تا ساعاتی دیگر لوگوی برنده به عنوان لوگوی ویژه ی انجمن
    تا چند هفته در بالای انجمن به نمایش در خواهد آمد. ( بر طبق آمار و پیش بینی ها تا کمتر از 20 روز آینده تعداد اعضای انجمن از مرز یک میلیون عضو عبور خواهد کرد )

ضمن تبریک مجدد و آرزوی بهترین ها برای تمامی اعضای محترم انجمن های P30World
    میثم به نمایندگی از تیم مدیران

پی نوشت :
    با مشخص شدن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مسابقه ویژه ی طراحی لوگو به مناسبت میلیونی شدن تعداد اعضا و جشن تولد 9 سالگی انجمن های P30World از امروز لوگوی برتر مسابقات
    به عنوان لوگوی ویژه ی انجمن قرار گرفت.

نـفـر اول
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جهت اطلاع از نفرات برتر به لینک زیر مراجعه کنید :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Meisam; 20-06-2013 at 10:20. دليل: پی نوشت

2. 286 کاربر از Meisam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

- Saman -,----Ali----,!Ghost!,.:PAR3A:.,*Forgotten*,"R E Z A",13712000,30vil,5ive,775e,779,A M ! N,Abolfazl-Star,adelpakbaz,adrenalin,AF-Y,Ahmad,AlbisQT,ALI . R,ali_agha1981,ali_phd71,Ali*Reza,aliaghil,alidadash75,Alinho,alipencia,Altairezio,aluminum,Amateِur,Amin_0913,Amir Hossein,Amir M.ohAma.D,AMIRHJ,and-roid2,Andy Dufresne,aneea2801,Antonio Andolini,Arash4484,Armin.Computer,Arrowtic,arz268,ASM Gamer,ata.royalfalcon,Atghia,attaghi,B3HZ@D,babakiyan,bache pooldar,batlagh,Bestlearn,Beta,Black.Hawk,btheme,camaro lt,camry,capitan black,Captain,Carl,City 17,codec_pack,daneshdds,DariushGreat,Dark Shine,Demon King,Dew Drop,dfarsan,djnima,dourtarin,E.G_band,ebimiyaoo,Eblis 2011,ehsan_wwe,EhsanCPU,Elendil1,ELSIN,eman619rv,EngineeR EhsaN,Erfan.,ess_1362,Ezel,F l o w e r,Farshadd,farshidshd,farzan311,fati ghasemi,faz2rap,fb2222,feryfrt,Ghaioom,ghost-f,Golbarg01,GOLDFINCH,GTB 599,hamed29,hamid_diablo,hamidR15,Harvest_moon_majid,hassanshaikhi,Hatek,HGH 878,hirad_g,HITB0Y,hojjatinho,hoseinsps,hossein019940,hosseinf722,IceLord,IIIXSubZeroXIII,iilliya,IOG,IRAN_KING,jack426,jafarian,Jalal,jamshidjap,Javad_Ed,Joaquin,joe_satriani,kaspi,Kianoosh,kiar,king of the kings,kingmostafa,kiuq,Kurosh,Layken,Legend,Leon-117,lionf3,LΩRD,M E S S I,m.b.z,m.maede,M0hsen3D,M3HRD@D,Mahdi/s,majid322,majidli,malkemid,Malware,Mammad Prince,Masoodegh,Masoud-Susa,MASTER OC 7,matinpour,matr!x_2008,maverick100,maziarzar,mehdi_7070,mehdi_pro2,mehdi.t.f,Mehran,Mehran-King,mehrshadmmm,merikh_merikh,mestry,meyn,Meysam Raz,mf.designing,microsof,MILAD MGH,Milad4171,milad8m,Miss Artemis,mohamad.hejazi,mohammad ahmadi,Mohammad King,mohammad_dj96,mohammad_f29,MOHAMMAD-SEVEN,mohammadmother,mohsen.rajabi,mojtaba182003,molang,molavi88,Mon$t3R,Mool Tee,Morteza4SN,mortezaon,Mr_100_dolari,mr-jasmin,MrDevil,msaeedd,msf66,mtchabok,N E X T,New Solid Snake,NINTENDO_DS,nits,norooz1345,omid-p30,ORDI,p3yman_xl,pahama1,parham-sh,parsa sp,patal,pcforlife,peaceful1,Peugeot pars sal,peyman_2012,poonel,pouria94,pro_translator,Raـــــ Hـــــ Za,raana,ragbar12,raha bash,raha.faryad,raha20011,ramin5749,ramingsm,raso666,Reza31001,rezahashtpa,rezidentevilone,robert,roebuck,rz21,SA.JJ.AD,SADEGH 7,Saeed Dz,saeed_136915,saeeddeeas,Saeid1212,sajjad1973,salar79,saman1330,SamGun,sansi,sara_girl,sara_program,saviss,scali,secretman,senaps,shabe.saket,shahab_f,Shahin King,shamsoddin,ShS,siahkamar,sinaset,smohs,SNOW PATROL,sonixax,soroosh_cz,TATU_TATY,TeenArcher,Thor God,tofighsob,tootooo,toufan,unname47,ursamajor,urumchi,usp30world,V E S T A,VAHID,vahid-online,Vahid579,vahid5835,vahidgame,waltz,Wisdom,WOLF 00,wolfomid,XENON24,Xx Hossein xX,yas_6969,ye adam,yuseph,Zaghan_13,zed2,Йeda,Переклад не,باغبون,تاتانی,رامینم,شاهزاده خانوم,علي طهماسبي,کاربر شماره ی یک,محمد نامدار,مصطفی,ملا نصرالدین,وین رونی

l i T e R a t U r E Ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

سلام

مبارکه این 9 سالگی که خود زمان زیادی است

همچنین رسیدن به رکورد یک میلیون کاربر که خود نشان‌دهنده‌ی جایگاه والایی است که این انجمن میان مخصوصا فارسی زبان‌ها به خود اختصاص داده
    مطمئنا این انجمن (خانه) پذیرای ساکنان جدید است و ورود و ماندگاری هر کاربری به منزله‌ی دمیدن روحی است تازه به کالبد این خانه

کاربرانی که می‌آیند که هم کمک کنند و هم کمک بگیرند
    هم اطلاعاتی به گنجینه‌ی معلومات خویش بیفزایند و هم دانش خود را در اختیار دیگران قرار دهند

و چقدر زیبا است که کسانی که همراه می‌شوند، خود را جزئی جدایی‌ناپذیر از این انجمن می‌کنند و نبودشان باعث می‌شود جای خالی‌شان کاملا احساس شود
    بمانند و باور کنند که هر چقدر هم که مشکلات زندگی باعث شود مجال حضور در این جمع میسر نگردد
    اما باز هم زمان‌هایی هست که می‌توانند با حضورشان باعث شوند این جمع به صورتی جدایی ناپذیر و مستجکم‌تر از قبل و همراه با هم به سوی بهترین‌ها به پیش رود

Last edited by Ahmad; 19-06-2013 at 10:51.

l i T e R a t U r E Ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

فقط یک سوال میثم:

فکر کنم آماری که ما می‌بینیم با چیزی که شما دارین متفاوت باشه چون آنچه من می‌بینم هنوز حدود هفت هزار نفری مونده تا یک میلیون

5. 16 کاربر از Ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    vnt - esf

پيش فرض

اولین انجمنی که عضو شدم . این انجمن بود . 7 سال پیش

خیلی خوشحالم که عضو کوچکی از خانواده عظیم P30World هستم

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام .

نـه ساله شدن انجمن را به تمام دوستان p30world ـي تبريك ميگم .

Administrator Meisam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    P30WORLD

پيش فرض

فقط یک سوال میثم:
    فکر کنم آماری که ما می‌بینیم با چیزی که شما دارین متفاوت باشه چون آنچه من می‌بینم هنوز حدود هفت هزار نفری مونده تا یک میلیون
    سلام احمد جان
    آماری که ما میبینیم همون آماری هست که شما میبینید
    من منظورم نزدیکی این دو رویداد با هم بود و با توجه به آمار ثبت نام روزانه میشه انتظار داشت تا کمتر از 20 روز تعداد اعضا از مرز یک میلیون عبور کنه

من متن رو به این صورت اصلاح کردم :

مرسی.
    میثم

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض

سلام
    بنده هم به عنوان شرورترین ( از دید شماها ) عضو این انجمن تولد 9 سالگی بچمون پی سی ورلد رو تبریک میگم و امیدوارم در سال جدید عدالت بیشتر و بیشتر برقرار شه ...
    به امید روزی که زنده بمونم و تعلیق و بن نباشم تا تولد 90 سالگی انجمن رو جشن بگیرم ....
    با تشکر از زحمات مدیران و زحمت کشان
    Last edited by Eblis 2011; 19-06-2013 at 11:40.

10. 15 کاربر از Eblis 2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ORDI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام
    من هم 9سالگی انجمن و ملیونی شدنشو تبریک میگم

12. 8 کاربر از ORDI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

درود
    من هم 9 سالگی انجمن رو تبریک میگم .
    چقدر زود میگذره !
    بدجوری به این انجمن و کاربران و دوستان وابسته شدیم که صد البته اتفاق بسیار خوشایندیه
    امیدوارم سال بعد دور همدیگه جشن 10 سالگی رو بگیریم

باز هم تبریک

14. 15 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی AMIR REZAs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    هر کجا هستی --------- Wherever you are

پيش فرض

تولدش مبارررررررررررررررررررررر رررررررررررک

16. 11 کاربر از AMIR REZAs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 24 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •