تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: ریکاوری ویندوز لپ تاپ hp (ضروری)

اگه نباشه جاش خالی می مونه pesaremehraboun's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    ISFAHAN

پيش فرض ریکاوری ویندوز لپ تاپ hp (ضروری)

سلام. من hp dv6 2190 دارم. از ویندوزش بکاچ نگرفتم و یه ویندوز 8 نصب کردم. الان میخواستم ویندوزش رو همون اورجینال خودش کنم ولی F11 که میزدم میرفت تو ریکاوری خود 8 . درایو c رو فرمت کردم بازم نشد. پارتیشن reserv رو هم فرمت کردم . الن F11 میزنم میزنه کنترل آلت دیلیت بزن. چیکار کنم ؟؟ کارم خیلی ضروریه. اگه میشه کمک کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    بندرعباس

پيش فرض

در لپ تاپ اچ پی باید از ویندوزو درایورها بکاپ تهیه کنیدبرای اینکار نیاز به 4 تا دی ودی داریدکه اطلاعات درآن ذخیره کنید برای پشتیبان گیری بعدازاینکه سیستم را روشن کردید f11 یا f11+fnتا وارد منوریکاوری شود وبازدن استارت گزینه ریکاوری را انتخاب کنیدودرفیلد جستجو ریکاوری منیجررا انتخاب کنیدو hp recovery managerرا بازکنیدوگزینه ریکاوری دیسک کریشن راانتخاب کنید10 دقیقه زمان میبردکه ازشمادرخواست دیسک خام میکند دی وی دی رادرون دی وی دی رایتربزارید ومراحل بکاپ گیری را شروع کنیدتا به انتهابرسید .
    اگرسیستم شما ویندوزنداشته باشدآن راروشن کنیدبازدن f11واردمنوریکاوری شویدوبرنامه recovery manager راانتخاب کنیدودیسک بکاپ راواردلپ تاپ کنیدومراحل ریکاوری راانجام بدیدوبعدازپایان بااجرای برنامه ویندوزآپدیت وhp advisor وhp support assistant را برای درایوهاونرم افزارها اجراکنیدتا مراحل به خوبی انجام شده باشدحالا اگرلپتاپ ویندوزداشته باشد hp recovery manager رابازکنیدواستارت وریکاوری درفیلدجستجو منیجررا انتخاب کنیداجازه بدیدمراحل به ترتیب انجام شود. امیدوارم استفاده کرده باشید .

3. این کاربر از absineh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه pesaremehraboun's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    ISFAHAN

پيش فرض

در لپ تاپ اچ پی باید از ویندوزو درایورها بکاپ تهیه کنیدبرای اینکار نیاز به 4 تا دی ودی داریدکه اطلاعات درآن ذخیره کنید برای پشتیبان گیری بعدازاینکه سیستم را روشن کردید f11 یا f11+fnتا وارد منوریکاوری شود وبازدن استارت گزینه ریکاوری را انتخاب کنیدودرفیلد جستجو ریکاوری منیجررا انتخاب کنیدو hp recovery managerرا بازکنیدوگزینه ریکاوری دیسک کریشن راانتخاب کنید10 دقیقه زمان میبردکه ازشمادرخواست دیسک خام میکند دی وی دی رادرون دی وی دی رایتربزارید ومراحل بکاپ گیری را شروع کنیدتا به انتهابرسید .
    اگرسیستم شما ویندوزنداشته باشدآن راروشن کنیدبازدن f11واردمنوریکاوری شویدوبرنامه recovery manager راانتخاب کنیدودیسک بکاپ راواردلپ تاپ کنیدومراحل ریکاوری راانجام بدیدوبعدازپایان بااجرای برنامه ویندوزآپدیت وhp advisor وhp support assistant را برای درایوهاونرم افزارها اجراکنیدتا مراحل به خوبی انجام شده باشدحالا اگرلپتاپ ویندوزداشته باشد hp recovery manager رابازکنیدواستارت وریکاوری درفیلدجستجو منیجررا انتخاب کنیداجازه بدیدمراحل به ترتیب انجام شود. امیدوارم استفاده کرده باشید .

سلام. خیلی ممنونم از راهنماییت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض اورجینال

سلام..من از ویندوز اورجینال بک اپ گرفتم ولی ویندوزه دیگه نصب کردم الان میخوام همون اورجینال رو نصب کنم چیکار کنم از یادم رفته خوردم به مشگل....لپ تابم hp d6
    راهنماییم کنین ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •