تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 15 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 145

نام تاپيک: مشکل در یاهو فراموش کردن سوال امنیتی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

باعرض سلام منم رفتم جام جهانی
    من هم برای بار سوم با یاهو مکاتبه کردم ولی این سری آب و تابشو بیشتر کردم و توضیحات بیشتری در مورد ای دی دادم و به ایمیل پشتیبانی که توی مکاتبه معرفی کرده بودم لینک چنج پس داد ونجات پیدا کردمممم

کسی گه کمک خواست همین جا بگه بهتر راهنمایش کنم...

سلام دوستان
    من هم نزدیک یک ماه هست که اکانتم بلوک شده. دوتا سوال امنیتی هست که جوابش رو هم یادم رفته. این اکانت خیلی برام مهمه. کامنت های شما رو خوندم و به همون طریق با یاهو مکاتبه کردم و بهش گفتم که این اکانت برام مهمه و جواب سوال امنیتی یادم رفته و ایمیل گوگلم رو بهش دادم. یک جواب داده که دست و پا شکسته ترجمه کردم و بنظرم باز میگه به سوال های امنیتی جواب بدین. تو رو خدا هرکس میدونه باید چکار کرد منو راهنمایی کنه. جواب کامل یاهو رو که بهم فرستاده بهتون میفرستم شاید شما چیزی دستگیرتون شد. خواهش میکنم راهنمایی کنید. مرسی

اینم جواب یاهو:

Your account's security is our #1 priority, so we need you to verify that you're its owner before we can help you.

We believe the "sadegha339" account may have been compromised. The "Confirm Your Identity" security prompt you are seeing is designed to protect your account from unauthorized access.

Our records indicate that you haven't made any recent attempts to clear this security prompt. To move things along, please first try clearing the prompt on your own. You can do this by verifying your security question using the steps below:

1. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] to your Yahoo! ID account.
    2. Enter the security CAPTCHA code.
    -If you don't see a code, proceed to the next step.
    3. Enter your answer to the security question displayed.
    4. Click Verify Answer.
    Tip: If you're asked to create a new password, see our help article about [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
    Good to know: An alternate email address is any email address other than the email address connected to your Yahoo! ID. Your alternate email address can be the email you use at work or school or any other non-Yahoo! email address, such as @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , @AOL.com, @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , and @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

To help you out, I'll need you to provide the answers to the two security questions currently listed on this account by clicking the URL below:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

It's important that we receive these answers. One of the ways we protect your account is by denying assistance to those who can't verify their account information.

Good to know: Your password has to be entered exactly as it was entered when you originally created it or it won't be accepted. Some common causes of answers being rejected online are missing words, missing punctuation, abbreviations, misspellings, etc.

If you've tried answers that didn't work online, or if you're having difficulty remembering your answer, you're welcome to provide us with a list of all possible answers. We'll cross-check your answers with what we have on record. Without it, we will be unable to help you out.

Thanks,

Claire

Yahoo! Customer Care

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

دوستان تو رو خدا اگه چیزی میدونیم کمک کنید. زندگیم مختل شده یاهو هم خودشو مسخره کرده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام بچه ها منم خیلی وقته ایدیم همین مشکلو پیدا کرده و همش ناراحتم

این راه ها ک هیچ همه راه هارو امتجان کردم نشد کسی بلده باز کنه بیاد ایدی ها مارو هم باز کنه ی چیزی بهش میدیم

دست گلش درد نکنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

راهنمایی دوستان در مورد سوالاتی که مطرح شده:
    1- در مورد اسکرین شات که پرسیدن (محلی که توی فرم برای آپلود عکس گذاشته)، اون اختیاریه.
    2- دوستی که براشون جواب اومده "این مربوط به ما نمیشه"، احتمالا اون فرم رو تو صفحه ای پر کردن که پسوند آدرسش .com نبوده، ممکنه .uk بوده باشه که مربوط به انگلیس میشه.
    Last edited by myellowd; 18-09-2013 at 11:03.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

خودم انجام میدم یعنی چی !؟
    منظورت اینه که پول میخوای؟
    اگه منظورت اینه،اشتباه اومدی...
    این انجمن جای این کارا نیست،اینجا هرکی هر دانشی داره به رایگان در اختیار همه قرار میده رفیق
    اگه هم منظورت غیر از اینه،چه کاریه ایمیل زدن !!!
    پس بذارین چند تا نکته رو عرض کنم خدمتتون:
    1- فکر نمیکنم پست من خلاف مقررات این انجمن باشه، فقط ظاهرا خلاف مقررات شما هست.
    2- ایمیل دادم چون من نه وقت دارم و نه عاشق چشم و ابروی این انجمن هستم که هرروز بیام اینجا رو چک کنم. هزارتا انجمن دیگه هست، همین موضوع توشون مطرح شده. تنها چیزی که هر روز چک میکنم ایمیلمه.
    3- من حرفی از پول نزدم، پس پیش داوری نکنین، اگر هم میکنین بهتر بود اینجا ابراز نمیکردین. (آدرس ایمیلم اینجا هست، به خودم میگفتین).
    4- اگه خیلی مشتاقین دلایلم رو بدونین ایمیل بزنین، لزومی نمی بینم اینجا چیزی رو توجیه کنم.

اما راهنمایی دوستان در مورد سوالاتی که مطرح شده:
    1- اولا، بله راهی که باید استفاده بشه مکاتبه با یاهو هست (فقط یه سری ریزه کاری داره)
    2- در مورد اسکرین شات که پرسیدن (محلی که توی فرم برای آپلود عکس گذاشته)، اون اختیاریه.
    3- دوستی که براشون جواب اومده "این مربوط به ما نمیشه"، احتمالا اون فرم رو تو صفحه ای پر کردن که پسوند آدرسش .com نبوده، ممکنه .uk بوده باشه که مربوط به انگلیس میشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

تبریک بابت حل مشکلتون.

صرفا جهت آگاهی شما و دیگران:
    جوابی که به شما داده میگه اخیرا شما سعی نکردین وارد ایمیلتون بشین. همیشه قبل از شروع مکاتبه با یاهو باید سعی کنین وارد ایمیلتون بشین، سوال های امنیتی رو چند بار جواب بدین (همینطوری با جواب های حدسی) تا وقتی که بگه اکانت شما برای 12 ساعت بلاک شد. بعدش برین سراغ مکاتبه.

سلام دوستان
    من هم نزدیک یک ماه هست که اکانتم بلوک شده. دوتا سوال امنیتی هست که جوابش رو هم یادم رفته. این اکانت خیلی برام مهمه. کامنت های شما رو خوندم و به همون طریق با یاهو مکاتبه کردم و بهش گفتم که این اکانت برام مهمه و جواب سوال امنیتی یادم رفته و ایمیل گوگلم رو بهش دادم. یک جواب داده که دست و پا شکسته ترجمه کردم و بنظرم باز میگه به سوال های امنیتی جواب بدین. تو رو خدا هرکس میدونه باید چکار کرد منو راهنمایی کنه. جواب کامل یاهو رو که بهم فرستاده بهتون میفرستم شاید شما چیزی دستگیرتون شد. خواهش میکنم راهنمایی کنید. مرسی

اینم جواب یاهو:

Your account's security is our #1 priority, so we need you to verify that you're its owner before we can help you.

We believe the "sadegha339" account may have been compromised. The "Confirm Your Identity" security prompt you are seeing is designed to protect your account from unauthorized access.

Our records indicate that you haven't made any recent attempts to clear this security prompt. To move things along, please first try clearing the prompt on your own. You can do this by verifying your security question using the steps below:

1. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] to your Yahoo! ID account.
    2. Enter the security CAPTCHA code.
    -If you don't see a code, proceed to the next step.
    3. Enter your answer to the security question displayed.
    4. Click Verify Answer.
    Tip: If you're asked to create a new password, see our help article about [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
    Good to know: An alternate email address is any email address other than the email address connected to your Yahoo! ID. Your alternate email address can be the email you use at work or school or any other non-Yahoo! email address, such as @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , @AOL.com, @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , and @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

To help you out, I'll need you to provide the answers to the two security questions currently listed on this account by clicking the URL below:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

It's important that we receive these answers. One of the ways we protect your account is by denying assistance to those who can't verify their account information.

Good to know: Your password has to be entered exactly as it was entered when you originally created it or it won't be accepted. Some common causes of answers being rejected online are missing words, missing punctuation, abbreviations, misspellings, etc.

If you've tried answers that didn't work online, or if you're having difficulty remembering your answer, you're welcome to provide us with a list of all possible answers. We'll cross-check your answers with what we have on record. Without it, we will be unable to help you out.

Thanks,

Claire

Yahoo! Customer Care

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

اینجا نمیذاره من پیغام خصوصی بفرستم. ایمیل بزن: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام بچه ها منم خیلی وقته ایدیم همین مشکلو پیدا کرده و همش ناراحتم

این راه ها ک هیچ همه راه هارو امتجان کردم نشد کسی بلده باز کنه بیاد ایدی ها مارو هم باز کنه ی چیزی بهش میدیم

دست گلش درد نکنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام..برای منم عین همین نامه اومده...میشه راهنماییم کنید؟...ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام منم این مشکلو 2 روزه که دارم ولی اون لینکی که شما گذاشتید ارور404 میزنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

کمک می خوای؟ پس این تاپیک رو واو به واو بخون مشکلت حل میشه...
    با سلام منم این مشکلو 2 روزه دارم ولی اون لینکی که شما گذاشتین ارور404 میده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •