تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 17

نام تاپيک: مشاوره وسوالاتی در مورد ویندوز8

آخر فروم باز amin1374's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض مشاوره وسوالاتی در مورد ویندوز8

الان من سون ریختم خیلی سنگین شده و قبلا هم داشتم ولی ای سون بوتش خیلی رو اعصابه از طرفی هم 8 کرکش باعث میشه بعد از مدتی اون قسمت چنج کانت پیکچر از کار بیفته یعنی وقتی میزنی واردش بشه
    وارد میشه ولی میپره بیرون
    بعدش الان اون کاشی های ویندوز کار میکنه؟با توجه به رفع تحریم نرم افزاری و ..؟
    مشکل ترافیک خوردن جریانش چیه خب من که زمانی 8 داشتم و الانم که7 دارم مشکلی در این رابطه نداشتم میخاستم کمی توضیح بدین؟
    بهترین نسخه وین 8 که آپ شده هست چیه؟
    تو بعضی سایتا دیدم نسخه ترکیبی همه نسخه هارو داره ولی اصلا به کارم نمیاد !
    بعدش قبلا تو ی بار نصب 8 ام بد خاموش میشد یا نمیشد هنگ میکرد کلا عوضی بازی در میاورد الان اوضاع چجوریه؟
    بعدش کلا الان داشتم تاپیک هایی توبخش وین 8 رو میدیم خیلی ا مشکلاتی باهاش داشتن به نظرتون 7 بهتر نیست؟؟
    از طرفی بوت 7 رو مخه تازه گاهی اوقات مجبور میشم تو 7 ی بار خاموش روشن کنم وینو تا بعد زدن پس صفحه سیاهه بره چون دفعه اول تو اون صفحه گی میکنه و وین بالا نمیاد

حالا با این تفاسیر کمکم کنید بی زحمت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

ویندوز رو همیشه جدیدترین ورژن استفاده کنید و سعی کنین خودتون رو باهاش وفق بدین
    8 نسبت به 7 فرق زیادی نکردی
    تحریم استور ویندوز 8 برداشته نشده (من نمیدونم کدوم تحریم برداشته شد، چون از سایت java هنوزم نمیشه دانلود کرد!)
    بهترین نسخه نسخه ی pro x64 تنها هست، موقع دانلود توجه کنین آپدیت شده باشه که حجم زیادی واسه دانلود آپدیتها متحمل نشین
    ممکنه حجمی که مقداری میخوره بخاطر دانلود اتومات آپدیتهای برنامه های استور باشه که با برنامه هایی میتونین ببنید چه چیزی در حال حاضر داره دانلود میشه
    در کل واقعاً بهتر هست، همونطور که گفتم هیچ دلیلی واسه استفاده از نسخه ی قدیمیتر برنامه ها و سیستم عامل وجود نداره، نصبش کنین و هر مشکلی داشتین به مرور با راهنمایی گرفتن از اینترنت برطرف کنید

3. این کاربر از Mazzii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    Where humans aren't worth

پيش فرض

مسلما 8 خیلی بهتره اما کلا رو بعضی سیستم ها یه لگ خاصی داره برو تو سایت سازنده مین بورد و بایوس 8 رو دانلود کن !
    به شدت تاثیر داره !
    در مورد کرک هم درسته اگر کرک مشکل داری باشه بعضی قسمت ها از کار می افته مثل Store !
    از کرک kmspico 6 استفاده کن خیلی عالیه!
    بهترین نسخه pro 64 هست اما سعی کن Enterprise دان کنی بهتره !
    بازم میگم آپدیت بایوس خیلی مهمه !
    Last edited by Persian-swag; 14-06-2013 at 00:51.

5. این کاربر از Persian-swag بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

خوب درخواستی شد مبنی بر اسینکه بنده هم افاضات بفرمایم.
    طبق تجربه بنده تا جایی که یادم میاد تنها ویندوز XP بود که ظرف دو سه هفته بعد از ارائه نسخه home edition اون بدون مشکل کرک شد و بنده هم خریدم و نصب کردم.
    بعد از ویندوز xp نسخه های دیگری ارائه شد که تمامی انها با سرویس رمزگزاری جدید مایکروسافت قفل شده و باید طبق فرایندی خاص کرک میشدند که در حال حاضر مستحضر هستید که ورژن 8 ریلیز شده و متعاقبا با دردسرهای پیچیده خودش همراه هست.
    تا جایی هم که خاطرم هست ویندوز 7 مشکلات کرک رو تا یک سال بعد به همراه داشت تا اینکه قلق تمامی سوراخ سنبه های این ورژن بعد از یک سال به دست هکران محترم افتاد و میبینید که همه بدون مشکل استفاده میکنند

اما ویندوز 8 این ورژن رو من نصب نکردم چون مشکلات واقعا پیچیده ای برای قفل گذاری داره و بعد از یک مدت یک ارور مثل کرم درخت اویزون میشه و میگه باید نسخه قانوین رو تهیه کنید . و از یک طرف دیگه مایکروسافتی که هنوز مشکلات برنامه ها و امکانات مالتی تسکنیگ رو به خوبی حل نکرده سعی کرده ویندوزی با ظاهر جدید ارائه کنه.
    و حتی برای اون قفل پیچیده ای هم در نظر گرفته که البته این ورژن نیز قابل کرک شدن هست ولی مشکلات بیشتری رو نسبت به 7 دارد
    تا جایی هم که همکاران بنده گزارش کردند فقط دو راه دارید
    1- نصب ویندوز به صورت فعلی و تحمل مشکلات ناشی از کرک و صبر و توکل به خداوند باریتعالی !! که کرک بهتری ریلیز شود
    2- خرید لایسنس های ارزون که مثل چیشگل تو اینترنت ریخته و با مبلغ 80 تومن میتونید تجربه خوشایندی از ویندوز 8 رو به همراه داشته باشید. که البته خرید لایسنس توصیه میشود مخصوصا اگر حرفه ای کار میکنید و نون شبتون محتاج هست و حتما حتما ایه نازل شده که ویندوز 8 رو نصب کنید.

و درنهایت راهکار بنده حقیر: اگر احتیاجی به ویندوز 8 ندارید نصب نکنید و منتظر کرک سالم اون بمونید و کماکان از ویندوز7 لذت ببرید

به امید پیروزی برای رزمندگان اسلام و شفای عاجل برای آن پیر فرزانه که هرچه میکشم ازوست .!

7. این کاربر از KING_DESIGNER2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

مسلما 8 خیلی بهتره اما کلا رو بعضی سیستم ها یه لگ خاصی داره برو تو سایت سازنده مین بورد و بایوس 8 رو دانلود کن !
    به شدت تاثیر داره !
    در مورد کرک هم درسته اگر کرک مشکل داری باشه بعضی قسمت ها از کار می افته مثل Store !
    از کرک kmspico 6 استفاده کن خیلی عالیه!
    بهترین نسخه pro 64 هست اما سعی کن Enterprise دان کنی بهتره !
    بازم میگم آپدیت بایوس خیلی مهمه !
    یالاخره پرو دان کنم یا ایننترپرایز!؟

خوب درخواستی شد مبنی بر اسینکه بنده هم افاضات بفرمایم.
    طبق تجربه بنده تا جایی که یادم میاد تنها ویندوز XP بود که ظرف دو سه هفته بعد از ارائه نسخه home edition اون بدون مشکل کرک شد و بنده هم خریدم و نصب کردم.
    بعد از ویندوز xp نسخه های دیگری ارائه شد که تمامی انها با سرویس رمزگزاری جدید مایکروسافت قفل شده و باید طبق فرایندی خاص کرک میشدند که در حال حاضر مستحضر هستید که ورژن 8 ریلیز شده و متعاقبا با دردسرهای پیچیده خودش همراه هست.
    تا جایی هم که خاطرم هست ویندوز 7 مشکلات کرک رو تا یک سال بعد به همراه داشت تا اینکه قلق تمامی سوراخ سنبه های این ورژن بعد از یک سال به دست هکران محترم افتاد و میبینید که همه بدون مشکل استفاده میکنند

اما ویندوز 8 این ورژن رو من نصب نکردم چون مشکلات واقعا پیچیده ای برای قفل گذاری داره و بعد از یک مدت یک ارور مثل کرم درخت اویزون میشه و میگه باید نسخه قانوین رو تهیه کنید . و از یک طرف دیگه مایکروسافتی که هنوز مشکلات برنامه ها و امکانات مالتی تسکنیگ رو به خوبی حل نکرده سعی کرده ویندوزی با ظاهر جدید ارائه کنه.
    و حتی برای اون قفل پیچیده ای هم در نظر گرفته که البته این ورژن نیز قابل کرک شدن هست ولی مشکلات بیشتری رو نسبت به 7 دارد
    تا جایی هم که همکاران بنده گزارش کردند فقط دو راه دارید
    1- نصب ویندوز به صورت فعلی و تحمل مشکلات ناشی از کرک و صبر و توکل به خداوند باریتعالی !! که کرک بهتری ریلیز شود
    2- خرید لایسنس های ارزون که مثل چیشگل تو اینترنت ریخته و با مبلغ 80 تومن میتونید تجربه خوشایندی از ویندوز 8 رو به همراه داشته باشید. که البته خرید لایسنس توصیه میشود مخصوصا اگر حرفه ای کار میکنید و نون شبتون محتاج هست و حتما حتما ایه نازل شده که ویندوز 8 رو نصب کنید.

و درنهایت راهکار بنده حقیر: اگر احتیاجی به ویندوز 8 ندارید نصب نکنید و منتظر کرک سالم اون بمونید و کماکان از ویندوز7 لذت ببرید

به امید پیروزی برای رزمندگان اسلام و شفای عاجل برای آن پیر فرزانه که هرچه میکشم ازوست .!

lمرس ی از پاسخت که اسباب خندهرو دز این وضع نابه سامان اینترنتی برامون جور کردی

بعدش الان خود لپتاپ وین 7 اوریجنال داره ولی هوم بیسیک!
    وین 8 ام درسته باگ هایی داره ولی لامصب بوتش سریعه ! این 70 الان کمی سنگین شده حدوئد 10 تا اپ تو استارتپ هست که جونش کنده میشه ویندوزو لود کنه!
    بیشتر به خاطر همین جون کندنه که میخام برم 8 بریزم عین جت بالا میومد و سریعم بود از نظر درایوری هم که لپتاپ مکلی نداره سخت افزاریم همینطور!

tفقط این 8 میگن مشکل حجم خوره داره جریانش چیه من تا حالا 3 دفعه وین 8 ریختم این مشکلو ندیدم! چرا؟!

در پایان مممنونم از هردوی شما دوستان عزیر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

مشکل حجم خوره ؟
    والا من تا چایی که یادم میاد ویندوز ویستا درگیر این مشکل بود و اون هم این بود که بیخود و بی جهت رم اشغال میشد و بصورت تصاعدی این افزایش رم بالا و بالاتر میرفت تا جایی که سیستم به کما میرفت.
    امیدوارم متوجه منظورم شده باشی.
    ولی این مشکل نباید دوباره در ویندوز 8 بروز کنه !!
    من در جریانش نیستم چون همون طور که گفتم صبر میکنم تا ورزن کرک شده و استیبل اون ریلیز بشه .

10. این کاربر از KING_DESIGNER2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت

پيش فرض

امین حجم منظورت همون حجم نته درسته برای بعضی ها ابن مشکل هست و برای بعضی ها نیس !
    نه نسخه Enterprise رو دان کن البته آپدیت June !
    یا کلا دانلود کن بعد آپدیت کن باگی نداره من دارم کار می کنم عالیه !
    کرک عالی هم داره شما kmspico 6 بریز عالیه !
    همین اسم رو سرچ کن kmspico6 ! یا بگو خودم بزارم !

12. 2 کاربر از Persian-swag بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

فرق pro و enterprise رو اینجا میتونی ببینی، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بنظرم اگه هیچ کدوم از قابلیتهای enterprise بکارت نمیاد، pro نصب کن

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت

پيش فرض

Enterprise یه سری از وِیژگی های شبکه و win to go و ...داره که مختص کاربر خانگی نیست بیشتر کاربری سازمانی داره اما در عمل سریع تر از Pro کار می کنه من اینو دقیقا تست کردم !
    بهتره Enterprise نصب کنی !

15. این کاربر از Persian-swag بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من ک گشتم آپدیت جون 2013 پیدا نکردم ی نسخخه آیو از آپدیت می پیدا کردم اون تو لیسته الان ولی کلا ی نکته میمونه اینتر پرایز مدیا سنتر داره چون گیرنده دیحیتال ایکسویژن دارم نزم افزار خودش آشغالیه و بهترین گزینه ویندوز مدیاست و خیلیم هماهنگه!

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •