تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 9 اولاول ... 23456789 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 85

نام تاپيک: فوتبال فانتزی جام کنفدراسیون ها - Confederations Cup 2013

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

اقا چند تا تیم سقوط می کنن به دست پایین تر؟!

ببینیم امید هست با کمک نماینگان مجلس تعداد تیم سقوط کننده رو کاهش بدم شاید امیدی داشته باشیم

دو دفاع از ایتالیا . امید کلین شیت داشتیم ولی 3 تا خوردیم . نوش جونمون : دی دروازه بانم که موریزاکی از ژاپن ... 4 تا 4تا برام گل می خوره ...

با این وضعیت این راند هم امیدی نیست . باید راند بعدی تغییر تحولی اساسی به تیم بدم

2. 8 کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shakerifar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من راند اول به ژاپن خیلی امیدوار بودم دروازه بان ژاپن رو برداشتم به همراه کاگاوا و هوندا اون راند سه تا از برزیل خوردن
    گفتیم یه تغییر درست حسابی بدیم واسه راند 2 کل ژاپنیا رو حذف کردیم به جاش بوفونو اوردیم که قربونش برم سه تا خورد
    کاگاوا و هوندا هم هر دو گل زدن
    در نتیجه این دوره فقط برای بقا تو لیگ می جنگیم
    الان تنها امیدم به فابرگاسه امشب هتریک کنه

4. 6 کاربر از shakerifar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من تصمیم گرفتم که دیگه از راند بعدی بازیکنای اسپانیا رو تحریم کنم
    جالبه اسپانیا توی این بازی کلا ترکیبش رو تغییر داده و جالبتر اینه که بازیکنایی از اسپانیا که توی راند اول گذاشتم توی راند دوم بازی می کنن و برعکس بازیکنایی که توی راند دوم گذاشتم توی راند اول توی ترکیب اصلی بودن!
    یعنی قشنگ میشه دست های پشت پرده یعنی میشل پلاتینی رو در این فوتبال فانتزی حس کرد از قدیم هم گفتن که هر جا میشل پلاتینی بیاد دیگه اون جا درست بشو نیست
    کلا برای تیم هایی که بازیکن بزرگ زیاد دارن توی فوتبال فانتزی باید یه جورایی شانسی عمل کرد.
    الان احساس می کنم اسپانیا کلا دو تیم مختلف داره که هر جفتشون هم تقریبا در یه سطحن. مثلا نسبت به بازی قبلی اسپانیا ، ماتا به جای پدرو بازی می کنه و سیلوا به جای فابرگاس و به نظر من این دو بازیکن جایگزین حتی بهتر هم هستن!
    جالبه من کاپیتانم رو سولدادو انتخاب کردم که جای اون تورس بازی می کنه و احتمالا امشب تورس به جای سولدادو هتریک می کنه و تیم من هم هیچ بهره ای نمی بره

6. 10 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اسپانیا دو تیم در یک سطح نداره
    حریف تاهیتی هست و دل بوسکه 10 ذخیره + راموس رو نسبت به بازی اروگوئه قرار داده
    همین ترکیب دوم هم با وجود موقعیت هایی که تورس و سیلوا دارن از دست میدن تا دقیقه 70 هشت گل زده و تورس و ویا هت تریک کردن

8. 8 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

اگر کسی از دوستان زوج ویا و تورس رو از اسپانیا برای این راند برداشته خودش رو هر چه سریع تر معرفی کنه

اگر سیلوا رو هم پشت سرشون قرار داده باشی و یکی شون رو کاپیتان هم کرده باشی از همین الان قهرمان فانتزی شدی رفت

حالا اگر از شانس منه خط حمله سوارز و کاوانی رو مقابل تاهیتی استراحت می دن : دی

10. 10 کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Alex Fera's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    طهران اسم:محمد

پيش فرض

جالبه من کاپیتانم رو سولدادو انتخاب کردم که جای اون تورس بازی می کنه و احتمالا امشب تورس به جای سولدادو هتریک می کنه و تیم من هم هیچ بهره ای نمی بره
    اگه بجاش تورس رو انتخاب میکردی الان یه 40 امتیازی تو کاست بود...............
    من کلا چون همه جا جوانمردانه بازی میکنم تو این فانتزی سعی میکنم از حریف تاهیتی سوءاستفاده نکنم......................

+
    منم عین حجت برای خط حمله،فعلا زوج کاوانی - سوآرز رو دارم،فعلا که با نیجریه کار خاصی نکردن،بازی با تاهیتی هم امیدورام استراحت نده بهشون................

12. 7 کاربر از Alex Fera بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

خب با کارشکنی های امشب دل بوسکه من همینجا رسما انصراف میدم و به نفع جوانان جویای نام کنار میرم

حیف پول که دادیم به این مفت خور ها 10 تا روپایی هم بلد نیستن بزنن 2 راند و فقط 70 امتیاز ...

-تیم خذف شد

14. 10 کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال eman619rv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    ϟ♄iяaz

پيش فرض

یعنی یک بلایی سر من اومد ، یک بلایی سر من اومد که داشتم بعد بازی اسپانیا سکته میکردم!
    من قبل بازی برزیل که داشتم تیمم رو میچیدم یه ذره پروسه اش طول کشید و بعد اون همه فکر و تحلیل که واسه ترکیب چیدن صرف کردم تا دکمه ثبت رو زدم فهمیدم که کار از کار گذشته!!!

تقریبا با ترکیبی که داشتم فکر کنم تو هفته دوم قهرمانیم مسجل میشد!!حالا ترکیب کیا بودن...

نیمار+ویا+تورس(کاپیتان!!!) + ازپلیکوتا+مارسلو+ هوندا! تقریبا 90 امتیاز فقط همینا میگرفتن با جمع بقیه میزد بالا 100!!

حالا به من حق سکته زدن میدین؟؟؟

البته یه حسن هم داشت این اتفاق که هنوز کورس قهرمانی رو گرم نگه داشت

خب با کارشکنی های امشب دل بوسکه من همینجا رسما انصراف میدم و به نفع جوانان جویای نام کنار میرم

حیف پول که دادیم به این مفت خور ها 10 تا روپایی هم بلد نیستن بزنن 2 راند و فقط 70 امتیاز ...

-تیم خذف شد
    اقا کیانوش جان این چه کاریه! فقط واسه سرگرمیه ....به قول معروف که رسم ماست ایستاده مردن! بنده خدا ها بازیکنان تاهیتی 10 تا خوردن از اسپانیا اخرش همه شون سرشون بالا گرفتن و وایسادن با بازیکنای حریف دست دادن...

من حرکتت رو کاملا غیر ورزشی و غیر مسئولانه تلقی میکنم مثه این مدیر عامل های ایرانی که میخوان تیم از لیگ بکشند بیرون

باور کن همیشه حساسیت و رقابت پایین جدول جذابتر از بالای جدوله الان من خودمم به جمعتون پیوستم

16. 9 کاربر از eman619rv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی M E S S I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

با اجازه از دوستان:

رده بندی راند 2

رده بندی مجموع 2 راند

18. 9 کاربر از M E S S I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه moraddad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوب خدا رو شاکرم تیم ما هم طبق معمول با کمترین بضاعت و کم ترین ضریب هوشی ( ) تا اینجا فراتر از انتظار ظاهر شده

یعنی چنان تو این راند ریختم رو سر این تاهیتی ِ ننه مرده که از خودم بدم میاد

الان ماموریت بعدی فقط اینه که بفهمیم اروگوئه استراحت میده یا نه ... سوارزو کاپیتان کنیم و سعادت دنیا و آخرت رو به نظاره بشینیم

20. 5 کاربر از moraddad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •