تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 215 از 219 اولاول ... 115165205211212213214215216217218219 آخرآخر
نمايش نتايج 2,141 به 2,150 از 2187

نام تاپيک: کلوپ K750

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

لطفا در مورد دو گزینه تایمر و همزمان سازی در گوشی کا 750 توضیح دهید ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

با دروود
    نمی دانمن چرا چد روزی است گوشی ام پس از 1 دقیقه روشن شدن خودش خودش ری استارت می شود(مانند زمانی که خاموش و روشن می کنیم!!)!!از چه چیزی می تواند باشد؟!
    با فلش کردن گوشی چه چیزهایی از دست می روند و پاک می شوند؟!
    سپاس
    Last edited by saeed258s; 24-11-2009 at 12:35.

پروفشنال matin_vv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان.
    يه مدت هست كه گوشيم رو وقتي به شارژ ميزنم شارژ نميشه!يعني اصلاً علامت شارژ شدن هم نمياد. با 3 تا باتري و دو تا شارژر مختلف هم امتحان كردم ولي نتيجه نداده! !با رابط كامپيوتر هم كه به به كامپيوتر ميزنم، علامت شارژ مياد، ولي شارژ كه نميكنه هيچي، دشارژ هم ميكنه!!! الان مجبورم باتري رو بندازم تو گوشي برادرم كه بارتيش با مال من يكيه، شارژ كنم بعد بندازم تو گوشي خودم. به نظرتون اشكالش چيه؟‌چقدر هزينه تعميرشه؟ ميارزه درستش كنم يا بيخيال شم يه گوشي نو بخرم؟
    ممنون

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

با دروود
    نمی دانمن چرا چد روزی است گوشی ام پس از 1 دقیقه روشن شدن خودش خودش ری استارت می شود(مانند زمانی که خاموش و روشن می کنیم!!)!!از چه چیزی می تواند باشد؟!
    سپاس
    آیا کسی نمی تونه پاسخی به پرسشها من بده؟

کاربر فعال انجمن موبایل adrenalin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

با دروود
    سپاس آیا کسی نمی تونه پاسخی به پرسشها من بده؟
    این مشکل بیشتر بر میگرده به پر بودن حافظه اصلی گوشی(فون مموری) اون موقع که داشتم همین جوری بود نباید بزارید فون مموریش زیاد پر بشه
    با فلش کردن فقط SMS هاتون پاک میشن همچنین اگه چیزی تو قسمت نوت (یادداشتها) و قسمت برنامه وبازی هم اونای که تو فون مموری نصب هستن پاک میشن

6. این کاربر از adrenalin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    گیلان

12

سلام دوستان.
    يه مدت هست كه گوشيم رو وقتي به شارژ ميزنم شارژ نميشه!يعني اصلاً علامت شارژ شدن هم نمياد. با 3 تا باتري و دو تا شارژر مختلف هم امتحان كردم ولي نتيجه نداده! !با رابط كامپيوتر هم كه به به كامپيوتر ميزنم، علامت شارژ مياد، ولي شارژ كه نميكنه هيچي، دشارژ هم ميكنه!!! الان مجبورم باتري رو بندازم تو گوشي برادرم كه بارتيش با مال من يكيه، شارژ كنم بعد بندازم تو گوشي خودم. به نظرتون اشكالش چيه؟‌چقدر هزينه تعميرشه؟ ميارزه درستش كنم يا بيخيال شم يه گوشي نو بخرم؟
    ممنون

فکر کنم از قسمت مدار شارژ گوشی باید به احتمال زیاد
    شما باید به چنتا تعمیر کار نشون بدید قیمت بگیرید بعد بدید درست کنن

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

این مشکل بیشتر بر میگرده به پر بودن حافظه اصلی گوشی(فون مموری) اون موقع که داشتم همین جوری بود نباید بزارید فون مموریش زیاد پر بشه
    با فلش کردن فقط SMS هاتون پاک میشن همچنین اگه چیزی تو قسمت نوت (یادداشتها) و قسمت برنامه وبازی هم اونای که تو فون مموری نصب هستن پاک میشن
    دروود بر شما
    مثلا چقدر باید خالی باشد ؟!هم اکنون 2 مگاباییت خالی است!اما هنوز مشکل پا بر جا است!می تواند از باتری گوشی باشد؟
    یک پرسش دیگر هم داشتم،من تا کنون بیش از 3 4 نمونه از مموری(حافظه)های 1 گیگ را بر روی گوشی ام آزموده هم و همه شان یک مشکلمشترک داشته اند،و آن این که پس از مدتی،یا فایل ها خود به خودی پاک می شوند،یا اجرا نمی شوند،یا مثلا آهنگ ها با آهنگ های دیگری در هم می شوند،یا نیمه پخش می شوند...!!این مشکل به کجا بر می گردد؟اما با ممویری 64 خود گوشی چنین مشکلی نیست!

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    گیلان

12

دروود بر شما
    مثلا چقدر باید خالی باشد ؟!هم اکنون 2 مگاباییت خالی است!اما هنوز مشکل پا بر جا است!می تواند از باتری گوشی باشد؟
    یک پرسش دیگر هم داشتم،من تا کنون بیش از 3 4 نمونه از مموری(حافظه)های 1 گیگ را بر روی گوشی ام آزموده هم و همه شان یک مشکلمشترک داشته اند،و آن این که پس از مدتی،یا فایل ها خود به خودی پاک می شوند،یا اجرا نمی شوند،یا مثلا آهنگ ها با آهنگ های دیگری در هم می شوند،یا نیمه پخش می شوند...!!این مشکل به کجا بر می گردد؟اما با ممویری 64 خود گوشی چنین مشکلی نیست!
    یادم نمیاد دقیقا ولی دوروبره 8تا 10مگ بود (ولی دقیق یادم نیست)
    مشکل از گوشی شما اصلا نیست ومشکل بر می گرده به مموری کاردتون که بیشتر این مشکلات رو ایجاد می کنه منم اون موقع که K750 داشتم چنتا مموری عوض کردم تا اخر سر مدل سان دیسک مدل اولترا 2 SanDisc Model UltraII اینو خریدم مشکل حل شده اون موقع یادم میاد حدود 950مگش پر بود گوشی اخ نمیگفت اون زمان خریدم 23 باگارانتی که الان خیلی اوفت قیمت داشته (رنگشم فقط مشکیشو بگیرید)
    ولی موقع خرید با گارانتی لایف تایم بگیرید

10. این کاربر از adrenalin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دروود بر شما
    سخن شما درست است،اما خوب پس چرا تا کنون که حافضه خود گوشی بیشتر از این هم پر بود چنین رخدادی پیش نیامده بود؟!
    من هر کار کردم نتواسنتم بعضی فایل ها را از روی گوشی به داخل سیستمم انتقال بدهم!نمی دانم چرا(من با برنامه my phone explorer با استفاده از بلوتوث کار می کنم)،آیا ممکن است از باتری گوشی نیز باشد؟!
    سپاس از شما

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

سلام
    PC Suite برای این گوشی که توی ویندوز سون کار کنه کسی میتونه لینک بده ؟!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •