تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 12 از 12

نام تاپيک: خرابی dvd-rom

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام.من چند وقت پیش داشتم با کامپیوتر کار میکرم و مثل همیشه یه cd واردش کردم ولی cd رو نخوند.بعد سعی کرم cd را خارج کنم ولی cd driver هیچ واکنشی نسبت به دکمه eject نشون نمی داد حتی از داخلmy camputer هم eject نمیشد.تو اینترنت جستجو کردم یه سایتی نوشته بود کامپیوتر رو خاموش بعد روشن کنید و در حال روشن شدن کلیک چپ موس رو نگه دارید و اون موقع eject کنید.خب من این کارو کردم و دیسک در اومد بعد که دوباره دیسک دیگه ای گذاشتم همین مشکل بود.بعدم اصلن دیگه باز نشد.بعد یه سایت دیگه نوشته بود کامپیوتر رو خاموش کنید و ازبرق بکشید بعد یک گیره کاغذ رو وارد سوراخ کوچیکی که روی جای دیسک وجود داره فشار بدید تا دیسک خارج شه.خب من اینکارو کردم و حداقل دیسکم رو نجات دادم ولی الان cd driver کلا خراب شده اصلن خارج نمیشه.خودم فک میکنم که مشکل سخت افزاری داره و احتمالا کابل برقش قطع شده.ولی میخواستم بدونم ممکنه مشکل نرم افزاری باشه؟یا میشه تو منزل تعمیرش کرد یا حتما باید بره نمایندگی؟کامپیوتر مدل matris-msi هستش.لطفا کمک!!!

کاربر فعال انجمن لپ تاپ mehrdad8086's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگر فیش برقش قطع باشه!که بعیده تو لب تاب یه همچین چیزی!!!!شما تو my computer و device manager هم نمیبینیش.....

زمانی که دربش رو میبیندی چراغش(درصورت وجود)چشمک میزنه؟

احتمالا نیاز به تعویض داره.تعمیر dvdلب تاب براحتی انجام نمیشه.مواردی همچون پارگی کابل dataflat و اینا باشه چرا میشه ولی ....

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •