تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: سیستم نظامی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض سیستم نظامی

سلام بر مهندسان عزیز
    سوال و مطلب بسیار مهمی رو (از دیدگاه خودم) در سه تاپیک در بخش سیستم عاملها مطرح کردم که بسیار امیدوار به یاری شما صاحبنظران هستم
    متاسفانه کل ماجرا را به دلایل معلوم نمیتوان تشریح کنم و از اونجا عرض میکنم که
    ........من(گروه ما)در حال بررسی .یک سیستم نظامی هستیم
    در قسمت کامپیوتر این سیستم از سیستم عامل داس و لینوکس استفاده شده که ما را خیلی به چالش کشیده تا ببینیم آیا استفاده از این سیستم عاملها (لینوکس -ویندوز-داس و...)در بحث مهمی مثل سامانه های نظامی ایجاد مشکل میکند یا نه؟
    البته این سامانه نه به اینترنت اتصال دارد و نه به هیچ شبکه ای.
    اگر اساتید لطف بفرمایند و معایب استفاده از این سیستم ها رو از هر لحاظ(امنیتی-نرم افزاری-اورجینال بودن یا نبودن وووووووو هرمطلب ریز و درشت دیگر )را بحث نمایند بسیار سپاسگذار خواهم بود
    با تشکر فراوان

کاربر فعال OS X DogForum.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

اگر در نظرتون امنیت هستش شما ۳ آپشن دارین :

۱.مکینتاش
    ۲.Free BSD
    ۳.CloudLinux
    ۴.RetHat

شما در هر کدوم مزیت ها و نقاط منفی ای دارین ...

بین تمامی این موارد فقط FREE BSD رایگان هستش که البته شما باید با کانفیگ های لینوکس آشنا باشید

و CloudLinux البته برای هاستینگ ساخته شده اما از اونجایی که شخصا خودم این سیستم رو روی ۲ تا از سرور های شرکتمون داریم و بسیار از امنیت و محدودیت هایی که میتونید با پلاگین هاش ایجاد کنید راضی هستیم گفتم خدمتتون ...

مکینتاش هم اگر بخواهید باید ورژن سرورش رو کار کنید که اگر قابلیت های زیادی بخواهید میتونید از Mac OS Snow Leopard Server استفاده کنید که تقریبا برای ۳ سال پیش هستش اما بسیار از لحاظ کارایی - امنیت و مواردی جانبی قوی هستش ...

در مورد ویندوز به دلیل مشکلات امنیتی که که داره برای چنین سیستمی پیشنهاد نمیکنم...

لینوکس صد در صد انتخاب خوبی میتونه باشه اما شما باید تجربه زیادی در بحث کانفیگ ها داشته باشید .

موفق باشید

3. این کاربر از DogForum.ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •