تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 23 از 23

نام تاپيک: حافظه ویندوزم بی دلیل داره سریع پر میشه چیکار کنم

داره خودمونی میشه MrJey's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    زیر ابرها

پيش فرض

سلام خسته نباشید

معمولا وقتی به شکل عجیبی حجم پر میشه یه راه حل دیگه که کمک میکنه اینه که روی فولدر های متفاوت کلیک راست کنید از properties سایزشون رو ببینید تا بفهمید حجم کجا تراکم بیشتری داره و اونجا دنبال جواب بگردید.
    اگر تراکم ها مثل هم بودند متوجه میشید یا فایل ها و برنامه هایی که رو سیستم دارید بیش از حد زیادند یا اینکه یه ویروس مقدار زیادی از فضا رو می پوشونه.

موفق باشی.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض فضای گم شده

سلام
    منم دچار همچین مشکلی شدم بعد از نصب ف***ر شکن هات اسپات شیلد از hotspotshield.com/fa/vpn/vpn-for-windows بعد از چند ساعت کار با کامپیوتر یهو اخطار اومد که درایو سی کاملا پر شده و هیچ فضای خالی نمونده من سعی کردم با حذف بعضی فایل های فضا رو ازاد کنم اما همون هم به سرعت پر میشد بطوری که من با هر بار رفرش میدیدم که چند مگ کم میشه(مثلا من صد مگ ازاد می کردم که در عرض چند ثانیه پر میشد)
    بلافاصله ف****ر شکن رو حذف کردم تا حدودی سرعت پر شدنش کم شد و کمی به فضای درایو برگشت اما الان اون حجمی که از دست رفته رو از کجا برگردونم درایو سی من 48.8 گیگ فضا داره که قبل پر شدنش 13 فضا خالی بود با حذف فایل ها حدود چهار گیگ خودم برگردوندم باز با ریستارت کردن کامپیوتر سه گیگ ناگهانی برگشت اما هنوز ده گیگ مونده که نیست.
    با انتی ویروس درایو سی رو اسکن کردم چیزی پیدا نکرد(ESET Internet Security). برنامه ان هک می رو نصب کردم هفت تا فایل خطرناک از نظر خودش پیدا کرد بعضی هاش رو میدونستم چیه بعضی ها رو هم نه ولی خب اون برنامه اصلا حذفشون نکرد مثلا یکی از اونهایی که خطرناک تشخیص داد Toolkit بود.دیسک کلین اپ هم انجام دادم چیز خاصی وجود نداشت(موقع اسکن هم یه اروری میدادsystem error memory dump files). فایل بک اپ یا پشتیبان هم وجود نداره چون روی صفر گذاشتمش اصلا بک اپ نمیگیره.
    الان دیگه از حجم کم یا بهش اضافه نمیشه ثابت مونده.
    همچنین دسته بندی مای کامپیوتر(this PC در ویندوز8.1) هم از بین رفته بود(همون گروه بندی که درایو ها رو از پوشه دانلود و ویدئو و... جدا می کرد.) ویندوز من 8.1 هستش.
    حالا من چطور فضای از دست رفته رو برگردونم؟راهی جز تعویض ویندوز وجود داره؟

در آغاز فعالیت borhanj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2018
    محل سكونت
    قشم

پيش فرض

بچه ها شما باید از برنامه های بهینه ساز استفاده کنید به احتمال زیاد مشکل شما رفع خواهد شد اگر ویندوز شما 10 است از این برنامه استفاده کنید Windows 10 Manager

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •