تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 12 از 12

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید یک تشک خوب و مناسب

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    حدود دو هفته بررسی انواع تشک ها و تست اونها در فروشگاه ها بصورت خلاصه در اینجا بیان می کنم .
    تشک ها از 3 نوع ساختار تشکیل شده اند ،‌فنری ، فنر منفصل و فوم . فنری که ساختار معمولی و ابتدایی تشک ها بوده و هست و خیلی نرم و انعطاف پذیره و برای کسانی که مشکل کمر دارند مناسب نیست ام مشکل بزرگ اونها بخصوص در دو نفره ها این هست که اگر نفر بغلی غلط بزنه و حرکت کنه این حرکت در تمام طول تشک پخش میشه و باعث بیدار شدن فرد کناری میشه . اما فنر منفصل این مشکل رو خیلی کمتر داره و انعطاف پذیری اون هم کمتره . تشک هایی هم هست که صرفا با فوم درست شده و خیلی کم فرو میره و انعطاف پذیری خیلی کمی داره . حالا کارخانجات مختلف اومدن و با ترکیب فوم و فنر وتزریف فوم لابلای فنرها تشک های مختلفی ساختن . نکته بعد استفاده از ساحتاری بنام فوم مموری هست که این قابلیت رو داره که وقتی جسمی روی اون قرار بگیره شکل جسم رو بخودش بگیره و بعد از برداشته شدن فشار به حالت اول برگره ولی به دلیل گرونی این جنس از لایه های 3 یا 5 سانتی بر روی یک طرف تشک و یا دو طرف تشک استفاده میشه . اما نوعی تشک با مارک ویستر هست که تماما" از مموری فوم هست به قیمت 5 میلیون تومن . درجه سختی تشک ها رو با اعداد 1 تا 10 نشان میدهند و هر چی به عدد 10 نزدیک بشه یعنی تشک سفت تر هست ،‌مسئله بعدی ارتفاع تشک ها است که هر چی ارتفاع اونها بیشتر باشه از کیفیت و ماندگاری بیشتری برخورداره بخصوص اگر شخص داراری وزن بالایی باشه . گول خارجی بودن تشک ها رو نخورین ، که هیچکدام خارجی نیستن بلکه بعضی قسمت ها از کشورهای ترکیه و اسپانیا و آلمان وارد میشن و در اینجا در واقع به هم متصل میشن . ولی تشک رویا بخصوص مدل اولترا 2 که دارای 5 سانتیمتر مموری فوم هست هم به لحاظ قیمت و هم به لحاظ کیفیت خیلی خیلی مناسب هستش . اما توصیه می کنم حتما به فروشگاهای بزرگ این شرکت ها برید و از نزدیک امتحان کنید ببینید با بدن شما کدومش سازگار تره ،‌این برای اونها یک روند عادی است . در خیابان ولیعصر تهران در محدوده پارک ساعی شما چندین فروشگاه تشک فروشی با مراک های مختلف خواهید دید . شاد باشید

2. 3 کاربر از homa1345 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2024

پيش فرض

سلام.من امسال یه تشک خوب خریدم....از شرکت رویال...خیلی راحته.....من کمر درد داشتم.بهتر شدم ی کم....
    از این سایت خریدم
    ww.royalmatress.com

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •