تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 570 از 751 اولاول ... 70470520560566567568569570571572573574580620670 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,691 به 5,700 از 7510

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

ممنونم, هم با adsl2 هم adsl2+
    یه ساعت امتحان کردم هم Stability Adjustment پایین هم بالا
    فعلا بهترین نتیجه adsl2 حدود 7000Datarate با 6.4snr +1dbولی 2000 errror در دقیقه! تقریباً پایداره ولی errror زیاد
    با adsl2+ حدود 6200Datarate با 7snr -1db حدود errror100 هر دقیقه

خوشبحال شما با این خطهای خوب و پایدار
    Last edited by dadash42; 21-01-2018 at 17:54.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

ممنونم, هم با adsl2 هم adsl2+
    یه ساعت امتحان کردم هم Stability Adjustment پایین هم بالا
    فعلا بهترین نتیجه adsl2 حدود 7000Datarate با 6.4snr +1dbولی 2000 errror در دقیقه! تقریباً پایداره ولی errror زیاد
    با adsl2+ حدود 6200Datarate با 7snr -1db حدود errror100 هر دقیقه
    خوشبحال شما با این خطهای خوب و پایدار
    عجیبه خط من از خط شما افتضاح تره ، شما چقدر با مرکز مخابراتی فاصله دارین؟ شما توی عکسی که فرستادین روی 7200 وصل بود وقتی روی 10+ گذاشتی روی چند وصل شد؟ تا حالا نویز گیری کردی؟
    هر جور حساب میکنم باید بهتر از من سرویس بگیری فکر کنم اسیاتک کیفیت سیستم هاش خوب نیست نمیدونم ، مطمئنم باید بهتر بگیری یه چیزی اشتباس

توی این عکس های که گذاشتی مکس ریتت پایین تر اومده کابل کشیت درسته اگرم درسته قدیمی نیست مال چند وقت پیشه؟

خوش به حال چیه دقیقا من مشکل تو رو دارم اما خطا انقدر ندارم
    Last edited by AVAVA; 21-01-2018 at 18:07.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

با سلام دوستان من خط اینترنتم کمی نویز داره می خواستم کمی راهنماییم کنید
    خط منو روی 12 مگ بستن که snr روی 6 هستش وقتی که سرخط تست کردم snr به 11 رسید و نویز خط هم از 39 به 21 رسید ناگفته نماند که برقکار سیم های تلفن را به همراه سیم های برق از یک نقطه به پشت جعبه فیوز رسونده به نظر شما مشکل نویز میتونه مربوط به این باشه؟اگر هستش غیر از سیم کشی مجدد امکان داره با اعمال تغییراتی بهبود پیدا کند یا خیر و ایا میشه با کشیدن سیم کاری کرد که در کل پریز های خونه خط بدون نویز باشه ؟
    ممنون بابت پاسخگویی

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

با سلام دوستان من خط اینترنتم کمی نویز داره می خواستم کمی راهنماییم کنید
    خط منو روی 12 مگ بستن که snr روی 6 هستش وقتی که سرخط تست کردم snr به 11 رسید و نویز خط هم از 39 به 21 رسید ناگفته نماند که برقکار سیم های تلفن را به همراه سیم های برق از یک نقطه به پشت جعبه فیوز رسونده به نظر شما مشکل نویز میتونه مربوط به این باشه؟اگر هستش غیر از سیم کشی مجدد امکان داره با اعمال تغییراتی بهبود پیدا کند یا خیر و ایا میشه با کشیدن سیم کاری کرد که در کل پریز های خونه خط بدون نویز باشه ؟
    ممنون بابت پاسخگویی
    سلام دوست عزیز کاملا درست متوجه شدی برق باعث نویز روی خط میشه ، کابل تلفن باید یک تیکه و ۱ متر از کابل برق فاصله داشته باشه شما باید ببینید می توانید فاصله بندازید یا خیر در غیر این صورت ببین چند متر کابل نیاز داری برای کشیدن کابل و تهیه کن در ضمن کابل تلفن دو زوج مشکی بخر و بازم میگم باید فاصله داشته باشه از برق تا بتوانید حداکثر کشش خطت رو داشته باشی ، بهترین کار اینکه یک پریز داشنه باشی موفق باشی
    Last edited by AVAVA; 21-01-2018 at 23:30.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام با این مودم ایسوس میشه مثلا فقط اپلود رو اورد پایین؟
    یا اپلود و دالنود رو میاره پایین
    چون من میخوام کشش اپلود رو کم کنم

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام با این مودم ایسوس میشه مثلا فقط اپلود رو اورد پایین؟
    یا اپلود و دالنود رو میاره پایین
    چون من میخوام کشش اپلود رو کم کنم
    با هیچ مودمی نمی توانید این کار را انجام دهید فقط با شرکت سرویس دهنده باید تماس بگیرید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام دوست عزیز کاملا درست متوجه شدی برق باعث نویز روی خط میشه ، کابل تلفن باید یک تیکه و ۱ متر از کابل برق فاصله داشته باشه شما باید ببینید می توانید فاصله بندازید یا خیر در غیر این صورت ببین چند متر کابل نیاز داری برای کشیدن کابل و تهیه کن در ضمن کابل تلفن دو زوج مشکی بخر و بازم میگم باید فاصله داشته باشه از برق تا بتوانید حداکثر کشش خطت رو داشته باشی ، بهترین کار اینکه یک پریز داشنه باشی موفق باشی
    ممنون بابت پاسخگویی یک سوال دیگه هم داشتم این مودم asus که دوستان میگن برای نویز تنظیمات داره خیلی تاثیر داره یا نه؟
    به برقکار گفتم چرا سیم های تلفن رو از اینجا اورد گفت اینا شیلد دار هستن نویز نمیاندازه روشون

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

ممنون بابت پاسخگویی یک سوال دیگه هم داشتم این مودم asus که دوستان میگن برای نویز تنظیمات داره خیلی تاثیر داره یا نه؟
    به برقکار گفتم چرا سیم های تلفن رو از اینجا اورد گفت اینا شیلد دار هستن نویز نمیاندازه روشون
    سلام اون مودم ایسوس برای همه جواب نمیده به یکی از دوستان ظاهرا جواب نداده نمیدونم شاید از ISP اش باشه نمیدونم ولی مودم های خوبین اما سفارش نمیکنم حتما بگیری مثل یکی از دوستان الکی هزینه نکنی و جواب نگیری اگر خواستی مودم نو بگیری اره بگیر خوبه ، اما برای اینکه فکر کنی نویزت بهتر میشه این میشه ۵۰ ۵۰ یا جواب میگیری یا نمیگیری
    به هر حال شما به حرف برق کار گوش ندید کابل تلفن را با فاصله ۱ متر از هر گونه کابل برق رد کن هر چه طول کابل کمتر کیفیت بیشتر ، برق کار ندونه میشه توجیهش کرد برق وقتی از کابلی رد میشه بسته به شدت جریان یه شعاعی ایجاد میکنه این شعاع برای تلفن مثل سم میمونه و باعث ایجاد نویز و اختلال توی خط میشه و باعث میشه خط اون کشش لازم رو نداشته باشه حتی امواج یک مودم دیگر و یا موبایل هم تاثیر میزاره کابل هر چقدرم خوب باشه بازم برق روش تاثیر میزاره پس جداش کن
    مخابرات برای من اومده کابل تلفن رو دور یه کابل برق تاب داده من چه بگم

9. این کاربر از AVAVA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز E.G_band's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

سلام

ممنون میشم تا امشب راهنماییم کنید

من از isp قبلی که سرویس گرفته بودم خطم به بهترین شکل بود

بدون نویز داون استریم هم 21 تا 23 هزار سرویس 4 داشتم که بدون مشکل به من 12 میداد

اما یه اشتباهی کردم و اومدم شاتل پدرمو دراورده الانم که وصل کرده سردیس افتضااح نویز بالا داون استریم 6 هزار و به بدترین شکل ممکن هست این خط و شرکت میگه من نتت رو که 8 مگه نمیتونم وصل کنم

راه حل؟من الان سردیس 3 ماهه این شاتل کثیف رو خریدم و الان نمیدونم چاره چیه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2017

پيش فرض

عرض سلام مجدد من مشکلم رو حل کردم مودلاسیون اشتباهی رو g.dmt بود که بیشتر از 8 مگ نمیکشید با راهنمایی دوستان گذاشتم روی adsl2+ که براحتی 20 مگ رو میکشه فقط چند تا سوال داشتم
    isp من تا 24 مگ رو رو خطم باز گذاشته میخام snr رو بالاتر ببرم کابل رو مستقیم از جعبه تفسیم تا مودم کشیدم حدودا 25 متر اضافه اومد حیفم اومد کوتاهش کنم شاید بعدا بخام اساس کشی کنم اگر کوتاهش کنم چقدر تاثیر داره
    دوم کابل از جعبعه تقسیم گرفتم مستقیم به خود کابل مخابرات وصل کنم بهتره یا دستش نزم
    سوم اینکه کابل 4 زوج هست من از 2 تاش استفاده کردم خط رو به جای 2 سیم به 4 سیم ببندم بهتر نیست
    چهارم خط رو فقط برای اینترنت گرفتم و تلفن لازم ندارم اسپلیتر بزارم یا نه
    و سوال اخر Stability Adjustment رو 5 گذاشتم crc روری 300 ارور میده رو 10 که میزارم کامل 24 مگ رو میده ولی crc روزی 1000 تا 1500 بالا میبره رو چند بزارم بهتره

ببخشید که سوالاتم زیاد شد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 11 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 11 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •