تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 742 از 751 اولاول ... 242642692732738739740741742743744745746 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,411 به 7,420 از 7510

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

آخه این تا چند ساعت اول که مودم رو روشن میکنم اکی هست پهنا روی 10 مگ بسته شده و snr هم روی 23 مثلا ولی بعد از چند ساعت نوسان میکنه حتی بوده snr 0 داشتم و پهنا اومده روی 2 مگ ولی اینترنتم قطع نبود حتی یه بار پشتیبانش بهم گفت اینها اتومات تغییر میکنه و نیازی نیست به ما بگی که پهنای باند رو تغییر بدیم.( من درخواست داشتم که خط رو از 10 مگ بذارن روی 16 مگ و بعدش پشیمون شدم و گفتم بذارید روی همون 10 مگ که این حرفو بهم زد)
    خلاصه اینها یه کاری میکنن که اگر کمبود پهنا داشتن، اینها رو تغییر میدن به صورت اتومات. مخابرات هم از تابستان 98 تا فروردین 1401 خوب بود ولی از وقتی گرون کردند بسته ها رو، افتضاح شد
    اينجوري که مي فرماييد بايد آداپتور و مودم رو هم بررسي کنيد. يه آماري از ساعتها و روزهاي خوب و بد سيگنال در بياريد ببينيم ميشه الگويي براي افت و خيزها پيدا کرد يا واقعا رندومه. خودم مخابرات دارم ولي اينقدرا پشتک وارو نمي زنه. به ويژه تو تعطيلات معمولا کسي نيست با دستگاه ها و کابل کشي کلنجار بره پايداريش بيشتر مي شه و تا ده روز يا بيشتر يه سره کانکت مي مونه.

2. این کاربر از kenshikan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

snr دانلودت لب مرزه بیشتر از این سرعت رو بالاببرن قطعی میگیره
    تقریبا این نهایت سرعت خطتته
    من نمیدونم چرا انقدر نویزم زیاده سیم کشی مستقیم کردم تا روی دیوار فاصلمم کمه تا کافو

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام. دوستان علایم اینکه یک مودم خرابه چیه؟ من مخابرات داشتم اینترنت داغون بود توی این یک ماه اخیر. الان اومدم شاتل باز هم داغونه. خودم شکم به شرکتهاست چون مودم تا چند ساعت اینترنت خوب میده بعدش زلزله میاد و دم به دقیقه قطع و وصل میشه و دیگه میره روی اعصاب.

مودمی که خرابه میتونه تا چند ساعت اینترنت پایداره بده؟
    اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

سلام. دوستان علایم اینکه یک مودم خرابه چیه؟ من مخابرات داشتم اینترنت داغون بود توی این یک ماه اخیر. الان اومدم شاتل باز هم داغونه. خودم شکم به شرکتهاست چون مودم تا چند ساعت اینترنت خوب میده بعدش زلزله میاد و دم به دقیقه قطع و وصل میشه و دیگه میره روی اعصاب. مودمی که خرابه میتونه تا چند ساعت اینترنت پایداره بده؟
    پاسخ کوتاه: هيچ ساعت

پاسخ بلند: مودم داغون (نيم سوز) از همون آغاز ناپايداره (يا کار نمي کنه). اين که بگير نگير از چند ساعت بعد آغاز مي شه، يه جورايي انگار يا از نيم سوز بودن يا داغي آداپتور هست يا داغ کردن خود مودم

مودم رو خنک نگه داريد (باد پنکه، کولر) و يه آداپتور خوب 2 آمپري گير بياريد و تست کنيد.

6. این کاربر از kenshikan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه EHSANRF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    خط من متاسفانه گاهی اوقات تا چند ساعت لینکش می‌پره
    مشکل از سمت من یا شرکت مخابرات نیست، قطعا مشکل از شرکت اینترنتی هست اما میگن برای بررسی باید 100 تومن واریز کنین که کارشناس بفرستیم!
    شما چی توصیه می‌کنین؟
    موقع قطعی هر دو چراغ اینترنت و ADSL خاموش میشن و هرچی مودم زور میزنه نمیشه ثابت بشه، توی تنظیمات مودم هم No Signal میزنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2022

پيش فرض

سلام دوستان
    خط من متاسفانه گاهی اوقات تا چند ساعت لینکش می‌پره
    مشکل از سمت من یا شرکت مخابرات نیست، قطعا مشکل از شرکت اینترنتی هست اما میگن برای بررسی باید 100 تومن واریز کنین که کارشناس بفرستیم!
    شما چی توصیه می‌کنین؟
    موقع قطعی هر دو چراغ اینترنت و ADSL خاموش میشن و هرچی مودم زور میزنه نمیشه ثابت بشه، توی تنظیمات مودم هم No Signal میزنه
    درود،
    1- وضعیت نویز رو خط تون قبلا و الان چطور بوده و هست؟
    2- وقتی نمی پره، میزان سیگنال به نویز چقدره؟
    3-آیا همیشه در ساعات خاصی این مشکل پیدا میشه؟ مثلا بین فلان ساعت؟ اگر بله چه ساعاتی؟
    4-اگر بتونید از کسی چند روز مودم قرض بگیرید و جایگزین کنید ببینید تفاوتی میکنه؟
    (اگر میزان نویز رو خط زیاد باشه، مییتونید به شرکت اینترنتی بگید که حداکثر سرعت رو براتون کم کنه، تا خط استیبل بشه.)

9. این کاربر از irbluesky بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2022

پيش فرض

سلام. دوستان علایم اینکه یک مودم خرابه چیه؟ من مخابرات داشتم اینترنت داغون بود توی این یک ماه اخیر. الان اومدم شاتل باز هم داغونه. خودم شکم به شرکتهاست چون مودم تا چند ساعت اینترنت خوب میده بعدش زلزله میاد و دم به دقیقه قطع و وصل میشه و دیگه میره روی اعصاب.

مودمی که خرابه میتونه تا چند ساعت اینترنت پایداره بده؟
    3-آیا همیشه در ساعات خاصی این مشکل پیدا میشه؟ مثلا بین فلان ساعت؟ اگر بله چه ساعاتی؟
    (اگر میزان نویز رو خط زیاد باشه، مییتونید به شرکت اینترنتی بگید که حداکثر سرعت رو براتون کم کنه، تا خط استیبل بشه.)

11. این کاربر از irbluesky بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2022

پيش فرض

آخه این تا چند ساعت اول که مودم رو روشن میکنم اکی هست پهنا روی 10 مگ بسته شده و snr هم روی 23 مثلا ولی بعد از چند ساعت نوسان میکنه حتی بوده snr 0 داشتم و پهنا اومده روی 2 مگ ولی اینترنتم قطع نبود حتی یه بار پشتیبانش بهم گفت اینها اتومات تغییر میکنه و نیازی نیست به ما بگی که پهنای باند رو تغییر بدیم.( من درخواست داشتم که خط رو از 10 مگ بذارن روی 16 مگ و بعدش پشیمون شدم و گفتم بذارید روی همون 10 مگ که این حرفو بهم زد)
    خلاصه اینها یه کاری میکنن که اگر کمبود پهنا داشتن، اینها رو تغییر میدن به صورت اتومات. مخابرات هم از تابستان 98 تا فروردین 1401 خوب بود ولی از وقتی گرون کردند بسته ها رو، افتضاح شد

صحبت شما درست بوده و توصیه پشتیبانی اشتباه.
    خط شما کشش تا سرعت خاصی رو داره که باید ببینید تا چه مقدار هست.
    اینکه میگه خودش اتومات ست میشه، درسته اما چه فایده؟ مدام قطع و وصلی خواهید داشت و اینترنت پایدار ندارید چون هر بار که نویز زیاد میشه مودم میخواد خودش رو با سرعت کمتر ست کنه و ممکنه این کار چندین بار در روز اتفاق بیوفته.. در بسیاری از موارد به وضوح کیفیت اینترنت رو خراب میکنه...
    پس منطقی هست سرعت مناسب رو پیدا کرد و روی اون ست کرد.

13. 2 کاربر از irbluesky بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2022

پيش فرض

من نمیدونم چرا انقدر نویزم زیاده سیم کشی مستقیم کردم تا روی دیوار فاصلمم کمه تا کافو
    فاصله تا کافو شرط نیست. فاصله تا مرکز مخابراتی شرط هست...
    در نهایت adsl همینه... از یک سیم مسی بیشتر از این نمیشه توقع داشت.. برای اینترنت درست حسابی باید از فیبر نوری استفاده کرد.

کـاربـر بـاسـابـقـه EHSANRF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

درود،
    1. قبلا عالی بوده، الان هم عالیه، به راحتی تا 35 مگ میکشه
    2. SNR وقتی خط روی 16 مگ بسته میشه روی 10 هست، وقتی روی 8 مگ بسته میشه روی حدود 30
    3. معمولا ظهرها و بعد از ظهرها اینطور میشه ولی گاهی غروب و شب هم برای چند ساعت اینطوره، در کل رندوم اینطور میشه
    4. انجام شده، با سه مودم همچنان وضعیت همین هست
    5. حداکثر سرعت رو نیاز داریم، نمیشه پائین‌تر از این بگیریم چون با اپراتور دیگه همین خط دو برابر این سرعت رو جواب میداد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •