تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 751 از 752 اولاول ... 251651701741747748749750751752 آخرآخر
نمايش نتايج 7,501 به 7,510 از 7512

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

یادش بخیر سال ۷ سال پیش تو این تاپیک فعالیت داشتم باورم نمیشه هنوز در جریان باشه
    تا ADSL کابلی هست تاپیک همچنان پا بر جاست

2. 2 کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام
    دوستان یک خط تلفن دارم که روش adsl است که از داخل کوچه به داخل منزل امده حالا اگر بخواهم با سیم دوزج مخابراتی یک انعشاب بگیرم وان را به مودم که داخل اتاق (که به مودم نصب کنم) چگونه باید انعشعاب بگربم تا نویز کمتری داشته چون سرخط نویزم کم است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2021

پيش فرض

فک کنم یه چند سال دیگه تا فراگیر شدن فیبرنوی این تایپیک جون داشته باشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

سلام
    دوستان یک خط تلفن دارم که روش adsl است که از داخل کوچه به داخل منزل امده حالا اگر بخواهم با سیم دوزج مخابراتی یک انعشاب بگیرم وان را به مودم که داخل اتاق (که به مودم نصب کنم) چگونه باید انعشعاب بگربم تا نویز کمتری داشته چون سرخط نویزم کم است
    سلام
    ترفندش اینه که اصلا انشعاب نگیری و انشعاب های خونه رو هم همون دم در دور بزنی. یه اسپلیتر همونجا بزن سر راه و خروجی تلفن ش رو بزن به سیم کشی خونه. خروجی مودمش رو هم بزن به سیم خودت یه راست بیار تا اتاق و مودم.

6. این کاربر از kenshikan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام
    ترفندش اینه که اصلا انشعاب نگیری و انشعاب های خونه رو هم همون دم در دور بزنی. یه اسپلیتر همونجا بزن سر راه و خروجی تلفن ش رو بزن به سیم کشی خونه. خروجی مودمش رو هم بزن به سیم خودت یه راست بیار تا اتاق و مودم.
    سلام
    یعنی اسپلیتر وصل کنم به سیمی که از سمت کابل مخابرات می اید؟ می شود نوع اسپریتلش به هم معرفی کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

سلام
    یعنی اسپلیتر وصل کنم به سیمی که از سمت کابل مخابرات می اید؟ می شود نوع اسپریتلش به هم معرفی کنید
    سلام، آره
    از مدل های برندهای خودم مودم ها یا برندهای شناخته شده شبکه (دی لینک، تی پی لینک، ...) باشه یا همونی که فابریک روی مودم هست.
    از این درپیت های بی نام و نشون که الکتریکیا می فروشن نگیرید

- - - Updated - - -

سلام
    سلام، آره
    از مدل های برندهای خودم مودم ها یا برندهای شناخته شده شبکه (دی لینک، تی پی لینک، ...) باشه یا همونی که فابریک روی مودم هست.
    از این درپیت های بی نام و نشون که الکتریکیا می فروشن نگیرید

9. این کاربر از kenshikan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت ll DarkKnight ll's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2024
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

در پست دو صفحه قبل نوشته بودم. عین اون رو کپی می کنم
    گزینه اول یعنی SRA کاربردش اینه که زمانی که نویز زیاد شود و نیاز به قطع شدن خط یا کاهش سرعت باشد به صورت اتوماتیک سرعت خط شما را کم میکند. این کار را چند مرحله انجام میدهد. یعنی اینکه مثلا روی 2 مگ هستید و نویز زیاد است روی سرعت پایینتر سوئیچ میکند مثلا 1.2 مگ. بعد اگر دوباره مشکل پیش آمد سرعت را تا 800 پایین میاورد و... ولی متاسفانه برعکس این کار را انجام نمیدهد یعنی اگر وضع خوب شد سرعت را بالا نمیبرد. برای اینکه دوباره بتوانید با سرعت بهتر وصل شوید باید مودم را ریست کنید. اگر این گزینه خاموش باشد نهایتا خط شما اگر نتواند نویز را تحمل کند قطع می شود ولی با سرعت قبلی مجددا وصل می شود.

گزینه دوم یا Bitswap می گوید که در صورت بروز نویز روی هر کدام از تونهای فرکانسی ADSL، انتقال دیتا را روی دیگر تونهای آزاد که شرایط بهتری دارند انجام بده. اینکار باعث میشود که خط شما نسبت به نویز مقاومت بیشتری از خود نشان دهد.
    خیلی ممنونم از راهنمایی تون

در آغاز فعالیت ll DarkKnight ll's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2024
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

دوستان اگه نیازمند به راهنمایی های بیشتری در رابطه با بهینه سازی مودم در خصوص نویز وغیره داشتید از این سایت ایسوس استفاده کنین
    ( شاید مدل مودم ها باهم فرق کنن ولی عنوان تنظیم همشون مث همن)
    زنده باشین

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز arashsard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ShIrAz CiTy

پيش فرض

سلام دوستان . راهی هست داخل مودم کاری کنیم دون استریممون از یه مقداری بالاتر بسته نشه . مثلا من الان ۱۷ برام کفایت میکنه . اما ۲۰ بسته شده و کیفیت خط اومده پایینتر . میخواستم ببینم توو مودم گزینه ای هست بشه این رو مدریت کرد ؟
    مودمم هم زایکسل del 1202
    Last edited by arashsard; 27-03-2024 at 13:05.

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام دوستان . راهی هست داخل مودم کاری کنیم دون استریممون از یه مقداری بالاتر بسته نشه . مثلا من الان ۱۷ برام کفایت میکنه . اما ۲۰ بسته شده و کیفیت خط اومده پایینتر . میخواستم ببینم توو مودم گزینه ای هست بشه این رو مدریت کرد ؟
    مودمم هم زایکسل del 1202
    سلام
    مدولاسیون رو بذارید روی adsl یا g.dmt . کلا آزمون و خطا کنید بین مودلاسیونهای مختلف

- - - Updated - - -

مودمم هم زایکسل del 1202
    سلام
    مدولاسیون رو بذارید روی adsl یا g.dmt . کلا آزمون و خطا کنید بین مودلاسیونهای مختلف

14. 2 کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

1. بامدادنیکنفس

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •