تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 736 از 752 اولاول ... 236636686726732733734735736737738739740746 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,351 به 7,360 از 7512

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

اینترنت خونه قطعه ، هی چراخ خط رو مودم چشمک میزنه
    وقتی تلفن رو روشن میکنم اینترنت وصل میشه ! دلیلش چی هست ؟
    به نظر میاد خط تلفنتون یه مشکلی داره سیمکشی را یه نگاه بندازید اگه موردی نبود به خرابی تلفن زنگ بزنید بگید چک کنند

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

اینترنت خونه قطعه ، هی چراخ خط رو مودم چشمک میزنه
    وقتی تلفن رو روشن میکنم اینترنت وصل میشه ! دلیلش چی هست ؟
    دو سه سال پیش تقریبا همچین مشکلی داشتم که دلیلش اسپلیتر بود.حتما اسپلیتر دارین و اگر چند سال از عمرش می گذره بهتره برای تست عوض بشه. من مودمم مستقیم به خط وصله و برای هر تلفن یه اسپلیتر دارم.

آخر فروم باز light's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

دو سه سال پیش تقریبا همچین مشکلی داشتم که دلیلش اسپلیتر بود.حتما اسپلیتر دارین و اگر چند سال از عمرش می گذره بهتره برای تست عوض بشه. من مودمم مستقیم به خط وصله و برای هر تلفن یه اسپلیتر دارم.
    اسپلیتر دوتا دارم ، فعلا درست شده
    تلفن رو با یه اسپلیتر و یه پریز دیگه وصل کنم موقع زنگ قطع نمیشه ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

بهترین حالت اینکه اگر چند پریز داری همه رو قطع کن و نزدیک ترین پریز به کابل ورودی رو حفظ کن و یک عدد اسپلیتر متصل کن و مودم و تلفن رو به همان وصل کن ، قرار دادن دو اسپلیتر فایده خاصی نداره. سعی کن مودم به پریز نزدیک باشه ، هرچه کابل رو طولانی تر و پیچیده تر کنی مشکلات خط هم بیشتر میشه

5. 2 کاربر از AVAVA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

بهترین نتیجه و بدون قعطی هنگام زنگ خوردن تلفن همونطور که گفتم زمانی گرفتم که از ابتدای ورودی یه سیم مستقیم برای مودم کشیدم (حدود چهل متر) بدون اسپلیتر مستقیم وصل کردم و دو تا تلفن رو با اسپلیتر وصل کردم هر تلفن یه اسپلیتر جدا.

نکته :برای مودم با استفاده از اسپلیتر کشش خط من پایین میومد.

7. این کاربر از dvb55 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام
    ببخشید من یه نت 8 مگ مخابرات دارم اطلاعات داخل مودم اینه
    ht#tps://s6.uupload.ir/files/screenshot_(68)_ew0i.png
    مودم مستقیم به سیم جلو در وصله هیچ تلفنی هم رو خط ندارم اسپیلیترم ندارم
    میخوام بدون مشکل من که ناپایداری نت (مشکل پینگ بالا به کنار لگ زیاد) هستش با اسپلیتر حل میشه
    با تشکر

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام
    ببخشید من یه نت 8 مگ مخابرات دارم اطلاعات داخل مودم اینه
    ht#tps://s6.uupload.ir/files/screenshot_(68)_ew0i.png
    مودم مستقیم به سیم جلو در وصله هیچ تلفنی هم رو خط ندارم اسپیلیترم ندارم
    میخوام بدون مشکل من که ناپایداری نت (مشکل پینگ بالا به کنار لگ زیاد) هستش با اسپلیتر حل میشه
    با تشکر
    سلام دوست عزیز این عکسه که خودت گذاشتی ، توی عکس نوشتم که موارد اصلی کدام ها هستند ، خط کشش نداره ، زنگ بزن که بیارنش روی 4 مگ که مشکل نداشته باشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام دوست عزیز این عکسه که خودت گذاشتی ، توی عکس نوشتم که موارد اصلی کدام ها هستند ، خط کشش نداره ، زنگ بزن که بیارنش روی 4 مگ که مشکل نداشته باشی
    ممنون
    اما من قبلا رو همین خط راحت 16 مگ هم گرفتم این دو سه ماهه اینجور شده
    راه حل دیگه ای نداره ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

ممنون
    اما من قبلا رو همین خط راحت 16 مگ هم گرفتم این دو سه ماهه اینجور شده
    راه حل دیگه ای نداره ؟
    اگر قبلا 16 مگ سرویس میگرفتی وریت دانلودت تقریبا 2 مگابایت بوده که خط مشکل پیدا کرده ، اگر مطمئن هستی که خطتت قبلا کیفیتش بالاتر بوده باید ببینی کابل های درون منزل مشکل دارند یا خیر مثلا سولفاته نشدن
    وقتی سیمی سولفاته میشه یه چیزی مثل این تو محلی که مخصوصا اب خورده و اکثر اوقات محل های که دو کابل بهم وصله میخورن رخ میده ، این عکس رو ببین سولفاته اینه که مثل سبز رنگه (عکس دیگه ای پیدا نکردم )

اگر کابل تلفت سولفاته شده باشه باید اون محل رو کمی ازش رو از هر دو کابل ببری و دوباره وصله بزنی اما به جای چسب از وارنیش حراراتی 10 سانتی (قطرش رو باید خودت مشخص کنی دیگه) مثل یک روکش روی محل وصله بزاری و کمی حرارت بدی بهش ، برای اطمینان بشتر میتونی رو چسب هم روش بزنی

اگر سولفاته نبود ، باید مودم رو ببری بزنی به خط ورودی منزل این بار از اون جا تست کن ببین اگر مشکل پابرحاست یعنی مشکل خارج از خونه است و اگرم مشکل رفع شده بود یعنی سیم کشی توی منزل مشکل داره
    اگر مشکلت خارج از منزل هست کابل رو دنبال کن ببین از کجاها رد شده هر کجا که وصله خورده رو نگاه کن ببین خراب نشده باشن ، در نهایت دیدی مشکل نیست و حتی بوث تلفن خش خش یا مثلا خط رو خط نیست ، باید درخواست خرابی یا پشتیان حضوری بدی که بیان از مخابرات و محل زندگیتون بررسی کنن که اگر مشکی باشه رفعش کنن
    اکثر خرابی های تلفن توی زمستان و پاییز رخ میده بخاطر بارش باران که باعث نفوذ اب به کابل ها میشه
    یک مورد دیگه کابل تلفن از کنار باکس برق و یا کابل برق نباید رد بشه
    اسپلیتر کارش جدا کردن دیتا از صوت است که عملکرد تلفن و مودم روی هم تاثیری نگذارند ، بنابراین کمکی به شما نمیکنه

12. 2 کاربر از AVAVA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

اگر قبلا 16 مگ سرویس میگرفتی وریت دانلودت تقریبا 2 مگابایت بوده که خط مشکل پیدا کرده ، اگر مطمئن هستی که خطتت قبلا کیفیتش بالاتر بوده باید ببینی کابل های درون منزل مشکل دارند یا خیر مثلا سولفاته نشدن
    وقتی سیمی سولفاته میشه یه چیزی مثل این تو محلی که مخصوصا اب خورده و اکثر اوقات محل های که دو کابل بهم وصله میخورن رخ میده ، این عکس رو ببین سولفاته اینه که مثل سبز رنگه (عکس دیگه ای پیدا نکردم )

اگر کابل تلفت سولفاته شده باشه باید اون محل رو کمی ازش رو از هر دو کابل ببری و دوباره وصله بزنی اما به جای چسب از وارنیش حراراتی 10 سانتی (قطرش رو باید خودت مشخص کنی دیگه) مثل یک روکش روی محل وصله بزاری و کمی حرارت بدی بهش ، برای اطمینان بشتر میتونی رو چسب هم روش بزنی

اگر سولفاته نبود ، باید مودم رو ببری بزنی به خط ورودی منزل این بار از اون جا تست کن ببین اگر مشکل پابرحاست یعنی مشکل خارج از خونه است و اگرم مشکل رفع شده بود یعنی سیم کشی توی منزل مشکل داره
    اگر مشکلت خارج از منزل هست کابل رو دنبال کن ببین از کجاها رد شده هر کجا که وصله خورده رو نگاه کن ببین خراب نشده باشن ، در نهایت دیدی مشکل نیست و حتی بوث تلفن خش خش یا مثلا خط رو خط نیست ، باید درخواست خرابی یا پشتیان حضوری بدی که بیان از مخابرات و محل زندگیتون بررسی کنن که اگر مشکی باشه رفعش کنن
    اکثر خرابی های تلفن توی زمستان و پاییز رخ میده بخاطر بارش باران که باعث نفوذ اب به کابل ها میشه
    یک مورد دیگه کابل تلفن از کنار باکس برق و یا کابل برق نباید رد بشه
    اسپلیتر کارش جدا کردن دیتا از صوت است که عملکرد تلفن و مودم روی هم تاثیری نگذارند ، بنابراین کمکی به شما نمیکنه
    دستت درد نکنه که انقدر کامل جواب دادی
    میرم بررسی میکنم

14. این کاربر از REZA_TPORT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •