تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 734 از 752 اولاول ... 234634684724730731732733734735736737738744 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,331 به 7,340 از 7512

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

پروفشنال plsboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Beneath My Roof

پيش فرض

نه کافو رو مخابرات باید چک کنه باید این موضوع رو با نمایندگی شرکتی که ازش اینترنت گرفتی در میان بذاری تا اونا برات مشکل رو حل کنن فقط نمایندگی و مخابرات میتونه مشکلت رو حل کنه اگه حوصله پیگیری داری..
    والا حدودا 1 سال هستش که از دو شرکت مختلف(شاتل و آسیاتک) سرویس میگرفتم و این قضیه رو بهمین منوال، پیگیری کردم، نکته جالب این بوده که تا الان، مخابرات، کاملا از این قضیه فرار میکرده، الان هم که کابلهارو چک کردن و تعویض هم کردن، باز هم تاثیری ایجاد نشده. شرکت های اینترنت هم پیگیریشون در این حد هستش که به سامانه شکایت و کارشناس های هر دو طرف، فقط یه شکایت نامه مطرح میکنن، حالا کی و کجا این مشکل رو حل میکنه، خدا میدونه.
    چندین بار با سامانه شکایات 195 و بازرسی خود مخابرات، این قضیه رو پیگیری کردم، ولی اصلا حل نشده، واقعا نمیدونم که ایراد از کجا هستش، اگه میدونستم، خوب بود...
    الان دارم فقط به این فکر میکنم که یک خط تلفن دیگه، درخواست بدم واسه خونه، شاید روی خط اینجوری شاهد نویز نباشم، شاید واقعا اطلاعات بیشتر از این ندارم.

پروفشنال S M Λ S Ħ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    شرایط خط من رو چک کنین لطفا
      محتوای مخفی: Modem 

مجبور شدم دستی پهنای باند رو بیارم پایین تا نویز اذیت نکنه و CRC کمتر بشه هر چن که بازم میبینین CRC عددش بالاس توی تایم پایین
    Packet Lost هم دارم که هر از گاهی اذیت میکنه
    راهنمایی کسی میتونه بکنه؟
    تا این حد پیش رفتم که مامور مخابرات اومد و مسیر خط خونه رو با یک مسیر دیگه از داخل کوچه عوض کرد ولی خب توی نویز تفاوتی نداشت
    مسافت هم 1.8 کیلومتره تا مرکز
    کاری برای بهتر شدن شرایط میشه کرد یا که همینی که هست؟ : (

اگه نباشه جاش خالی می مونه karwan125's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سلام
    شرایط خط من رو چک کنین لطفا

مجبور شدم دستی پهنای باند رو بیارم پایین تا نویز اذیت نکنه و CRC کمتر بشه هر چن که بازم میبینین CRC عددش بالاس توی تایم پایین
    Packet Lost هم دارم که هر از گاهی اذیت میکنه
    راهنمایی کسی میتونه بکنه؟
    تا این حد پیش رفتم که مامور مخابرات اومد و مسیر خط خونه رو با یک مسیر دیگه از داخل کوچه عوض کرد ولی خب توی نویز تفاوتی نداشت
    مسافت هم 1.8 کیلومتره تا مرکز
    کاری برای بهتر شدن شرایط میشه کرد یا که همینی که هست؟ : (

اگر گیمر نیستی و فقط برای وبگردی و تلگرام و ... استفاده میکنی از نت ، درخواست بده از حالت Fast Mode خارج ش بکنن و رو پروفایل عادی برات ست بکنن که هم نویز خط ت یکم بهتر بشه و هم CRC نداشته باشه ..
    سعی کن سیم کشی داخلی ت رو هم برسی بکنی و تازه ش بکنی چون فاصله زیادی با مخابرات هم نداری ... باید کیفیت خط ت عالی تر از این وضعیت فعلی باشه

پروفشنال S M Λ S Ħ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اگر گیمر نیستی و فقط برای وبگردی و تلگرام و ... استفاده میکنی از نت ، درخواست بده از حالت Fast Mode خارج ش بکنن و رو پروفایل عادی برات ست بکنن که هم نویز خط ت یکم بهتر بشه و هم CRC نداشته باشه ..
    سعی کن سیم کشی داخلی ت رو هم برسی بکنی و تازه ش بکنی چون فاصله زیادی با مخابرات هم نداری ... باید کیفیت خط ت عالی تر از این وضعیت فعلی باشه
    گیمر هستم ولی نه اوجوری که شوتر بازی کنم خودم خواسته بودم اون اوایل که رو گیمینگ بذارن
    من سر خط رو برقکار آوردم و کلا عوض کردو تا حد امکان نو کرد سیمکشی سر خط رو
    بعد از اون از سر خط کابل کشیدم به داخل ولی دقیقا با شرایط داخل یکی بود و تفاوتی نکرد که بگیم داخل خونه سیم کشی مشکل داره
    هیچ ایده ای ندارم که چیکار میشه کرد، اینقد ما مسئول mdf مخابرات اون موقع صحبت کردم که مامور فرستاد داخل کوچه یسری تغییرات داد ولی بازم هیچ تفاوتی نکرد

آخر فروم باز Ehsan PCbase's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام دوستان.. لطف کنید بگید کیفیت خط من چطور هست؟
    و اینکه من سرویس 16 مگ مخابرات دارم و سرعت آپلودم چندان جالب نیست.. سرعت دانلودم هم در بهترین حالت به 1 مگ میرسه.. بنظرتون نباید سرعت بالاتر از این باشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه karwan125's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سلام دوستان.. لطف کنید بگید کیفیت خط من چطور هست؟
    و اینکه من سرویس 16 مگ مخابرات دارم و سرعت آپلودم چندان جالب نیست.. سرعت دانلودم هم در بهترین حالت به 1 مگ میرسه.. بنظرتون نباید سرعت بالاتر از این باشه؟

خط شما رو پهناباند 8 مگ تنظیم شده و اپلود هم روی 512 ..
    باید درخواست بدید که سرویس تون رو ، پهناباند دانلود رو روی 12 مگ قرار بدن و پهناباند آپلود رو هم روی 1 مگ .

7. این کاربر از karwan125 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

سلام دوستان، حدودا 1 سال هستش که کیفیت خط تلفن، فاجعه شده، شاید 100 بار به مخابرات منطقه هم شکایت کردم، جوابی نداده، سامانه 195 و سامانه بازرسی خود مخابرات هم که مثل جوک هستش، هیچ کاری نکردن تو این مدت. وضعیت خط تلفن از اسکرین مشخص هستش:

حدودا 7-6 ماه پیش کابل های تلفن به سرقت رفتن، یه سری کابل وصل کردم، ظاهرا کیفیتشون افتضاح هستش و نویز شدید دارن، حالا میخوام کابل جدید بزارم، کابل 2 زوج 0.6 رو در نظر داشتم، فاصله جعبه تقسیم تا در خونه، در حدود 50 متر هستش، میخواستم بدونم که جواب میده واسه این فاصله؟

درضمن پستهای بعضی از دوستان رو میخوندم در مورد نزدیک بودن کابل برق به کابل تلفن، الان که نگاه کردم، کابل مخابرات باید از کنار کابل های برقی که به هر خونه رسیده، از روی المک ها رد بشه، آیا باید فویل آلومینیومی بزارم روی کابل ها؟ به چه فاصله و اندازه ای باید باشه روی کابل؟
    قطعا مشکل از خود مرکز مخابراته . بگید بررسی کنن . احتمالا با تعویض پورت یا همچین چیزایی شنیدم که مشکل حل میشه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوستان خسته نباشید. ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

چند هفته ای هست نقل مکان کردیم و این وضعیت اینترنت منه، سرویس 16 مگ شاتل دارم، اما در طول روز کشش خطم چندین بار تغییر میکنه. بیشترین حالتی که دیدم 20 مگ بوده ولی خب دائم در حال تغییره. یه بار مثلا 18 هست یهو میشه 15، در حال حاضر هم که شات گرفتم ازش رو 11 هست. پایین و بالا میشه.

در طول روز قطعی هم دارم، روزی چند دفعه یهو قطع میشه و دوباره وصل میشه. همینطور گوشی تلفن هم که برمیدارم اینترنت قطع میشه و دوباره وصل میشه با اینکه از اسپلیتر هم استفاده میکنم.

اگر اشتباه نکنم بدون تلفن قبلا که تست کرده بودم رو 18 17 مگ تقریبا ثابت بود اما دقیق یادم نیست.

چیکار باید بکنم؟ کارشناس هم بیاد یا میبرن سر خط تست میکنن یا میگن به ما مربوط نیست و مخابرات باید بیاد (که مخابرات هم فقط بوق خط براش مهمه، بوق داشته باشی میگن مشکلی نداره.)
    Last edited by Sina54; 01-11-2021 at 22:30.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

با یک اسپلیتر دیگه امتحان کنید، احتمالاً اسپلیتر فعلی معیوبه.

- - - Updated - - -

با یک اسپلیتر دیگه امتحان کنید، شاید اسپلیتر فعلی معیوبه.

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •