تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 732 از 752 اولاول ... 232632682722728729730731732733734735736742 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,311 به 7,320 از 7512

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

آخر فروم باز light's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

کیفیت خط من زیر 10 هست ، چند روز پیش سیم سر تلفن رو قطع کردم دوباره درست کردم ، اومد تا 23 ، بعد 1 ساعت دوباره اومد پایین !!!
    قطعی ندارم و سرعت هم نرمال هست ، ولی پینگ میگیرم هر 2 3 دقیه یه تایم اوت میده !!
    تو speedTest هم ، پینگ زیر 40 هست ، و سرعت 8 مگ ، اپلود 1 مگ و عادیه

روی موبایل هم هرزگاهی وای فای قطع میشه ، در حالی که نت برقرار هست و کامپیوتر نت دارم !
    تلفن هم زنگ میزنه احساس میکنم یه قطعی ریز میشه !
    Last edited by light; 19-09-2021 at 21:47.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

کیفیت خط من زیر 10 هست ، چند روز پیش سیم سر تلفن رو قطع کردم دوباره درست کردم ، اومد تا 23 ، بعد 1 ساعت دوباره اومد پایین !!!
    قطعی ندارم و سرعت هم نرمال هست ، ولی پینگ میگیرم هر 2 3 دقیه یه تایم اوت میده !!
    روی موبایل هم هرزگاهی وای فای قطع میشه ، در حالی که نت برقرار هست و کامپیوتر نت دارم !
    درود.
    خط شما رو روی ده مگابیت بستن. زنگ بزنید و بگید روی هشت مگابیت بگذارن. اینطوری کیفیت خط بهتر میشه و نویز از بین میره.

3. این کاربر از epaaeiz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

به تایم اوت هر دو سه دقیقه گیر ندید. پیش میاد. قطعی ریز نداریم، وقتی قطع بشه و بره، دست کم 30 ثانیه طول می کشه تا برگرده. شاید چون زیر 10 دی بی هست، برای شما یه لاس کوچیک می زنه که کمی ترافیک افت می کنه و بر می گرده. همه سیم کشی رو تا علمک دنبال و اگه می تونید آچارکشی کنید.

5. این کاربر از kenshikan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

به تایم اوت هر دو سه دقیقه گیر ندید. پیش میاد. قطعی ریز نداریم، وقتی قطع بشه و بره، دست کم 30 ثانیه طول می کشه تا برگرده. شاید چون زیر 10 دی بی هست، برای شما یه لاس کوچیک می زنه که کمی ترافیک افت می کنه و بر می گرده. همه سیم کشی رو تا علمک دنبال و اگه می تونید آچارکشی کنید.
    اره دیگه همونه ، آپارتمان هستیم نمیشه سیم هارو دست زد ،
    دم در رو لخت کردم دوباره زدم ، درست شد تا 24 رسید بعد 1 2 ساعت باز اومد پایین !

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

چرا آپ استریم من خوبه ، ولی دان استریم زیر 10 هست ؟ مشکل برمیگرده به کجا !!

پروفشنال moriss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

دوستان من یه مشکلی موقع استفاده از دانلود منیجر دارم اینجا توضیح دادم لطفا بخونید کسی اگه میدونه راه حلش چیه دعاش میکنم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوستان من یه مشکلی موقع استفاده از دانلود منیجر دارم اینجا توضیح دادم لطفا بخونید کسی اگه میدونه راه حلش چیه دعاش میکنم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام
    با توجه به توضیحاتی که دادید اشکال باید از دانلود منیجر باشه دو تا احتمال هست تنظیمی در دانلود منیجر اعمال شده که محدودیت برای دانلود گذاشته و دانلود را قطع میکنه یا اشکال از خود نرم افزار دانلود منیجرتونه که میتونید از یک نرم افزار منیجر دیگه استفاده کنید اول برید تو تنظیمات منیجرتون یه نگاه بندازید اگه موردی نبود برید سراغ استفاده از یک منیجر دیگه
    Last edited by ariobarzan2; 24-09-2021 at 17:43.

پروفشنال moriss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

سلام
    با توجه به توضیحاتی که دادید اشکال باید از دانلود منیجر باشه دو تا احتمال هست تنظیمی در دانلود منیجر اعمال شده که محدودیت برای دانلود گذاشته و دانلود را قطع میکنه یا اشکال از خود نرم افزار دانلود منیجرتونه که میتونید از یک نرم افزار منیجر دیگه استفاده کنید اول برید تو تنظیمات منیجرتون یه نگاه بندازید اگه موردی نبود برید سراغ استفاده از یک منیجر دیگه
    قبلا از IDM استفاده میکردم که اینطور میشد. تنظیمات مشکلی نداره چون بعضی وقتها دانلود میکنه بدون مشکل. بعد FDM هم نصب کردم ولی فرقی نکرد دقیقا همونطور بود تا دانلود شروع میشد نت قط میشد!!

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

قبلا از IDM استفاده میکردم که اینطور میشد. تنظیمات مشکلی نداره چون بعضی وقتها دانلود میکنه بدون مشکل. بعد FDM هم نصب کردم ولی فرقی نکرد دقیقا همونطور بود تا دانلود شروع میشد نت قط میشد!!
    پس اشکال باید از ای اس پی باشه یا مودم

پروفشنال moriss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

پس اشکال باید از ای اس پی باشه یا مودم
    چی رو باید چک کنم؟‌

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •