تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 731 از 752 اولاول ... 231631681721727728729730731732733734735741 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,301 به 7,310 از 7512

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

سلام.
    منم دقیقا مشکلی که دوستان بالاتر گفتن رو با آسیاتک دارم. تا ۲ هفته پیش مشکلی نبود ولی از ۲هفته پیش snr خط من از ۲۴ اومده پایین و ثابت هم نمیمونه. قطع میشه و وقتی وصل میشه با ۱۵ هست و شروع میکنه به کمتر شدن تا میرسه به ۵ یا ۶ و قطعی اینترنت شروع میشه.
    چطوریه که این مشکل برای خیلیا تو قسمتای مختلف از کشور به وجود اومده؟ اونم تقریبا همزمان؟!!

- - - Updated - - -

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

سلام دوستان . الان 8 ساله که از مخابرات سرویس میگیرم .و هیچ مشکلی تا الان نبوده . ولی الان سه روزه پینگ حتی از سایت های داخلی از زیر 40 میلی ثانیه رسیده به بالای 100 میلی ثانیه و سرعت دانلودم نصف شده و سرعت آپلود تقریبا صفر شده . مخابرات میگه مشکل از نویز روی خطه . آخه تو این 3 روز اتفاق خاصی نیفتاده که بگم سیم کشی خونه خراب شده . چجوریه 8 ساله بدون مشکل بود یهو الان نویز پیدا کرد . ممکنه مشکل از خود مخابرات باشه ؟ قبلا یکی روی تلفن خونمون زنگ میزد ADSL قطع میشد ولی خب سرعت مشکلی نداشت . دقیقا 3 روزه که این مشکل قطع شدن اینترنت هنگام زنگ خودن تلفن برطرف شده ولی کیفیت و سرعت اینترنتم داغون شده . ممکنه از مخابرات دستکاری شده باشه ؟
    پارامترهای خطم اینه :
    snr downstream : 12
    line attenuation : 61
    ُسرعتم قبلا تا 5 مگابیت بود الان به زور به 2 مگ میرسه با پینگ افتضاح .
    تضعيف خط تون بسيار بالا رفته. بايد مسير رو دنبال کنيد ببينيد از کجاست. تا پايين نياد همين گونه خواهد ماند.

پروفشنال sadeghbb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    سرزمین پارس

پيش فرض

دوستان کسی اطلاعی از کیفیت کابل های دو زوج کرمان و آمل داره ؟
    آمل دو زوج 0.6 رو فروشنده میگفت کابل بهتریه و انعطاف بیشتری داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

با بررسی تاپیک کابل 4 زوج کرمان مخابراتی مشکی 0.6 فویل دار گرفتم حدود 50 متر.
    جالبه که مجبور بودیم برای مسیر مناسب حدود 2 متر از کابل رو دقیقاً کنار کابل برق کلفت بذاریم ولی من که 2 روزه قطعی و اشکال خاصی ندیدم. البته نه اینکه اینترنت مدام در حال کار باشه! ولی زمان Up time حدود 2.5 روزه. ضمناً به پیشنهاد نصاب، دو تا از زوج ها رو با هم یکی کردیم و اونو به باکس تلفن داخل پارکینگ وصل کردیم. شاید اینم موثر باشه در کیفیت خط.
    من که خیلی راضیم. شرایط خط (پارس آنلاین) :

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2021

پيش فرض

با بررسی تاپیک کابل 4 زوج کرمان مخابراتی مشکی 0.6 فویل دار گرفتم حدود 50 متر.
    جالبه که مجبور بودیم برای مسیر مناسب حدود 2 متر از کابل رو دقیقاً کنار کابل برق کلفت بذاریم ولی من که 2 روزه قطعی و اشکال خاصی ندیدم. البته نه اینکه اینترنت مدام در حال کار باشه! ولی زمان Up time حدود 2.5 روزه. ضمناً به پیشنهاد نصاب، دو تا از زوج ها رو با هم یکی کردیم و اونو به باکس تلفن داخل پارکینگ وصل کردیم. شاید اینم موثر باشه در کیفیت خط.
    من که خیلی راضیم. شرایط خط (پارس آنلاین) :

اینجوری راضی باش

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    Last edited by Marine11; 26-08-2021 at 11:06.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

اینجوری راضی باش

کد:
    کد:
    برای شما که دیگه خیلی ایده آله. خط مخابراتم Up و Down که سیم کشی داخلی داره نزدیک مال شماست ولی SNR کمتر از 10. با این خط هم مشکل قطعی خیلی خیلی کم داشتم.
    من که کاربر حرفه ای نت نیستم به پایداری و سرعت مناسب تا 16 قناعت می کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2021

پيش فرض

برای شما که دیگه خیلی ایده آله. خط مخابراتم Up و Down که سیم کشی داخلی داره نزدیک مال شماست ولی SNR کمتر از 10. با این خط هم مشکل قطعی خیلی خیلی کم داشتم.
    من که کاربر حرفه ای نت نیستم به پایداری و سرعت مناسب تا 16 قناعت می کنم
    دیگه کیفیت خط یرای ADSL از این بهتر نمیشه، من حداکثر سرعت دانلود 2 مگابایت دارم فقط با خط مشکل اپلود دارم که توی ADSL طبیعی هستش، خون دل خوردم به این کیفیت رسیدم

8. این کاربر از Marine11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام دوستان . الان 8 ساله که از مخابرات سرویس میگیرم .و هیچ مشکلی تا الان نبوده . ولی الان سه روزه پینگ حتی از سایت های داخلی از زیر 40 میلی ثانیه رسیده به بالای 100 میلی ثانیه و سرعت دانلودم نصف شده و سرعت آپلود تقریبا صفر شده . مخابرات میگه مشکل از نویز روی خطه . آخه تو این 3 روز اتفاق خاصی نیفتاده که بگم سیم کشی خونه خراب شده . چجوریه 8 ساله بدون مشکل بود یهو الان نویز پیدا کرد . ممکنه مشکل از خود مخابرات باشه ؟ قبلا یکی روی تلفن خونمون زنگ میزد ADSL قطع میشد ولی خب سرعت مشکلی نداشت . دقیقا 3 روزه که این مشکل قطع شدن اینترنت هنگام زنگ خودن تلفن برطرف شده ولی کیفیت و سرعت اینترنتم داغون شده . ممکنه از مخابرات دستکاری شده باشه ؟
    پارامترهای خطم اینه :
    سلام....منم بارها همین مشکل رو داشتم...خرابی یهویی خط و تما بی فایده با پشتیبانی...چون اساسا اون بنده خدا ها یسری حرفای تکراری
    و غیر فنی میزنن و فقط برای سمبل کاری هستن...بهتره با شماره

44709757 واحد فنی
    تماس بگیری و بگی گفتن با شما تماس بگیرم....
    احتمال داره سابت فیبر نوری منطقه خراب شده باشه یا دارن تعمیرات میکنن

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

پارامترهای خطم اینه :
    خیلی جالبه واسه منم چند روزیه همین اتفاق افتادهخیلی وقته adsl دارم و همچین وضعیتی نداشتم تا الان
    قطعی خیلی کم داشتم قبلا و اگه تلفن خونه زنگ میخورد قطع میشد نت

ولی حالا اینقدر قطعی زیاد شده و سرعت افت پیدا کرده که کلافه شدم. جالبه تلفن که زنگ میخوره دیگه نت قطع نمیشه. دقیقا از همون روز این مشکل ایجاد شد.

- - - Updated - - -

پارامترهای خطم اینه :
    خیلی جالبه واسه منم چند روزیه همین اتفاق افتادهخیلی وقته adsl دارم و همچین وضعیتی نداشتم تا الان

ولی حالا اینقدر قطعی زیاد شده و سرعت افت پیدا کرده که کلافه شدم. جالبه تلفن که زنگ میخوره دیگه نت قطع نمیشه. دقیقا از همون روز این مشکل ایجاد شد.

- - - Updated - - -

سلام دوستان . الان 8 ساله که از مخابرات سرویس میگیرم .و هیچ مشکلی تا الان نبوده . ولی الان سه روزه پینگ حتی از سایت های داخلی از زیر 40 میلی ثانیه رسیده به بالای 100 میلی ثانیه و سرعت دانلودم نصف شده و سرعت آپلود تقریبا صفر شده . مخابرات میگه مشکل از نویز روی خطه . آخه تو این 3 روز اتفاق خاصی نیفتاده که بگم سیم کشی خونه خراب شده . چجوریه 8 ساله بدون مشکل بود یهو الان نویز پیدا کرد . ممکنه مشکل از خود مخابرات باشه ؟ قبلا یکی روی تلفن خونمون زنگ میزد ADSL قطع میشد ولی خب سرعت مشکلی نداشت . دقیقا 3 روزه که این مشکل قطع شدن اینترنت هنگام زنگ خودن تلفن برطرف شده ولی کیفیت و سرعت اینترنتم داغون شده . ممکنه از مخابرات دستکاری شده باشه ؟پارامترهای خطم اینه :
    خیلی جالبه واسه منم چند روزیه همین اتفاق افتاده
    خیلی وقته adsl دارم و همچین وضعیتی نداشتم تا الان

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

چون داشتن اکانتينگ رو به روز مي کردن، هي خط ها رو ريست مي کردن. چند بار هم مودم هنگ کرد ولي با يه خاموش روشن درست شد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •