تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 715 از 752 اولاول ... 215615665705711712713714715716717718719725 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,141 به 7,150 از 7511

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

سلام وقت بخیر دوستان
    من مودمم مدتیه سرعت دانلودش که حالت نرمال باید بین 800 کیلیوبایت تا 1 مگابایت باشه رسیده به 200 تا 300 کیلوبایت، عجیبتر اینکه باز شدن سایتا یا استریم یوتوب و تلگرام مثلا سرعتش دقیقا همون حدود 1 مگه ولی دانلودش خیلی پایینه.
    مشکل از چیه؟
    اینم اطلاعات مودمم هست
    به خاطر بالا بودن تضعيف، سيگنال نابوده

حتما تست کنيد و ببينيد از سر خط چه سيگنالي مي گيريد.

2. این کاربر از kenshikan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

سلام
    یه سوال output power مودم من upload اومده رو 3 بعضی وقتا منفی هم میشه مشکل از چی میتونه باشه؟
    سلام
    نيم سوز شدن طبقه کوپلينگ دستگاه، سيم کشي يا کانکتور بي کيفيت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

با توجه به max rate مودم شما نویز روی خط شما وجود دارد .line attenuation خطت خوبه ولی عجیبه که max rate خیلی کم شده..modulation رو روی AUTO بذار و تست کن اگه بهتر نشد مشکل از سرویس دهنده اینترنت شما میباشد.
    چطوری اینکارو کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوستان یک سوال برام پیش اومد
    من دو تا خط دارم میشه یک خطم از لحاظ نویز و کیفیت و .... با اون یکی خطم تفاوت کنه با اینکه هر دو خط یک مرکز مخابراتی و یک جا هستن یعنی الان ما تو خونه دو خط داریم از یک زیر ساخت مخابراتی داره استفاده میکنه منظورم اینه
    چون اخرین بار پشتیبانی گفت اگر این خططون کیفیتش بده سرویس رو منتقل کنید به اون یکی خط شاید درست بشه منم حوصله نداشتم گفتم جمعش کنن کلا ولی بعدش کنجکاو شدم خواستم بپرسم ببینم عملا میتونی تفاوتی ایجاد کنه این کار ؟

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

من دو تا خط دارم میشه یک خطم از لحاظ نویز و کیفیت و .... با اون یکی خطم تفاوت کنه با اینکه هر دو خط یک مرکز مخابراتی و یک جا هستن یعنی الان ما تو خونه دو خط داریم از یک زیر ساخت مخابراتی داره استفاده میکنه منظورم اینه
    چون اخرین بار پشتیبانی گفت اگر این خططون کیفیتش بده سرویس رو منتقل کنید به اون یکی خط شاید درست بشه منم حوصله نداشتم گفتم جمعش کنن کلا ولی بعدش کنجکاو شدم خواستم بپرسم ببینم عملا میتونی تفاوتی ایجاد کنه این کار ؟
    سلام
    بسيار پيش مياد که براي يه خونه خط هاي تلفن در زمانهاي گوناگون کشيده ميشن. در اين حالت تعداد و کيفيت اتصال ها و سيم کشي و گاهي جنس سيم و حتا ديده شده پست انشعاب يکسان نيست. (مثلا خونه دو بر بوده و يک خط رو از پست اين کوچه گرفتن و ديگري رو از علمک کوچه پشتي، يا يکي روي پي سي ام هست، ديگري مستقيم به مخابرات و ...) پس جا به جايي مي تونه کيفيت رو تغيير بده.

و منظورم دقيقا تغيير هست، يعني ممکنه بهتر يا بدتر بشه. پس کاش هر کاري که مي تونه کيفيت اين خط رو بهتر کنه انجام بديد و بعد بريد توي هزينه هاي پروسه گردآوري و جابه جايي به خط دوم.

7. 2 کاربر از kenshikan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

درود. دقیقاً همچین چیزی که گفتید هست.
    من خودم دو تا خط دارم. یکی قدیمی و یکی هم چند سال پیش گرفتم. هر دو یک مرکز مخابراتی و هر دو هم از یک جعبه مخابراتی سیم کشی شده اومده خونه. رو هر دو اینترنت گرفتم.
    جالبه خطی که قدیمی هست خیلی بهتره و کشش خوبی داره ولی خط جدید کیفیت خوبی نداره. سیم تلفن هم از تو خرطوم رد نشده و تا پای مودم تنها پنج متر فاصله هست و کابل هر دو هم نو و سالم.

9. این کاربر از epaaeiz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali_z051's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    یه جای دور...

پيش فرض

کیفیف خط من چطوره دوستان؟

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

کیفیف خط من چطوره دوستان؟
    خوبه نویزتون کمه حدود 20 مگ هم کشش خطه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

درود
    کسی تجربه کابل دزدی داره؟ چکار کنیم مشکل زودتر حل کنند؟ مرکز مخابراتی که ناامید کرد نمیدونم راست میگفت یا نه گفت کابل دزدی چند ماه طول میکشه !!! اندازه 2 متر روی در خونه ویلایی هست ! اگر خیلی طول میکشه خودمون سیم وصل کنیم بعد اگر وصل کنیم چه سیمی بخریم چکار کنیم کیفیت خط پایین نیاد ؟

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

درود
    کسی تجربه کابل دزدی داره؟ چکار کنیم مشکل زودتر حل کنند؟ مرکز مخابراتی که ناامید کرد نمیدونم راست میگفت یا نه گفت کابل دزدی چند ماه طول میکشه !!! اندازه 2 متر روی در خونه ویلایی هست ! اگر خیلی طول میکشه خودمون سیم وصل کنیم بعد اگر وصل کنیم چه سیمی بخریم چکار کنیم کیفیت خط پایین نیاد ؟
    این مشکل بعضی جاها وجود داره باید مثل بقیه کارای اداری پی گیری کنید تا حل بشه مسئله

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •