تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 704 از 753 اولاول ... 204604654694700701702703704705706707708714 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,031 به 7,040 از 7521

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دوستان دقت کنید اصلا بحث زیاد بودن فاصله مرکز مخابراتی و غیره نیست در پست قبلی عرض کردم شرکت های اینترنتی همشون دارن دزدی می کنند .چرا چون پهنایی که قبلا گرفته بودن جواب نمی ده. مشترکین همون مشترکین قبلی هست ولی قبلا هر مشترک 60% از اینترنت استفاده می کرد الان داره 100% استفاده می کنه بخاطر بالا رفتن حجم استفاده مشترکین بجای خرید پهنای باند مشترکین اومدن بالا هم گفتم اینترنت رو محدود کردن همین وسلام. ذهنتون رو جای دیگه مثل نویز خرابی خط مشغول نکنید
    Last edited by kamran_b; 03-10-2020 at 11:17.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

باکس PCM هست برای جاهای شلوغ که خط کمه هر خط رو به 2 یا 4 یا 8 تقسیم میکنه. البته روش نمیشه ADSL داد
    من از همین باکس adsl2+ دارم attenuation خط هم 17 هست این چطوری میتونه باشه؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

من از همین باکس adsl2+ دارم attenuation خط هم 17 هست این چطوری میتونه باشه؟

اگر شما adsl دارید پس قطعا شما به اون باکس PCM وصل نیستید و مستقیم میرید تا مخابرات.

اگر هم خوش شانس هستید(!) و قطعی های ناگهانی و نوسان SNR ندارید خودتون رو درگیر line attenuation و ... نکنید.

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام دوستان این جعبه سبزرنگ سمت راست چیه؟ از این جعبه تا مودم سیم کشی من 50 متر هست line attenuation برابر 17 هستش طبیعیه این؟
    17 برای اون پارامتر عالیه دوست عزیز

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام دوستان این جعبه سبزرنگ سمت راست چیه؟ از این جعبه تا مودم سیم کشی من 50 متر هست line attenuation برابر 17 هستش طبیعیه این؟
    یک مسئله دیگه اون جعبه سمت چپ fat فیبر نوری اونوقت یک سیم از این fat اومده تو این جعبه که دوستمون میگن pcm و pcm هم که مربوط به کابلهای مسیه یه کم عجیبه

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

احتمالاً سرویس شما بر بستر فیبرنوری باید باشه که Line attenuation مقدارش اینقدر خوبه البته مسئله دیگه اینه که سرویسهای فیبرنوری کلا پارامترهاشون فرق میکنه

تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

اگر شما adsl دارید پس قطعا شما به اون باکس PCM وصل نیستید و مستقیم میرید تا مخابرات.

اگر هم خوش شانس هستید(!) و قطعی های ناگهانی و نوسان SNR ندارید خودتون رو درگیر line attenuation و ... نکنید.
    نه مشکل خاصی نیست فاصله مستقیم تا مخابرات 400 متر هست ولی فاصله خیابانی و سیم کشی حدود 1 کیلومتر فاصله تا این کافو 30 متر و فاصله تا کافو زمینی از این کافو دیواری 100 متر هستش

تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

یک مسئله دیگه اون جعبه سمت چپ fat فیبر نوری اونوقت یک سیم از این fat اومده تو این جعبه که دوستمون میگن pcm و pcm هم که مربوط به کابلهای مسیه یه کم عجیبه
    نه دوست عزیز فک نکنم فیبر باشه چون داخل جعبه پر زوج سیم هایی هست با چسب برق به هم چسبیده شدند

تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

احتمالاً سرویس شما بر بستر فیبرنوری باید باشه که Line attenuation مقدارش اینقدر خوبه البته مسئله دیگه اینه که سرویسهای فیبرنوری کلا پارامترهاشون فرق میکنه
    من میخوام سرویسم رو ارتقا بدم الان با attenuation 17 تو حالت fastpath واسه 10240 مقدار snr margin 10.5 هستش اگه تا 16 ببرن بالا خط ناپایدار نمیشه؟ snr margin نمیاد زیر 7؟
    یکی هم تو این وضعیت خط میشه vdsl رو خطم فعال بشه؟

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

من میخوام سرویسم رو ارتقا بدم الان با attenuation 17 تو حالت fastpath واسه 10240 مقدار snr margin 10.5 هستش اگه تا 16 ببرن بالا خط ناپایدار نمیشه؟ snr margin نمیاد زیر 7؟
    یکی هم تو این وضعیت خط میشه vdsl رو خطم فعال بشه؟
    سرعت که بره بالا snr میاد پایین باید امتحان کرد فکر نکنم برای فعال کردن vdsl مشکلی باشه فقط فاصلتون تا کافو باید کم باشه که اونطوری که گفتید در پست قبلی اوکی هست چون در vdsl از مرکز تا کافو فیبر و از کافو به بعد مسیه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •