تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 665 از 752 اولاول ... 165565615655661662663664665666667668669675715 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,641 به 6,650 از 7511

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

مشکل اینجاست که مخابرات میگه این امکان فقط برای adsl وجود داره .و از لحاظ فنی امکان تغییر برای Vdsl وجود نداره
    نمیدونم بخش فنی وارد نبود یا واقعا این امکان وجود نداره

مخابرات رو ولش کن، از نظر تئوری این کار انجام پذیره، حتی خیلی بیشتر از اون چیزی که الان دارن روی ADSL ارائه میدن هم شدنی هست.
    مثلا شاتل هم داره VDSL میده، زنگ بزن پشتیبانی اونا بپرس.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

مشکل اینجاست که مخابرات میگه این امکان فقط برای adsl وجود داره .و از لحاظ فنی امکان تغییر برای Vdsl وجود نداره
    نمیدونم بخش فنی وارد نبود یا واقعا این امکان وجود نداره
    سلام همونطور که کاربر عزیز @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فرمودند امکان تغییر channel برای VDSL هم وجود داره عکس زیر هم مدرک و اثبات:

3. این کاربر از hosseinzfff بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام دوستان یک سوال داشتم
    من از سر خط کیفیت ختم رو برسی کردم به این صورت بورد
    Snr 10 ماکس ریت ۱۳
    کیفیت در خونه به صورت زیر هست
    Snr 6 ماکس ریت ۹
    به همین دلیل رفتم برای تعویض سیم
    ولی به طرز عجیبی سیم جدید کیفتی بدتری رو می داد
    Snr 6ماکس ریت ۷
    حالا می خوام بدونم چه سیمی باید بخرم
    حدودا ۲۰ متر فاصله هست از سر خط تا مدم
    ممنون

تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام همونطور که کاربر عزیز @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فرمودند امکان تغییر channel برای VDSL هم وجود داره عکس زیر هم مدرک و اثبات:

سلام .ببخشید شما vdsl دارید ؟ مودمتون چیه ؟

پروفشنال sadeghbb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    سرزمین پارس

پيش فرض

دوستان امکانش هست کابل دو زوج تلفن رو سوکت RJ11 زدم که کابل مستقیما به مودم وصل بشه ؟

7. این کاربر از sadeghbb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

دوستان امکانش هست کابل دو زوج تلفن رو سوکت RJ11 زدم که کابل مستقیما به مودم وصل بشه ؟
    بله میتونید رو کابل دو زوج مخابراتی سوکت RJ11 بزنید و مستقیما به مودم وصل کنید هیچ اشکالی ندارد . میتونید کلا تک زوجش کنید و فقط یه زوج رو وصل کنید

9. این کاربر از hosseinzfff بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sadeghbb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    سرزمین پارس

پيش فرض

بله میتونید رو کابل دو زوج مخابراتی سوکت RJ11 بزنید و مستقیما به مودم وصل کنید هیچ اشکالی ندارد . میتونید کلا تک زوجش کنید و فقط یه زوج رو وصل کنید
    الان تو تقسیم اصلی مخابرات ۴رشته سیم وصله
    اینجا میتونم دو رشته فقط وصل کنم؟فک نکنم

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

الان تو تقسیم اصلی مخابرات ۴رشته سیم وصله
    اینجا میتونم دو رشته فقط وصل کنم؟فک نکنم

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
    دو تا رشته وسط برای زنگ تلفن، یا خط تلفن اول استفاده میشه که همون ها برای برقراری ارتباط مودم کافی هست.
    اما سوکت های RJ11 دو رشته دیگه نیز دارند که میتوان برای خط تلفن دوم از آنها استفاده نمود. (بعضی تلفن ها دو خط همزمان پشتیبانی میکنند)

نحوه اتصال سوکت تلفن
      محتوای مخفی: نحوه سوکت زنی آر جی یازده 

مانند تصاویر پایین سوکت می تواند دو پین یا چهار پین داشته باشد، همینطور می توان در سوکت های چهار پین، تنها دو رشته قرار داد و پرس نمود.

برای سوکت زنی ابتدا بصورت کاملا صاف سیم تلفن را برش می زنیم. (برای این کار از پشت یک مدل آچار سوکت زنی استفاده نموده ام)

بعد از برش، مانند تصاویر پایین می بایست ابتدا سیم تلفن را لخت نمود تا رشته های آن نمایان و قابل استفاده شود
    جهت اینکار از بخش تیغه دار بالایی روی آچار استفاده می کنیم

پس از آن می بایست با پشت آچار یک برش کاملا صاف و یکسان به رشته های بیرون آمده داد، تا در سوکت کاملا صاف و موازی قرار گیرند.
    این مرحله دارای اهمیت بالایی است زیرا در صورت کج بود رشته ها ممکن است اتصال نهایی خوب از کار در نیاید و قطعی داشته باشد و یا بطور کامل قطع بماند.

در مرحله بعد می بایست رشته ها را به ترتیب دقیق و درست داخل سوکت وارد کنیم و اطمینان حاصل کنیم که رشته ها به انتهای سوکت رسیده اند.

پس از آن باید سوکت را بدون آنکه حرکت اضافه ای به آن بدهیم که احتمال داشته باشد رشته ها حرکت کنند، به داخل آچار سوکت زنی قرار داده و کاملا فشار میدهید تا به خوبی در جای خود قرار گیرد.
    سپس در مرحله آخر می بایست با فشار دست، اقدام به پرس کردن سوکت کنیم، در این حالت تیغه ها با پایین آمدن، سیم تلفن را زخمی کرده و اتصال را برقرار میکنند و همینطور بخش نگه دارنده روکش نیز، روکش را پرس میکند تا از حرکت کردن رشته ها داخل سوکت جلوگیری شود.
    مقدار فشار وارده به آچار در این مرحله بسیار حساس است، اگر مقدار کم وارد شود، ممکن است تیغه ها به درستی رشته ها را زخمی نکنند و یا روکش سیم تلفن پرس نشود، اگر مقدار فشار وارده زیاد باشد، تیغه ها رشته ها را بطور کلی قطع نموده و ارتباط آنها هرگز برقرار نمی شود، در هرصورت اگر فشار اندازه برای پرس وارد نگردد سوکت زنی انجام نشده و خراب می شود.

پس از سوکت زنی، باید آنرا با تستر کابل آزمایش نمود و از صحت ارتباط و عدم قطعی در آن اطمینان حاصل کرد.

12. 5 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه iman2919's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016
    محل سكونت
    (زندان)

پيش فرض

سلام من از شاتل نت گرفتم و این وضعیت خط من هستش! حالا مشکل از چیه؟ ( در ضمن مودم جلوی در منزل به سر خط مستقیم وصل کردم)
    اولی بعدظهراز ساعت 5 به بعد .... دومی صبح تا ساعت 5 عصر

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2019
    محل سكونت
    کرانه باختری

پيش فرض

سلام من از شاتل نت گرفتم و این وضعیت خط من هستش! حالا مشکل از چیه؟ ( در ضمن مودم جلوی در منزل به سر خط مستقیم وصل کردم)
    اولی بعدظهراز ساعت 5 به بعد .... دومی صبح تا ساعت 5 عصر

مشگل دوری از مرکز مخابرات هسته

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •