تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 656 از 753 اولاول ... 156556606646652653654655656657658659660666706 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,551 به 6,560 از 7521

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

یه سوال :شما زمانی که از سر خط تست می گیرید با 1 یا 2 متر کابل تست می کنید یا با همون کابل بلندی که میاد خونه تست انجام میدید؟؟

اگر با 1 متر کابل تست می کنید احتمالش هست به خاطر طول کابل باشه که برای اطمینان، بهتره با همون کابل بلند سر خط تست کنید ببینید شرایط چطور میشه
    Last edited by محمد7966; 30-03-2019 at 00:21.

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

یه سوال :شما زمانی که از سر خط تست می گیرید با 1 یا 2 متر کابل تست می کنید یا با همون کابل بلندی که میاد خونه تست انجام میدید؟؟

اگر با 1 متر کابل تست می کنید احتمالش هست به خاطر طول کابل باشه که برای اطمینان، بهتره با همون کابل بلند سر خط تست کنید ببینید شرایط چطور میشه
    طبق حرفی که پشتبانی زد،من تست سر خط رو از کابل مخابراتی که وارد باکس ترمینال کروز شده بود گرفتم.یعنی سیم مخابرات رو از باکس جدا کردم و مستقیما زدم به مودم و تست گرفتم
    نکته ای که وجود داره کابل بلنده الان به دیوار نصب شده و دیگه نمیتونم بخاطر تست از دیوار جدا کنم
    الانم به صورت کاملا تقریبی طول کابل نصب شده حدود 30 متر هست.اگر بخوام با کابل بلند تست بگیرم میشه همون تستی که داخل خونه گرفتم

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

نمیدونم چرا دارید خودتون رو عذاب میدید !
    قطعا هر افت سینگالی دلیل بر نویز یا مشکل از سمت کاربر نیست ، صد البته مشکلات مرکز مخابراتی و شرکت ارائه دهنده اینترنت م هست .
    نمیدونم کدوم شهر هستید ، ولی بعد پایان قرارداد تون با شرکت داتک ، شرکت های دیگه رو هم امتحان کنید.

من چند سال بود از شرکت پارس آنلاین خدمات دریافت میکردم و این اواخر با افت شدید SNR مواجه شدم و هر بار تماس با پشتیبانی فنی ، با یه سری حرف های چرت و پرت مواجه میشدم ، اخر سر یه شکایت کردم از سامانه 195 ، آخرین جوابی که به من دادن این بود که " اینترنتی که دریافت میکنی همینه که هست ، میخوای استفاده کن میخوای هم تخلیه کن "
    من در اولین فرصت تخلیه کردم و الان مشترک شرکت شاتل هستم ، واقعا از لحاظ سرعت عالیه هیچ مشکلی هم تا حالا ندیدم پهناباند رو روی 18 مگابیت تنظیم کردن و سرعت دانلود م با دانلود منیجر 2 مگابایت هست. SNR مودم هم در روز ها روی 15.6 و شب ها 13 .

یه مورد هم در آخر اضافه کنم جدا با مودم های D-Link حال نمیکنم از لحاظ دریافت سیگنالی یکمی مورد داره از مودم های TP-Link یا Asus استفاده کنید بهتره .
    عزیز منم بارها به تعویض شرکت فک کردم اما مشکل اینکه یه شرکت مثه شاتل کلا 350 گیگ ترافیک بین الملل بهت میده که برای من فوق العاده کمه. درضمن من روی یه خط تلفن دیگه هم سرویس نامحدود داتک رو دارم که از قدیم الایام ازش استفاده میکردم و الان سرعت دانلودش به یک مگابایت رسیده
    مطلبی که درباره مودم ها گفتید درسته.من خودم قدیم مودم linksys 350N داشتم که فوق العاده مودم خوبی بود اما متاسفانه از دست یکی افتاد و شکست.جزو اولین مودم های بود که dual band بود. اما بخاطر معظلات گرانی مجبور به استفاده از این مودم شدم.هرچند که در این مورد خاص بعید میدونم ایراد از مودم بوده باشه

پروفشنال B3NYAMIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام

دوستان چند روزی هست وقتی کابل مودم رو به کامپیوتر وصل میکنم ، اول که چراغ خط تلفن خاموش میشه ، بعد چند بار چشمک زدن بلاخره ثابت میشه.وقتی هم ثابت میشه به شدت نویز داره و سرعت افتضاااااح

Downstream Upstream
    SNR Margin
    :
    12.5 13.0 db
    Line Attenuation
    :
    42.0 31.5 db
    Data Rate
    :
    32 64 kbps
    Max Rate
    :
    96 220 kbps
    CRC
    :
    155 0

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام

دوستان چند روزی هست وقتی کابل مودم رو به کامپیوتر وصل میکنم ، اول که چراغ خط تلفن خاموش میشه ، بعد چند بار چشمک زدن بلاخره ثابت میشه.وقتی هم ثابت میشه به شدت نویز داره و سرعت افتضاااااح

Downstream Upstream
    SNR Margin
    :
    12.5 13.0 db
    Line Attenuation
    :
    42.0 31.5 db
    Data Rate
    :
    32 64 kbps
    Max Rate
    :
    96 220 kbps
    CRC
    :
    155 0
    سلام،اول از همه خود بوق تلفن رو چک کنید.ببینید واضح هست،ممکنه مشکل از خط تلفن باشه که اگر مشکل از اون باشه باید زنگ بزنید 20117 بیاین درستش کنند.بوق تلفن نباید خش داشته باشه

بعد از اون یه مودم از کسی قرض بگیرید ممکنه مشکل از خود مودم باشه

6. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

نه اینطوری که شما میگید نیست.میرایی یا همون attenuation وقتی عددش بره بالا،مودم هم خود به خود ریت خط رو کم نشون میده یعنی مثلا اگر 40 بشه روی 8 مگ بسته میشه و اگر بره روی 10 ،ریت خط میشه مثلا 16 مگ،بنابراین کم شدن دست شرکت میشه یه جورایی،حالا پهنا کم میارن یا مشکلات دیگه ای دارند من ازش بی خبرم.
    با توجه به شرایط خط همه چیز طبیعیه،کلا روی سرویس۱۶مگ تقریبا۲مگ افت سرعت از دیتا ریت ایجاد میشه،یعنی چون این خط دیتاریت۱۳داره نهایت سرعت۱۱.۵میشه ازش گرفت

اگه نباشه جاش خالی می مونه sam09ft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

کیفیت مودم هم روی Snr تاثیر داره؟
    یکی از دوستام جدیدا adsl ثبت نام کرده بعد شاتل اومده براش نصب کرده بهش گفت مودم ت مشکل نویز داره باید عوض کنی
    میگفت با مودم خودش تست کرده 4 مگ می‌داده
    میگفت برم مودم جدید بگیرم
    بهش گفتم فرقی نداره و مودم خودش رو تنظیم کردم
    چک کردم روی 4 مگ بسته بودن و Snr 6 میداد
    مودم نسبتا خوبی هم داره tplink 8901
    حالا میخواستم بدونم ارزش داره بخواد عوض کنه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

کیفیت مودم هم روی Snr تاثیر داره؟
    یکی از دوستام جدیدا adsl ثبت نام کرده بعد شاتل اومده براش نصب کرده بهش گفت مودم ت مشکل نویز داره باید عوض کنی
    میگفت با مودم خودش تست کرده 4 مگ می‌داده
    میگفت برم مودم جدید بگیرم
    بهش گفتم فرقی نداره و مودم خودش رو تنظیم کردم
    چک کردم روی 4 مگ بسته بودن و Snr 6 میداد
    مودم نسبتا خوبی هم داره tplink 8901
    حالا میخواستم بدونم ارزش داره بخواد عوض کنه؟
    مودم tp link w8901g قدیمیه دارمش
    چند وقت پیش این مودم رو آوردم به خطم وصل کردم، خط من پروفایل گیمش فعاله، وقتی این مودم رو زدم ریت 14،15 مگابیت گرفت با snr لب مرز
    دوباره قطع کردم مودم فعلیم رو زدم tp link w8961n که دوباره 16 مگ کامل گرفت با snr مناسب
    مودما هرکدوم چیپست های متفاوتی دارن واسه همین فرق داره

اگه نباشه جاش خالی می مونه STTIGER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام
    من به طرز عجیبی CRC بالا میگیرم، و یه مشکلی هم که دارم اینه که سرعت مودم به مرور با افت مواجه میشه و به حدود 1.5 مگابیت میرسه و با ریست مودم دوباره سرعت میره بالا.(6 مگابیت) وقتی هم که سرعت پایین میاد داخل تنظیمات مودم که نگاه میکنم ریت روی همون 6 هست ولی سرعت پایینه حالا نمیدونم از طرف منه یا ISP پارس آنلاین
    سیم هم مستقیم از ورودی تا مودم کشیدم
    اینم وضعیت خط بعد از 1 ساعت آپ بودن مودم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ممکنه مودم مشکل داشته باشه؟ D-link 2730u
    اگه مودم مشکل داره مودم خوب چی هست بگیرم؟

آخر فروم باز BMW.M3_E46's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Most Wanted

پيش فرض

سلام
    من به طرز عجیبی CRC بالا میگیرم، و یه مشکلی هم که دارم اینه که سرعت مودم به مرور با افت مواجه میشه و به حدود 1.5 مگابیت میرسه و با ریست مودم دوباره سرعت میره بالا.(6 مگابیت) وقتی هم که سرعت پایین میاد داخل تنظیمات مودم که نگاه میکنم ریت روی همون 6 هست ولی سرعت پایینه حالا نمیدونم از طرف منه یا ISP پارس آنلاین
    سیم هم مستقیم از ورودی تا مودم کشیدم
    اینم وضعیت خط بعد از 1 ساعت آپ بودن مودم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ممکنه مودم مشکل داشته باشه؟ D-link 2730u
    اگه مودم مشکل داره مودم خوب چی هست بگیرم؟
    درود
    با وجود CRC قطعی هم دارید؟ چون افت سرعت مربوط به همون نویز هست هر چی SNR پایین میاد کشش خط کمتر میشه

Fast Path یا همون پروفایل گیم هم روی CRC تاثیر داره

12. این کاربر از BMW.M3_E46 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •