تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 642 از 752 اولاول ... 142542592632638639640641642643644645646652692742 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,411 به 6,420 از 7511

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

والا دقیق یادم نیست من چندتا مورد رو در غالب یک شکایت اعلام کردم.
    شما همین الان زنگ بزن ۱۹۵ شکایت بکن که وقت رو از دست ندی فکر کنم ۲۴ ساعته باشه.
    از بازرسی مخابرات باید بهت زنگ بزنن یا تو همون سامانه ۱۹۵ پیغام بگذارن.
    باید پیگیر باشید.
    حتما تو ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ هم شکایت کنید.
    اینا الان همecareرو دارن تغییر میدن .چند روزه من که پس پرداخت هستم نمیدونم چقدر حجم مصرف کردم.
    واقعا اعصاب راحت نمیزارن برای آدم.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
    تشکر ، همین الان متن شکایت ارسال کردم .
    بله منم پس پرداخت هستم و همین مشکل دارم ......

2. این کاربر از milimod بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

7

والا دقیق یادم نیست من چندتا مورد رو در غالب یک شکایت اعلام کردم.
    شما همین الان زنگ بزن ۱۹۵ شکایت بکن که وقت رو از دست ندی فکر کنم ۲۴ ساعته باشه.
    از بازرسی مخابرات باید بهت زنگ بزنن یا تو همون سامانه ۱۹۵ پیغام بگذارن.
    باید پیگیر باشید.
    حتما تو ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ هم شکایت کنید.
    اینا الان همecareرو دارن تغییر میدن .چند روزه من که پس پرداخت هستم نمیدونم چقدر حجم مصرف کردم.
    واقعا اعصاب راحت نمیزارن برای آدم.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

روند وضعیت پاسخگویی تا تاریخ 8 دی مـــاه
    ​امیدوارم حالا پاسخ درستی بدن
    Last edited by milimod; 17-12-2018 at 22:13.

4. این کاربر از milimod بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

سلام دوستان بنده از طرح غزال 2مگ با سرعت چهار برابر مخابرات تهران استفاده میکنم و مشکل قطعی و وصل شدن مکرر اینترنت را دارم ( حدودا هر 40 و 30 دقیقه چراغ اینترنت به کل خاموش میشود و بعد از چند لحظه قرمز میشود و بعد سبز میشود ) - با 2020 تماس گرفتم و سیم کشی داخل خانه بررسی شد و مشکلی نداشت ، اسپلیتر نو خریداری شده ، مودم سالم است ، کابل های اتصال سالم است . اطلاعات اینترنت سر خط بنده هم میتوانید مشاهده کنید.: ( فاصله خانه تا مرکز مخابراطی 3.4 km )

لینک عکس :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در ضمن بنده قبلا از طرح استاندارد 2 مگ و 40گیگ حجم بین الملل استفاده میکردم و اصلا همچین مشکلی نداشتم و عالی بود ، بعد از تغییر طرح به غزال این مشکل پیش امده.مشکل از سمت منه یا مخابراط ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اصلا نمیشه باهاش بازی انلاین زد اصلاااااااااااااا-
    فاصله که مشخصه زیاد تر از حد نرماله و اون تضعیف خط خیلی رفته بالا, از سر خط جایی که سیم وارد ساختمون میشه تست کن , اگه فرق کرد که مشکل سیم کشی داخل رو حل کن, اگه وضع مثل الان داغونه که مخابرات باید چاره کنه, هرچند مسیر طولانیه و درصد بهبود کم ولی گاهی 10% بهتر شدن کیفیت خط چند برابر بهتر شدن اوضاع اینترنت رو در پی داره البته با تنظیم مناسب snr و rate تا لینک اینترنت استیبل بشه

6. این کاربر از username4test بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

فاصله که مشخصه زیاد تر از حد نرماله و اون تضعیف خط خیلی رفته بالا, از سر خط جایی که سیم وارد ساختمون میشه تست کن , اگه فرق کرد که مشکل سیم کشی داخل رو حل کن, اگه وضع مثل الان داغونه که مخابرات باید چاره کنه, هرچند مسیر طولانیه و درصد بهبود کم ولی گاهی 10% بهتر شدن کیفیت خط چند برابر بهتر شدن اوضاع اینترنت رو در پی داره البته با تنظیم مناسب snr و rate تا لینک اینترنت استیبل بشه
    ممنونم، این عکسی ک مشاهده میکنید سر خط بنده است . اخه قبلا که طرحی با سرعت کمتری داشتم خوب بودش ولی الان به مشکل خورده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

ممنونم، این عکسی ک مشاهده میکنید سر خط بنده است . اخه قبلا که طرحی با سرعت کمتری داشتم خوب بودش ولی الان به مشکل خورده
    مدل مودم شما چیه؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

...............

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

D-Link 2730u

Firmware Version:ME_1.07

آخر فروم باز hellbrain666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تـهـــران

پيش فرض

شما روی Annex A تنظیم کن و مجدد تصویر از اطلاعات مودم رو بزارید البته به خاطر فاصله زیاد تا مرکز امکان دریافت سرعت بالای 4 مگ مقدور نیست ولی روی انکس A و یا تغییر از حالت fast به حالت Interleaved شرایط پایدار تر میشه
    Last edited by hellbrain666; 18-12-2018 at 19:13.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

شما روی Annex A تنظیم کن و مجدد تصویر از اطلاعات مودم رو بزارید البته به خاطر فاصله زیاد تا مرکز امکان دریافت سرعت بالای 4 مگ مقدور نیست ولی روی انکس A و یا تغییر از حالت fast به حالت Interleaved شرایط پایدار تر میشه

تغییر دادم به حالت A اما قسمت type: fast نمیدونم از کجا باید تغییر بدم ، لطفا راهنمایی بفرمایید . اینم عکس بعد اعمال تغییر :

کد:

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

تغییر دادم به حالت A اما قسمت type: fast نمیدونم از کجا باید تغییر بدم ، لطفا راهنمایی بفرمایید . اینم عکس بعد اعمال تغییر :

کد:
    این +ADSL2 نیست ,ADSL2 هست انگاری, باید G.992.5 باشه فکر کنم(اون عدد 5 آخرش- مال شما 3 هست) تا اسمش رو بزارن 2 پلاس و سرعت هم خیلی تغییر داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •