تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 606 از 752 اولاول ... 106506556596602603604605606607608609610616656706 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,051 به 6,060 از 7513

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

پروفشنال SHAHAB-P30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام به دوستان
    من از های وب سرویس 16 مگ گرفتم
    خیلی نوسان داره و پینگ بالا و سرعت پایین تر از 16 مگ
    snr خط تلفنم روی 6 هست
    میخواستم بدونم اگه از شرکت دیگه ای هم بگیرم بازم این نویز را دارم؟
    نویز به isp هم ربط داره؟

Sent from my MI 5s using Tapatalk

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام به دوستان
    من از های وب سرویس 16 مگ گرفتم
    خیلی نوسان داره و پینگ بالا و سرعت پایین تر از 16 مگ
    snr خط تلفنم روی 6 هست
    میخواستم بدونم اگه از شرکت دیگه ای هم بگیرم بازم این نویز را دارم؟
    نویز به isp هم ربط داره؟

Sent from my MI 5s using Tapatalk
    به تجهیزات تا حدودی ربط داره اما بیشتر به کیفیت خط و مسافت از مرکز و همچنین شبکه داخلیتون مربوط میشه ، تعویض سرویس دهنده ممکنه که جواب بده ممکنه هم بری شرکت دیگه وضعیتت بدتر شه
    شما میتوانید درخواست بدید که کمی از سرعتتون رو بیارن پایین...

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

دوستان از لحاظ عملی امکانش هست درخواست بدیم که لاین تلفن از خط برداشته بشه و خط فقط واسه لاین دیتا استفاده بشه ؟ اصلا تاثیری این کارتو سرعت و کیفیت خط ایجاد میکنه ؟
    من به پشتیبانی گفتم بهم جواب منفی دادن ، حالا میخوام ببینم واقعا گفتن یا فقط میخواستن از سر خودشون باز کنن !

بله نوع تجاری بهش میگن : Gsh DSL

و نوع خانگی میگن DSL خشک که مثلا در کشور ترکیه از سال 2003 ارایه میشده ولی الان فیبر نوری آمده آنجاها همه اینها را در جیبش میکند .

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

دوستان این زوج های تلفن که برای هر خانه میاد ایا هر دو سیم اختصاصی هست یا یکی از انها مشترکه ؟ من فکر میکنم از دو رشته سیم یکی باید در پست مشترک باشه چون الان سیم تلفن ما کنار برق نیست ولی مال همسایه ها از کنار کابل برق رد شده و توی خط من نویز انداخته ، حالا شایدم از اینجا نباشه ولی با تست هایی که من انجام دادم حدس میزنم از مال همسایه ها باشه چون همشون از پست ما هستند اینایی که از کنار برق عبور کردن .به نظر شما ممکنه یکی از سیم ها مشترک باشه و باعث بشه روی بقیه خط ها نویز بیفته ؟

یرق تنها در صورتی نویز میندازه که فاصله شما تا مرکز مخایراتی نسبتا زیاد باشد ، مگه اینکه برق 3 فاز آسانسور باشه . اگر فاصله شما تا مرکز مخابراتی معقول یاشه برق هم تاثیری نداره ..

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

بله نوع تجاری بهش میگن : Gsh DSL

و نوع خانگی میگن DSL خشک که مثلا در کشور ترکیه از سال 2003 ارایه میشده ولی الان فیبر نوری آمده آنجاها همه اینها را در جیبش میکند .
    مطمئنی؟ تا جای که میدونم نوع gshdsl از ترکیب چند کابل دو زوج و ترکیب انها برای استفاده از سرعت بالاتر به کار گرفته میشه ... یا من اشتباه میکنم؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

مطمئنی؟ تا جای که میدونم نوع gshdsl از ترکیب چند کابل دو زوج و ترکیب انها برای استفاده از سرعت بالاتر به کار گرفته میشه ... یا من اشتباه میکنم؟

اونی که شاتل تو سایتش نوشته ؛ gsh dsl با تخلیه خط از بوق انجام میشه . تا 8 مگ سرعت داره با ip ثابت .. خودم نداشتم که بدونم .. کاربر تجاری ه نه خانگی

dsl خشک هم ویکی پدیا نوشته ، از سال 2003 ترکیه و امریکا و غیره میدادن و لی اون موقع فیبر نوری نبود ....

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] » [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] » [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] »G.SHDSL

Related Terms

Also known as G.991.2, G.SHDSL is an international standard for [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] developed by the [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . G.SHDSL provides for sending and receiving high-speed symmetrical data streams over a single pair of copper wires at rates between 192 kbps and 2.31 Mbps. G.SHDSL was developed to incorporate the features of other DSL technologies, such as [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and SDSL and will transport [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] signals. This is the first DSL technology to be developed from the ground up as an international standard.
    G.SHDSL was ratified by the ITU in February 2001.

- - - Updated - - -

single pair یعنی یک زوج

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

یرق تنها در صورتی نویز میندازه که فاصله شما تا مرکز مخایراتی نسبتا زیاد باشد ، مگه اینکه برق 3 فاز آسانسور باشه . اگر فاصله شما تا مرکز مخابراتی معقول یاشه برق هم تاثیری نداره ..

قانون ساده الکترو مغناطیس هست . هر چه قدر جریان برق تو سیم کمتر باشه ، الغا پذیری مغناطیسی آن بیشتر

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

اختصاصی هستن این چیزی که میگی بعیده اگر کابلی اومده از پست اومده چند زوج باشه و بعد به یک جعبه تقسیم برسه و هر کابل به هر خانه بره ، اگر اون کابلی که از پست اومده از کنار برق رد شده باشه بله اختلال ایجاد میکنه اما اگر از پست سیم یک تیکه کشیدی دیگه نه اختلال از این نظر نباید ایجاد بشه
    من دوتا خط دارم‌ ، با اینکه از کنار برق رد نشدن ولی روی هم اختلال ایجاد میکردن خوب حالا ماجرا چی بود روی خط اولم فقط یک تلفن پاناسونیک بود و روی خط دوم فقط مودم adsl وقتی تلفن رو به خط اولم وصل میکردم مقداری از snr خط دومم رو کم میکرد خوب راه حلی که پیدا کردم این بود که روی خط اولم یک میکروفیلتر قرار دادم و مشکل اختلال رفع شد...
    فاصله که حدودا 2 تا 2.5 کیلومتره .سیم های تلفن همسایه ها از کنار ورودی کابل برق به خانه عبور میکنن که همگی سه فاز هستند .اتفاقا برق نویز زیادی انداخته چون وقتی برق قطع میشه snr من از 10 میره روی 19 و کشش خط من هم که 2حدود 2 مگ هست میره تا 5 مگ .من اول فکر میکردم از توی مسیر مرکز تا پست شاید جایی نزدیک برق باشه ولی دیروز جهت تعمیر روشنایی خیابان فقط برق خیابان ما رو قطع کردن که باز دیدم snr و max rate رفتن بالا که مطمئن شدم به خاطر همین سیم همسایه هاست .فقط مال من در جوار برق نیست چون پست کنار درب منزل خودم هست .حالا چه جوریه که نویز خط همسایه ها اومده روی خط من نمیدونم و دنبال دلیلش میگردم که اگر حل بشه میتونم از ریت بالاتری استفاده کنم .برای همین میگم شاید یکی از سیم ها مشترک باشه که روی بقیه هم نویز میندازه.
    Last edited by ahwazp30; 30-03-2018 at 09:49.

10. 2 کاربر از ahwazp30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

فاصله که حدودا 2 تا 2.5 کیلومتره .سیم های تلفن همسایه ها از کنار ورودی کابل برق به خانه عبور میکنن که همگی سه فاز هستند .اتفاقا برق نویز زیادی انداخته چون وقتی برق قطع میشه snr من از 10 میره روی 19 و کشش خط من هم که 2حدود 2 مگ هست میره تا 5 مگ .من اول فکر میکردم از توی مسیر مرکز تا پست شاید جایی نزدیک برق باشه ولی دیروز جهت تعمیر روشنایی خیابان فقط برق خیابان ما رو قطع کردن که باز دیدم snr و max rate رفتن بالا که مطمئن شدم به خاطر همین سیم همسایه هاست .فقط مال من در جوار برق نیست چون پست کنار درب منزل خودم هست .حالا چه جوریه که نویز خط همسایه ها اومده روی خط من نمیدونم و دنبال دلیلش میگردم که اگر حل بشه میتونم از ریت بالاتری استفاده کنم .برای همین میگم شاید یکی از سیم ها مشترک باشه که روی بقیه هم نویز میندازه.
    خوب شما نمیتونید با یک کابل جدید از یک مسیر دیگه خطتت رو برسونی به پریز ؟ اگر راه داره چرا انجام نمیدی؟!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •