تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 526 از 752 اولاول ... 26426476516522523524525526527528529530536576626 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,251 به 5,260 از 7512

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

اقا این خط تلفن ما مشکل داره خش خش شدید داره چندین بار به 20117 تماس گرفتم شمارمو انداختن تو لیست بعد مخابرات محلمون زنگیده گفت از سیم کشی داخلتونه هی گفتم اقا تست کردم مشکلی نداره سیم کشی خونه
    گفت از اینترنتتتع میگم اقا مودمم 2 شبه خاموشه الان خاموشه قطع گرد 30 ثانیه بعد زنگ زد گفت چطوریه الان وضعیت صدا گفتم خوبه اوکی دادم قطع کرد باز همون وضعیته
    باز زنگ زدم اینبار گفت از اینترنتتونه زنگ زدم صبانت گفتم اقا وضعیت هم خرابه ب بدبختی افتادم هی قطع وصل میشم پشتیبانش گفت ببین الان چیزی ک زیردست منه اینو داره نشون میده ارتباط با مرکز مخابراتی بطور نرمال هست از مخابرات تا خونتون خطتون نویز زیاد داره و snr پایین هست 7 هست
    والا اینترنتمو ضعیف کردن که اصن قابل استفاده نیست هی قطع وصل میشه
    تلفن هم ک خراب کردن نمیتونم زنگ بزنیم گوش ادم کر میشه اینقد خش خش داره ...
    قبلانا هم یبار اینطوری شد ولی رو مخابرات بود اینترنت اومدن همون روز سیم کشی رو تا در خونه و جبعه تقسیم رو درست کرد تغیر دادن و کیفیت رو بیشتر کردن الان من موندم چیکار کنم هیچ گو هی نمیخوره این مخابرات صبانت هم میگه مشکل از ما نیست .
    سیم کشی خونه هم کاملا درسته و از سر در خونه تست میکنم
    195 جایی نداره شکایت کنم بیان این خط رو درست کنن خیلی بد جور رو اعصابه
    مشکل خش خش گوشی حل بشه،احتمال قوی مشکل حل میشه

من خودم مشکل خش خش رو داشتم

اول مطمئن باش پریز مشکل نداره،دوشاخه هم مشکل نداشته باشه

اگر بتونی سر خط هم تست کنی که چه بهتر

اگر دیدی باز خش خش مشکلش حل نشد،باید زنگ بزنی 20117 بگی تلفن خش خش داره

و در آخر بگم خود تنظیمات شرکتها هم میتونه خش خش بندازه که من تجربه شو با پارس آنلاین چندین بار داشتم البته جوری نبود که نشه تلفن کرد ولی خب یک خش خشی تو تلفن گاهی اوقات می اومد و باعث نوسان snr میشد

2. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه v_a1900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

اقا این خط تلفن ما مشکل داره خش خش شدید داره چندین بار به 20117 تماس گرفتم شمارمو انداختن تو لیست بعد مخابرات محلمون زنگیده گفت از سیم کشی داخلتونه هی گفتم اقا تست کردم مشکلی نداره سیم کشی خونه
    گفت از اینترنتتتع میگم اقا مودمم 2 شبه خاموشه الان خاموشه قطع گرد 30 ثانیه بعد زنگ زد گفت چطوریه الان وضعیت صدا گفتم خوبه اوکی دادم قطع کرد باز همون وضعیته
    باز زنگ زدم اینبار گفت از اینترنتتونه زنگ زدم صبانت گفتم اقا وضعیت هم خرابه ب بدبختی افتادم هی قطع وصل میشم پشتیبانش گفت ببین الان چیزی ک زیردست منه اینو داره نشون میده ارتباط با مرکز مخابراتی بطور نرمال هست از مخابرات تا خونتون خطتون نویز زیاد داره و snr پایین هست 7 هست
    والا اینترنتمو ضعیف کردن که اصن قابل استفاده نیست هی قطع وصل میشه
    تلفن هم ک خراب کردن نمیتونم زنگ بزنیم گوش ادم کر میشه اینقد خش خش داره ...
    قبلانا هم یبار اینطوری شد ولی رو مخابرات بود اینترنت اومدن همون روز سیم کشی رو تا در خونه و جبعه تقسیم رو درست کرد تغیر دادن و کیفیت رو بیشتر کردن الان من موندم چیکار کنم هیچ گو هی نمیخوره این مخابرات صبانت هم میگه مشکل از ما نیست .
    سیم کشی خونه هم کاملا درسته و از سر در خونه تست میکنم
    195 جایی نداره شکایت کنم بیان این خط رو درست کنن خیلی بد جور رو اعصابه

سلام احتمالا به خاطر شرکتی که اینترنت میگیرید هست. منم قبلا روی مخابرات خیلی مشکل داشتم و شرکتمو عوض کردم. حالا برای اینکه مطمعن شی سیم کشی تا جعبه تقسیم سالمه:
    برو رو جعبه تقسیم کنار خونه. سیمی که خط شماست و به خونتون میره رو جدا کن ک کلا سیم کشی منزل از سیستم قطع بشه. بعد یه تلفن با خودت داشته باش همونجا به جعبه تقسیم وصل کن و تست بگیر. اگه نویز نداشتی ک مشل از داخل خونه هست. اگه نویز داشتی و مطمعنی از مخابرات محله نیست. شرکت adsl رو عوض کن
    موفق باشی
    Last edited by v_a1900; 16-01-2017 at 10:36.

4. این کاربر از v_a1900 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

سلام احتمالا به خاطر شرکتی که اینترنت میگیرید هست. منم قبلا روی مخابرات خیلی مشکل داشتم و شرکتمو عوض کردم. حالا برای اینکه مطمعن شی سیم کشی تا جعبه تقسیم سالمه:
    برو رو جعبه تقسیم کنار خونه. سیمی که خط شماست و به خونتون میره رو جدا کن ک کلا سیم کشی منزل از سیستم قطع بشه. بعد یه تلفن با خودت داشته باش همونجا به جعبه تقسیم وصل کن و تست بگیر. اگه نویز نداشتی ک مشل از داخل خونه هست. اگه نویز داشتی و مطمعنی از مخابرات محله نیست. شرکت adsl رو عوض کن
    موفق باشی
    شانس گندم از صبانت راضیم اینترنتش هم پینگش خوب شده بود بعد پیگیری سرعت هم عالی شده متاسفانه سر در خونه مودمو خاموش کردم تست کردم همینطوری بود
    مشکل از مخابرات خودشون دستکاری میکنن .چون زنگ زدم قطع کردن نویزو واسه چن دیقه بعد دوباره برگردوندش اول صبانت هم میگه بستر اوکی هست مشکلی نداره
    تخلیه کنم میترسم دیگه صبانت پورت ازاد نداشته باشه های وب هم مشکل داره تو محلمون مخابرات هم ک سرویس درست حسابی نداره
    جالبه با این حرکتشون سرعت رو تا کیلوبیتی اوردن پایین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

دوستان خط من رو ۴ مگ بسته شده، اس ان آر هم بالای ۱۵ هست ولی هر ساعت حدود ۱۰۰۰ تا ارور CRC دارم!
    کسی میدونه مشکل از چیه؟

Sent from my SM-G920I using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه samannnn.hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام به همگی
    امروز اینترنت آسیاتک من وصل شد که اپراتور گفت کیفیت خطتتون عالیه و میزاره رو 16 مگ

این وضعیت خط من قبل روی 16 گذاشتن هست
    snr margin : 28.6 25.5
    Line Attenuation : 32.3 20
    data rate : 6144 509
    max rate : 15396 631

وضعیت خط من عالی بود ولی بعد از گذاشتن روی 16 مگ طبق اطلاعات زیر خط من افت پیدا کرد

SNR Margin : 6.2 18.3
    Line Attenuation : 32.3 19.2
    data rate : 16382 767
    max rate : 18860 1164

دلیلش چیه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه rahman0158's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام به همگی
    امروز اینترنت آسیاتک من وصل شد که اپراتور گفت کیفیت خطتتون عالیه و میزاره رو 16 مگ

این وضعیت خط من قبل روی 16 گذاشتن هست
    snr margin : 28.6 25.5
    Line Attenuation : 32.3 20
    data rate : 6144 509
    max rate : 15396 631

وضعیت خط من عالی بود ولی بعد از گذاشتن روی 16 مگ طبق اطلاعات زیر خط من افت پیدا کرد

SNR Margin : 6.2 18.3
    Line Attenuation : 32.3 19.2
    data rate : 16382 767
    max rate : 18860 1164

دلیلش چیه؟

سلام دوست عزیز با افزایش پهنای باند نویز خط هم بیشتر میشه این یک امر طبیعی هستش . نویز دانلودت روی 6 هست اگه مشکل قطع و وصلی نداری بزار باشه وگرنه بگو برات رو 12 ببندن وضعیت خط بهتر میشه

9. این کاربر از rahman0158 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

کمکککککک
    دوستان مودم من زایکسل del1202-t10b/b هست منقل شدم ولی snr رو پیدا نمیکنم کمکم کنین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

کجا بوووووود منم نمیتونم پیدا کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض مشاهده snr در مودم 1202

تو همین تاپیک نحوه دسترسی در مودم 1202 زاکسل توضیح داده شده بهر حال تصویری براتون میذارم
    -وارد تنظیمات مودم میشن
    بعد
    uupload.ir/files/ykkn_asli.png
    سپس
    uupload.ir/files/ndba_dsl_line.png
    بعد
    uupload.ir/files/smo_dsl_status_.png
    و در نهایت اینجا قابل مشاهده است
    uupload.ir/files/4svl_view.png
    Last edited by soroushi; 30-01-2017 at 17:58.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض مشاهده snr در مودم 1202

امکان ارسال تصویر نداشتم اینطوری گذاشتم تصاویر رو
    Last edited by soroushi; 30-01-2017 at 17:58.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •