تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 505 از 752 اولاول ... 5405455495501502503504505506507508509515555605 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,041 به 5,050 از 7512

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

اگه نباشه جاش خالی می مونه karwan125's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سلام دوستان
    یه راه حل بدید برای مشکل دوری از مرکز
    خط رو بیشتر از دو مگ که فیکس کنن دیگه مودم کانکت نمیشه
    الآنم دان استریم رو 2047 ه نویز رو 60 و اس ان آر حدود 10
    از دم جعبه مخابراتی هم که توی کوچه هست به مودم وصل کردم نویز میاد رو 58 توفیری نداره (بدون اسپیلیتر مستقیم به سیم اصلی)
    مرکز شهید زارعی هم هست

کاریش نمیشه کرد؟

اون طرفی که ADSL شما رو ثبت نام کرده باید بفهمه که واسه منازل ی که از مرکز مخابراتی دور هستن ، اکثرا یا Wireless بهشون پیشنهاد میشه یا اینترنت 3G/4G اپراتور ها ..

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    خطم رو ١٠ مگ بستن ٦٩٢٩ آپ ميكنه مودمم و ميرايي روي ٣٣-٣٢-٣٤ هست اس ان ار ٩-٨-٧ گاهي هم ١٠
    سرعت دانلود ٧٧٠-٨٣٠-٦٨٠
    روي سه مگ كه مودم آپ ميشه ميرايي ميشه ٢٧!
    نويز اينه همه تاثير داره؟ كه فاصله رو هم كم و زياد نشون ميده؟

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام
    خطم رو ١٠ مگ بستن ٦٩٢٩ آپ ميكنه مودمم و ميرايي روي ٣٣-٣٢-٣٤ هست اس ان ار ٩-٨-٧ گاهي هم ١٠
    سرعت دانلود ٧٧٠-٨٣٠-٦٨٠
    روي سه مگ كه مودم آپ ميشه ميرايي ميشه ٢٧!
    نويز اينه همه تاثير داره؟ كه فاصله رو هم كم و زياد نشون ميده؟
    گاهی تنظیمات شرکت هم تو نوسانات این اعداد تاثیر داره ولی اصولا باید ثابت باشه اعدادش و نوسان نکنه

4. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه maziyarkhani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام دوستان عزیزم .
    زنگ زدم پشتیبانی و خطم که قبلا 4 مگ بود رو روی 8 مگ بستن ... snr وقتی که 4 مگ بود بین 28 تا 30 بود ... اما الان 23 شده ... مواقعی که از تلفن خونه واسه مکالمه استفاده میشه ، snr به 19 کاهش پیدا میکنه .... با این وضعیت بنظرتون امکان داره که 12 مگ بدون قطعی دریافت کنم ؟ متشکرم

6. 2 کاربر از maziyarkhani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه karwan125's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سلام دوستان عزیزم .
    زنگ زدم پشتیبانی و خطم که قبلا 4 مگ بود رو روی 8 مگ بستن ... snr وقتی که 4 مگ بود بین 28 تا 30 بود ... اما الان 23 شده ... مواقعی که از تلفن خونه واسه مکالمه استفاده میشه ، snr به 19 کاهش پیدا میکنه .... با این وضعیت بنظرتون امکان داره که 12 مگ بدون قطعی دریافت کنم ؟ متشکرم

در حالت فعلی هم مودولاسیون ADSL تون روی حالت G992.5 هست که اگر بیاد روی حالت ADSL2 PLUS قطعا کیفیت تون از این حالت هم بهتر میشه

8. این کاربر از karwan125 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت 4l1r3z4's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در حالت فعلی هم مودولاسیون ADSL تون روی حالت G992.5 هست که اگر بیاد روی حالت ADSL2 PLUS قطعا کیفیت تون از این حالت هم بهتر میشه
    دوست عزیز ، G992.5 همون ADSL2+ عه!
    خط ایشون هم تا ۱۶ مگ کشش داره...

10. این کاربر از 4l1r3z4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام دوستان عزیزم .

سلام

مودمتون ظاهر 2740

خود مودم تخمین میزنه هر چند خیلی مطمئن هم نیست تخمینش ولی شما چندبار تو ساعات مختلف تست بگیرید حنی اون مواقع که تلفن خونه واسه مکالمه اشغال میشه

برید قسمت maintenance مودم

بخش diagnostic adsl

اونجا 3 دقیقه خودش تست میگیره و میگه خط تا چند مگ کشش داره

12. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hellbrain666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تـهـــران

پيش فرض

یک مشکل کاملا عجیب برام پیش اومده

ما توی منزل دو تا خط تلفن داریم که اولی برای ADSL استفاده میشه و دومی فقط برای مکالمه
    امروز اتفاقی متوجه شدم با خط دومی هم وقتی به مودم وصلش میکنم میشه به همون نت خط اولی وصل شد
    به نظرتون علت چی میتونه باشه؟
    یعنی نویز اون یکی میفته روی این؟
    Last edited by hellbrain666; 29-08-2016 at 19:42.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    خط اينترنت من نويز بالا و كيفيت پاييني داره، قطعي خيلي زياده و اصلا نميشه استفاده كرد قبلا از پارس انلاين سرويس داشتم كه ديدم هرچي تماس ميگيرم و پيگيري ميكنم فايده نداره و مشكل حل نميشه رفتم سراغ شاتل كه بازم مشكل پابرجاست، دو تا عكس ميزارم اولي مودم داخل اتاق ( با اسپليتر و بدون اسپليتر ) تست شد و دومي مودم رو بردم سر خط وصل كردم، حالت دوم snr كمي بهتر شد ولي بدجا بود زياد وقت نزاشتم واسه تست،

زماني كه پارس انلاين داشتم درخواست دادم وضعيت خط از سمت مخابرات چك بشه كه گفتن كارشناس فرستاديم مخابرات و چك كردند مشكلي نبوده،
    زنگ زدم شاتل الان ميگم ديروز هر ٥ دقيقه قطع و وصل شده اينترنت مشكل چي بوده چك كنيد، ميگه ديروز نميشه ولي الان وضعيت خط عاليه مشكلي نداره، گفتم مرد حسابي خوب الان اونجا نيستم و استفاده از اينترنت نميشه، تا يه سايت باز كنم قطعي ها شروع ميشه، گفت واسه قبل رو نميشه چك كرد[emoji15]
    ممنون ميشم نظر و پيشنهادي داريد بديد

Sent from my iPad using Tapatalk
    سلام دوستان. پیرو مشکلی که در پست قبل مطرح کردم پریروز یه سری تست دوباره انجام دادم. چند حالتی که تست کردم رو میگم. اول مودم رو با اسپلیتر و تلفن و کارتخوان هم متصل بود snr روی 20 بود تلفن و کارتخوان رو کشیدم و فقط مودم به اسپلیتر وصل بود بازم snr 20 بود مودم رو یکسره بدون اسپلیتر به پریز زدم و هیچ دستگاه دیگه ای هم وصل نبود بازم snr 20 بود و در نهایت مودم رو بردم سر خط چک کردم و باز هم snr دقیقا 20 بود!!! نهایت تغییر snr توی این چند حالت 0.5-1 بود
    برگشتم بالا و مثل حالت اول وصل کردم. مودم و تلفن و کارتخوان. یه تماس چند دقیقه ای گرفتم snr حدود 9-10 تا اومد پایین رسید 10-11. ولی قطعی روی اینترنت نداشتم!
    حالا دیروز ظهر چند ساعت مدام قطعی داشته اینترنت الان هم از ساعت 11 مدام قطعی داره در صورتی که الان نه اونجا کسی هست که استفاده از تلفن داشته باشه نه استفاده ای از اینترنت میشه. با شاتل تماس گرفتم میگه الان snr 18 هست خوبه ولی ریت خط پایینه 512 هست. دیگه کلافه شدم. یعنی با snr 20 attenuation 50 نباید این خط 2 مگ جواب بده.
    راهنمایی کنید لطفا. شاتل مشکل رو حل نمیکنه باید از 195 شکایت کنم
    Last edited by Pooya Rezaie; 04-09-2016 at 00:00.

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام دوستان. پیرو مشکلی که در پست قبل مطرح کردم پریروز یه سری تست دوباره انجام دادم. چند حالتی که تست کردم رو میگم. اول مودم رو با اسپلیتر و تلفن و کارتخوان هم متصل بود snr روی 20 بود تلفن و کارتخوان رو کشیدم و فقط مودم به اسپلیتر وصل بود بازم snr 20 بود مودم رو یکسره بدون اسپلیتر به پریز زدم و هیچ دستگاه دیگه ای هم وصل نبود بازم snr 20 بود و در نهایت مودم رو بردم سر خط چک کردم و باز هم snr دقیقا 20 بود!!! نهایت تغییر snr توی این چند حالت 0.5-1 بود
    برگشتم بالا و مثل حالت اول وصل کردم. مودم و تلفن و کارتخوان. یه تماس چند دقیقه ای گرفتم snr حدود 9-10 تا اومد پایین رسید 10-11. ولی قطعی روی اینترنت نداشتم!
    حالا دیروز ظهر چند ساعت مدام قطعی داشته اینترنت الان هم از ساعت 11 مدام قطعی داره در صورتی که الان نه اونجا کسی هست که استفاده از تلفن داشته باشه نه استفاده ای از اینترنت میشه. با شاتل تماس گرفتم میگه الان snr 18 هست خوبه ولی ریت خط پایینه 512 هست. دیگه کلافه شدم. یعنی با snr 20 attenuation 50 نباید این خط 2 مگ جواب بده.
    راهنمایی کنید لطفا. شاتل مشکل رو حل نمیکنه باید از 195 شکایت کنم
    احیانا مودمتون مشکل نداره؟با مودم دیگه ای تست نکردید ببینید باز قطعی دارید یا نه؟

چون وقتی شرکت عوض کردید و دیدید باز مشکل هست احتمالش هست مشکل از شرکت نباشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •