تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 104 از 752 اولاول ... 45494100101102103104105106107108114154204604 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 7512

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

پروفشنال Memonex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

بابا یه نفر یه جواب درست بده به ما

زنگم زدم به پشتیبانی گفت مشکل از تهرانه !! فکر نکنم حلش کنن دیروز هم کلی اینطوری سر کارم گذاشتن.

یعنی خطم نمیکشه 9 مگ رو که SNR تا این حد اومده پایین و نویز روی تلفن افتاده؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه hadi.EST's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

مخابرات ارومیه- مودم تی پی لینک- خط فیبر نوری - فاصله تا مرکز مخابراتی 1500 متر:

3. 2 کاربر از hadi.EST بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    باب الجنت (قزوین)

پيش فرض

مخابرات ارومیه- مودم تی پی لینک- خط فیبر نوری - فاصله تا مرکز مخابراتی 1500 متر:

خوش به حالت
    کاشکی مشد خطتو بخرم

5. این کاربر از mmahdi302 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

0101010101 Armin.Computer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

اینترنتم بزور وصل شد و قطعی هم نداره ولی نویز دارم هنوز رو تلفن طوری که به سختی صدا میره و میاد و همین احتمالا باعث شده SNRام بیاد رو 6 اون وقت همونطور که گفتم گوشی تلفن رو که برمیدارم میاد رو 15 و خط هم با 9 مگ فیکس میشه (خیلی عجیبه) !! مشکل هرچی هست از طرف من نیست صد در صد چون وقتی از مخابرات سرویس داشتم SNR روی 30 بود البته اون موقع خط روی دو مگ بسته شده بود. دیتا ریتم که مدام تو مودم عوض میشه.

فردا هم دوباره به پارس انلاین زنگ میزنم.

به نظر شما مشکل از کجاست؟ میترسم اخرش این پشتیبانی و مخابرات نفهمن من چی میگم و هی بگن مشکل از سیم کشی خونه و هزارتا بهونه الکی بیارن و اخرش این مشکل مهم حل نشه
    شما تلفنت صدای نویز داره؟
    اسپلیتر داری؟

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

شما تلفنت صدای نویز داره؟
    اسپلیتر داری؟
    وقتی لینک مودم وصل میشه نویز روی گوشی تلفن میوفته در غیر اینصورت نه مشخصه نویز از مرکز زیاد هست، اسپیلیتر دارم ولی میگم قبل از اینکه پارس آنلاین بگیرم با مخابرات همچین مشکلی نداشتم. با اینکه میدونستم از سمت من نیست مودم رو هم مستقیم بردم زدم به اولین سیمی که وارد خونه میشه بازم SNR همون 6 بود، دو حالت داره یا خط من نمیکشه 9 مگ رو (نمیدونم علائم نکشیدن خط چیه اگه شما میدونی بهم بگو) یا اینکه نویز توی پورت یا نویزگیری که به DSLAM تو مخابرات اومده به اسپیلیتر پارس انلاین وصل شده هست.

واقعا عاجز شدم از این وضعیت. نمایندگی هم الکی میگه پیگیری میکنیم بعدش هیچ اتفاقی نمی افته. به پشتیبانی پارس آنلاین تهران زنگ بزنم میتونن برام درستش کنن؟ بگن مثلا از پهنای بانده که کمش کنن فوقش یا ... تهران خطا رو روی 9 مگ میبنده یا نمایندگی؟

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

ما که مشکلمون هنوز حل نشد ولی واقعا نفهمیدم دلیل این قضیه چیه که وقتی گوشی تلفن رو برمیدارم و نویز (شبیه صدای طوفان) رو میشنوم SNR مودم از 6 میره روی 15 و Down Stream هم از 5 مگ میشه 9 مگ اما به محض اینکه گوشی رو میزارم لینک قطع و وصل میشه و SNR میاد روی همون 6

دوتا اسپیلیتر رو مختلف رو هم امتحان کردم تاثیر نداشت، مستقیم هم وصل کردم مودمو به سر خط بازم هیچ فایده ای نداشت. چیزی به ذهن شما نمیرسه؟؟!!!! به احتمال 90 درصد مشکل از مخابراته ولی اخه چرا وقتی گوشی تلفن رو برمیدارم SNR میره بالا؟؟!!!

پروفشنال M.Sadegh.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    نصفِ جهان

پيش فرض

ما که مشکلمون هنوز حل نشد ولی واقعا نفهمیدم دلیل این قضیه چیه که وقتی گوشی تلفن رو برمیدارم و نویز (شبیه صدای طوفان) رو میشنوم SNR مودم از 6 میره روی 15 و Down Stream هم از 5 مگ میشه 9 مگ اما به محض اینکه گوشی رو میزارم لینک قطع و وصل میشه و SNR میاد روی همون 6

دوتا اسپیلیتر رو مختلف رو هم امتحان کردم تاثیر نداشت، مستقیم هم وصل کردم مودمو به سر خط بازم هیچ فایده ای نداشت. چیزی به ذهن شما نمیرسه؟؟!!!! به احتمال 90 درصد مشکل از مخابراته ولی اخه چرا وقتی گوشی تلفن رو برمیدارم SNR میره بالا؟؟!!!
    دوست عزیز من یک مدت همچین مشکلی داشتم ولی نمیدونم دقیقا مثل شما بود یا نه
    من وقتی گوشی را برمیداشتم یا کسی به تلفن زنگ می زد لینک میپرید.
    البته کل تلفن های مجتمعمون مشکل پیدا کرده بود که اومدن جعبه تقسیم ورودی به مجتمع را نمیدونم چیکار کردن حل شد.

شاید مشکل از اون باشه بررسی کنید ببینید همسایهایی که از یه باکس خط دارید هم مشکل دارن یا نه؟

10. این کاربر از M.Sadegh.M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

من فکر میکنم به احتمال زیاد مشکل از اسپیلیتری هست که تو مخابرات رو پورت من گذاشتن یعنی ذره ای شک ندارم تو این مورد. میتونن عوض کنن برام؟؟؟

چون شنیدم بعضی ها اسپیلیترشون خراب شده که عوضش کردن به درخواست ISP کسی اینجا اطلاعاتی داره در موردش؟؟ اصلا تو جایی که خط من رانژه میشه همچین اسپیلیتری هست؟؟
    Last edited by Memonex; 26-11-2013 at 22:37.

0101010101 Armin.Computer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

من فکر میکنم به احتمال زیاد مشکل از اسپیلیتری هست که تو مخابرات رو پورت من گذاشتن یعنی ذره ای شک ندارم تو این مورد. میتونن عوض کنن برام؟؟؟

چون شنیدم بعضی ها اسپیلیترشون خراب شده که عوضش کردن به درخواست ISP کسی اینجا اطلاعاتی داره در موردش؟؟ اصلا تو جایی که خط من رانژه میشه همچین اسپیلیتری هست؟؟
    منم شنیدم میشه
    شما اگر مودم رو خاموش کنی باز هم صدای نویز روی گوشی رو می شنوی؟

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

منم شنیدم میشه
    شما اگر مودم رو خاموش کنی باز هم صدای نویز روی گوشی رو می شنوی؟
    نه وقتی مودم خاموشه و لینک وصل نیست خبری از نویز هم نیست.

حیف شد خطم رو هم از 9 مگ آوردن روی 4 مگ بستن امروز ولی تاثیری نداشت.
    Last edited by Memonex; 27-11-2013 at 00:26.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

1. بامدادنیکنفس

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •