تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 752 اولاول ... 5191979899100101102103104105111151201601 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 7512

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

Downstream Upstream
    SNR Margin
    :
    10.5 24.0 db
    Line Attenuation
    :
    24.5 14.5 db
    Data Rate
    :
    9216 512 kbps
    Max Rate
    :
    11424 1200 kbps
    CRC
    :
    245 0

سلام خدمت همه آقا خط ما خوبه ظاهره اما این crc چیه 245 چند روز پیش تا 11 هزار هم رفته بود

من 2 مگ پارس دارم خطم رو 9 مگ بسته شده سرعت بیشتر از 300 تا نمیده میتونه از این crc باشه؟
    خوب امکان داره که خود پارس آنلاین محدودت کنه.نویزت هم کمه کیفیت خطت هم کمه البته بدک نیست.چون رو 9 مگ بسته شده اوضاع خوبی داری به نسبت.البتهبیشتر منظورم نویز هست قبلا که 9 مگ نبود چطور بود؟
    نویزت پایینه به نسبت پهنای باندت و همینطور کیفتت هم به خاطر همین پایین اومده
    آقا چطوری بزنم به سیم دمه در !؟
    تو باکس 1000000تا سیم هست !
    جدیده !
    1دکل مخابراتی 10قدمی خونمونه !
    سیمی که از باکس میاد دم درتون روش یه پریز میخوره مودم رو ببیر از اونجا تست کن یعنی همون دم درت

2. این کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Abolfazl-Star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    QOM

پيش فرض

خوب امکان داره که خود پارس آنلاین محدودت کنه.نویزت هم کمه کیفیت خطت هم کمه البته بدک نیست.چون رو 9 مگ بسته شده اوضاع خوبی داری به نسبت.البتهبیشتر منظورم نویز هست قبلا که 9 مگ نبود چطور بود؟
    نویزت پایینه به نسبت پهنای باندت و همینطور کیفتت هم به خاطر همین پایین اومده

سیمی که از باکس میاد دم درتون روش یه پریز میخوره مودم رو ببیر از اونجا تست کن یعنی همون دم درت
    ممنون در مورد crc نگفتین

اونی که دیدی رو مود g.dmit بود برای همبن نویز خط پایین بود الان هم گذاشتم رو مود adsl 2+ کیفیت خط بهتر شد

باید رو کدوم مود باشه تا بهترین سرعت رو دریافت کنم . نمیدونم با خود پارس هم صحبت کردم گفتن محدود نیستی قضیه چیه

دم در پریز نداره یه سره اومده تو ساختمون

Downstream Upstream
    SNR Margin
    :
    16.7 26.3 db
    Line Attenuation
    :
    24.0 13.8 db
    Data Rate
    :
    9216 508 kbps
    Max Rate
    :
    17232 1192 kbps
    CRC
    :
    6 0

Last edited by Abolfazl-Star; 14-11-2013 at 18:38.

4. این کاربر از Abolfazl-Star بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

ممنون در مورد crc نگفتین

اونی که دیدی رو مود g.dmit بود برای همبن نویز خط پایین بود الان هم گذاشتم رو مود adsl 2+ کیفیت خط بهتر شد

باید رو کدوم مود باشه تا بهترین سرعت رو دریافت کنم . نمیدونم با خود پارس هم صحبت کردم گفتن محدود نیستی قضیه چیه

دم در پریز نداره یه سره اومده تو ساختمون

Downstream Upstream
    SNR Margin
    :
    16.7 26.3 db
    Line Attenuation
    :
    24.0 13.8 db
    Data Rate
    :
    9216 508 kbps
    Max Rate
    :
    17232 1192 kbps
    CRC
    :
    6 0

درمورد این گزینه راستش خبری ندارم چون توی مودم از این گزینه خبری نیست.
    نویزت که پایینه کیفیت هم که گفتم بدک نیست خطت میکشه ببین اگه خطت هیچ سرعت دریافت نکنه 500 رو باید بگیری پس از این گزینه نیست.من احتمال میدم که محدودت کنن چون هر چی سرعت شرکت بهت بده خطت میکشه اگه کیفیت خطت بد بود پارس بهانه این میگرفت که خطت خرابه پس مشکل از خودشونه
    خوب رو همین گزینه باشه بهتره کیفیت بالاتر رفت خیلی بهتر از قبل شد رو همین باشه روی هر شرکتی یه گزینه جواب میده من که مخابراتم رگذاشتم رو ADSL جواب میده که پهنا رو بالا میبنده.

6. این کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    QOM

پيش فرض

درمورد این گزینه راستش خبری ندارم چون توی مودم از این گزینه خبری نیست.
    نویزت که پایینه کیفیت هم که گفتم بدک نیست خطت میکشه ببین اگه خطت هیچ سرعت دریافت نکنه 500 رو باید بگیری پس از این گزینه نیست.من احتمال میدم که محدودت کنن چون هر چی سرعت شرکت بهت بده خطت میکشه اگه کیفیت خطت بد بود پارس بهانه این میگرفت که خطت خرابه پس مشکل از خودشونه
    خوب رو همین گزینه باشه بهتره کیفیت بالاتر رفت خیلی بهتر از قبل شد رو همین باشه روی هر شرکتی یه گزینه جواب میده من که مخابراتم رگذاشتم رو ADSL جواب میده که پهنا رو بالا میبنده.
    الان که تست سرعت دانلود کردم بیشتر از 180 تا نمیده . چند بار هم به پشتیبان تاکید کردم و گفتم سرعت من محدود شده ؟ اونا هم گفتن خیر پهنا تا 9 مگ برا خطتون بازه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

الان که تست سرعت دانلود کردم بیشتر از 180 تا نمیده . چند بار هم به پشتیبان تاکید کردم و گفتم سرعت من محدود شده ؟ اونا هم گفتن خیر پهنا تا 9 مگ برا خطتون بازه
    اصلامشخصه که محدودت کردن.ولی روی اون گزینه ها برو همه رو تست کن ولی با این گزینه کیفیت بالا هست بهتره.
    G.Dmt
    G.lite
    ADSL2
    ADSL2+2
    برای من رو اولی و سومی و آخری هست
    خوبه مشکلی ندارم

9. این کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    QOM

پيش فرض

اصلامشخصه که محدودت کردن.ولی روی اون گزینه ها برو همه رو تست کن ولی با این گزینه کیفیت بالا هست بهتره.
    G.Dmt
    G.lite
    ADSL2
    ADSL2+2
    برای من رو اولی و سومی و آخری هست
    خوبه مشکلی ندارم

به خود پارس بگم بهونه میارن میگن از پهنای باند مرکزتونه از این حرفا چون 1 هفته پیش که تازه گرفتم تماس گرفتم سر همین سرعت پایین گفتن از مرکزتونه پهنای باند همش اشغال شده

تو تایم های دیگه تست کنید ولی تو هر زمانی تست کردم در بهترین حالت 300 بود فقط یه شب ساعت 12 به بعد بود واسه چند دقیقه تا 640 هم رفت

11. این کاربر از Abolfazl-Star بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن شبکه اینترنت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

به خود پارس بگم بهونه میارن میگن از پهنای باند مرکزتونه از این حرفا چون 1 هفته پیش که تازه گرفتم تماس گرفتم سر همین سرعت پایین گفتن از مرکزتونه پهنای باند همش اشغال شده

تو تایم های دیگه تست کنید ولی تو هر زمانی تست کردم در بهترین حالت 300 بود فقط یه شب ساعت 12 به بعد بود واسه چند دقیقه تا 640 هم رفت
    ابوالفضل جان همونطور که قبلا گفتم مرکزتون کملود پهنای باند داره و گرنه وضعیت خطت خیلی هم خوبه!چون اونومقعی که سرعتت 640 رفته یه مقدار زیادی از ترافیک شبکه کم شده بود که سرعتت زیاد شده بود....

من خودم سه شنبه که برای ثبت نام رفته بودم بهشون در مورد تو گفتم که مرکزتون مشکل داره ولی قبول نکردن و گفتن اونجا وضعیت بد نیست!!
    شما برای اینکه مطمین بشی زنگ بزن پشتیبانی تهران و بگو به اقای جمالی وصلت کنن.ایشون مرکزت رو چک میکنه که ببینه مشکل داره یا نه.....
    و اگر گفت که مشکل نداره بهش بگو سرعتت پایینه و....

13. 2 کاربر از and-roid2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    QOM

پيش فرض

ابوالفضل جان همونطور که قبلا گفتم مرکزتون کملود پهنای باند داره و گرنه وضعیت خطت خیلی هم خوبه!چون اونومقعی که سرعتت 640 رفته یه مقدار زیادی از ترافیک شبکه کم شده بود که سرعتت زیاد شده بود....

من خودم سه شنبه که برای ثبت نام رفته بودم بهشون در مورد تو گفتم که مرکزتون مشکل داره ولی قبول نکردن و گفتن اونجا وضعیت بد نیست!!
    شما برای اینکه مطمین بشی زنگ بزن پشتیبانی تهران و بگو به اقای جمالی وصلت کنن.ایشون مرکزت رو چک میکنه که ببینه مشکل داره یا نه.....
    و اگر گفت که مشکل نداره بهش بگو سرعتت پایینه و....
    ممنون مهدی عزیز

والا با همین آقای جمالی هم زیاد حرف زدو ولی فایده نداشت بازم زنگ میزنم و میگم ببینم چیکار میکنه

15. این کاربر از Abolfazl-Star بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام دوسناان..این وضعیت فعلی من است. اینترنت 1 مگ مخابرات قبل از این 2 مگ پارس انلاین داشتم و به علت گیگ خوری زیادی که داشت این سرویسو گرفتم

و اما مشکلی که دارم اینه که هر 10 دقیقه و 23 ثانیه قطع و بعد از 2 دقیقه وصل میشه. به طوری که چراغ adsl خاموش و انگار از رانژه خارج میشه قبل از این پارس انلاین گیگ خور داشتم این مشکل رو نداشت.هیچ نویزی روی خط نیست این تست توی اون 10 دقیقه وصلی گرفته شده. چون این خط تلفن با یک سیم 5 متری از سیم مخابرات به مودم وصل میشه حتی از سیم خود مخابرات هم تست کردم باز هم همین نتیجه رو داد. .مشکل از مودم نیست چون با دو مودم متفاوت هم زایکسل و هم tp-link امتحان کردم. بعد از مراجعه به مرکز مخابراتی و با اصرار فراوان و تست از اون پورت، پورت هم هیج مشکلی نداشت.با پشتیبانی که تماس میگیرم میگن اینجا هم مشکل از نویز نیست و از مخابراته و وقتی بهشون میگم اونجا هم شخصا تست کردم میگن پس برو از یه جا دیگه بگیر.
    حالا با توجه به شرح حال، مشکل از کجا میتونه باشه. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

لطف بگید وضعیت خطم چ جوریه

سیم جدا هم گرفتم از دم در آوردم به مودم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •