تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: مشاوره برای خرید صندلی کامپیوتر

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

14 مشاوره برای خرید صندلی کامپیوتر

سلام دوستان
    قصد دارم یه صندلی کامپیوتر بخرم
    صندلی که نرم باشه و روش راحت باشم
    من قدم حدود 188 هست و وزنم بین 90 تا 95
    من پای کامپیوتر فیلم زیاد می بینم و برای همین زیاد رو صندلی تکیه میدم
    ولی الان یک ربع که رو صندلی بی حرکت تکیه میدم گردن و کمر و باسنم درد می گیره و مجبورم همش جا به جا بشم
    در حالت تایپ کردن هم به ستون فقراتم کمی فشار میاد
    کلا یه صندلی خوب که متاسب باشه معرفی کنید
    ممنون

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

این که مجبورید روی صندلی جا به جا بشید خیلی هم خوبه
    کلا ثابت ماندن توی یک حالت اصلا خوب نیست

برای صندلی هم خودتون باید تشریف ببرید حسن اباد صندلی ها رو امتحان کنید یه صندلی پشت بلند نرم بگیرید
    فقط در مورد صندلی چرمی دقت کنید چون مدت زیادی روی صندلی مینشینید باعث عرق کردن نشه

3. 4 کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

این که مجبورید روی صندلی جا به جا بشید خیلی هم خوبه
    کلا ثابت ماندن توی یک حالت اصلا خوب نیست

برای صندلی هم خودتون باید تشریف ببرید حسن اباد صندلی ها رو امتحان کنید یه صندلی پشت بلند نرم بگیرید
    فقط در مورد صندلی چرمی دقت کنید چون مدت زیادی روی صندلی مینشینید باعث عرق کردن نشه
    پشت بلند یعنی تا چقدر بلند؟
    چون اگر زیادی هم بلند باشه طوری که بشه سر رو هم بهش تکیه داد میشه صندلی اداری و شرکتی و دیگه شبیه صندلی کامپیوتر نیست.

راستی یه سوال دیگه:
    صندلی هایی که کفی و پشت صندلی هنگام لم دادن هر دو با هم بلند میشن بهتره یا اگر کفی ثابت باشه و و فقط پشتی بره عقب؟از لحاظ راحتی و سازگاری با بدن
    Last edited by Golbarg01; 06-06-2013 at 18:40.

5. این کاربر از Golbarg01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

پشت بلند یعنی تا چقدر بلند؟
    چون اگر زیادی هم بلند باشه طوری که بشه سر رو هم بهش تکیه داد میشه صندلی اداری و شرکتی و دیگه شبیه صندلی کامپیوتر نیست.

راستی یه سوال دیگه:
    صندلی هایی که کفی و پشت صندلی هنگام لم دادن هر دو با هم بلند میشن بهتره یا اگر کفی ثابت باشه و و فقط پشتی بره عقب؟از لحاظ راحتی و سازگاری با بدن
    من هم مشکل شما رو داشتم دو سه ماه پیش صندلی کارمندی نیلپر K712T رو گرفتم ۳۸۰ تومن از نمایندگیش درسته که چرخهاش بی صدا هست اما نشیمن صندلی نرم نیست و بعد از مدتی باز پشت زانو‌ها درد میگیره من بین این که گرفتم و t92 live که ۴۰۰ تومن بود تو شک بودم. صندلی live نرم تر بود تا حدودی اما مشکلی که داشت این بود که چرمی بود و تو خونه که لباس راحتی می‌پوشی به بدن میچسبه که این مشکل تو صندلی نیلپر نبود چون پوشش پارچه‌ای داشت. شاید هم اشتباه کردم و نرمی نشیمنگاه رو با هیچ چیز نباید عوض می‌کردم. مهمترین چیز اینه که وقتی تو فروشگاه روی یه صندلی میشینی کاملاً نرم بودنش رو احساس کنی اگه موقع امتحان کردن حس کردی اونجوری که میخوای صندلیها نرم نیستن به حس خودت شک نکن چون این احساس بعد از یکی دو ساعت نشستن روی صندلی چندین برابر میشه. پس مرعوب مارکهای معتبر صندلیها نشو و اگه بعد از امتحان کردن همه صندلیها باز هم حس کردی که صندلی نرمی پیدا نکردی مثل من خودت رو مجبور نکن که حتماً یه صندلی بگیری چون بعدش پشیمون میشی. اصطلاحات مدیریتی و کارمندی هم خیلی مسخره هستن و هیچ معنی خاصی نمیدن فقط به راحتی خودت موقع نشتسن روی صندلی فکر کن.

در ضمن بهتره که پشتی و نشیمن صندلی مستقل از هم زاویه بگیرن چون گویا بهترین زاویه پشتی به نشیمن ۱۲۰-۱۳۰ درجه هست یعنی مختصر به سمت عقب لم داده باشی و نشیمن موازی زمین باشه که کمترین فشار روی ستون مهره‌ها باشه. این صندلی نیلپر که من گرفتم پشتی و نشیمن نسبت به هم مستقل حرکت نمیکنن یعنی وقتی پشتی رو عقب میبری نشیمن هم باهاش حرکت میکنه و این خوب نیست. چون به پشت زانوها بیشتر فشار میاد.
    از لحاض اذیت و آزاری که موقع نشستن دارم الان خیلی فرقی با صندلی قبلی که چینی بود و ۲۰۰ تومن خریده بودم نکرده. تا حالا در مجموع ۶۰۰ تومن هزینه صندلی کردم و هنوز هم موقع نشستن پشت کامپیوتر راحت نیستم.

7. 4 کاربر از dashakol_basafa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

من ده سال پیش یک صندلی کانپیوتر پشت کوتاه به اسم اذرجست گرفتم واقعا معرکه هست .
    پشت ادم رو حسابی میگیره و ادم میتونه روش راحت لم بده

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 4 Beta

آخر فروم باز shahinfarasystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام ببين يه بار برو حسن اباد چند مدل رو امتحان كن... اونجوري همه چيز دستت مياد
    اينجوري هر كس بنابر تجربش يه نظري ميده شايدم اوكي نباشه....صندلي تا 200 تومنم چيز خوب ميتوني پيدا كني من 2-3 ماه پيش ديدم و قيمت كردم بود

10. این کاربر از shahinfarasystem بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Aphotic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    قبرستون/Graveyard
    Last edited by Aphotic; 01-12-2014 at 10:55.

داره خودمونی میشه Aphotic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    قبرستون/Graveyard

پيش فرض

hmmmmmmm ?

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام.
    منم مشکل نشستن رو صندلی رو دارم، کسی صندلی که نشیمنیش خیلی راحت و نرم باشه سراغ داره.
    پارسال 480 تومان از نیلپر m540 که اصلا نشیمن راحتی نداره.

در آغاز فعالیت farnamsanat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام
    به نظر من بهترین صندلی که میشه برای استفاده بیش از 5 6 ساعت استفاده کرد , نشیمنگاهش هم راحت باشه صندلی های شرکت رایانه صنعت هست.
    ما تو شرکتمون از مدل های کارمندی برای کارمندان شرکت استفاده می کنیم ، خداروشکر همه راضی هستن!
    نیلپر هم داشتیم مشکلش اینه که قسمت پشتیش زود به جیر جیر میوفته و اعصاب آدم رو خورد می کنه!

راستی یه برند هم هست به اسم سیلا (Silla) که زیر مجموعه خوشون هست انگار ، صندلی های این شرکت هم خیلی خوبه! مدل های مدیریتی و کنفرانسیشون هم خیلی شیکه هم خیلی راحت و خیلی هم با دوامه!
    اگه خواستی از این صندلی بزرگا به اصطلاح مدیریتی بگیری به نظرم شرکت سیلا بهتره!

آدرس سایتشونم : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    برند سیلا : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدوارم مفید بوده باشه!

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •