تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 40

نام تاپيک: خرید لپ تاپ - قیمت تا 5 میلیون تومان :)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

ببین تخصصی یعنی این که تو لوازم خانگی و سیستم های صوتی و تصویری برنده یعنی تمرکز داره !
    به این معنی نیست باید حتما فقط تلویزیون بزنه تا بشه تخصصی !
    اگر من گفتم سونی تخصصش لپ تاپ نیست به خاطر اینه که تو این موضوع تمرکز بالا نداره مثل سامسونگ واسه همینه تو خیلی از حوزه ها رقابت رو واگذار کرده به سامسونگ !
    من خودم از سامسونگ خوشم نمیاد ولی کاملا مشخصه تو هرحوزه ای داره مثل یک کمپانی جدا و تخصصی عمل می کنه و مجموعه سامسونگ رو شبه کمپانی های تخصصی تشکیل میدن !
    یعنی تمرکز بالا تو هر قسمت به منظور به دست گیری کل بازار و یا سهم بالا از اون !
    منظورم اینه نه اونی که شما تصور کردی !
    همین سونی لنز آیفون 5 رو هم زده و صفحه ساز فوق العاده ای هم هست اما برو صفحه xperia z رو نگاه کن ببین چقدر بی کیفیته در مقابل مثلا s4 !
    من متعجبم از اینکه شما بدیعیات رو توجیه میکنید....سامسونگ تمرکز رو یه یه تیپ کالا داره ؟؟؟؟ خودتون خندتون نمیگیره از این حرف ؟؟؟؟؟ این ک ه دیگه توجیه کردن نداره...کاملا مشخصه که میخواد تو همه چی سرک بکشه....
    از کلیه لوازم خونگی گرفته تا سیستم های صوتی تصویری ....و سخت افزار کامپیوتر....لپ تاپ ...موبایل...و....اینا 100 تا شاخه تخصصی جدا از همن پسر خوب...این دیگه انکار نداره....(میتونم بپرسم مدرک تحصیلیتون چیه ؟؟؟؟ )
    نه اپل تمرکزش رو یه چیزه نه اکثر اون کمپانیایی که گفتی..شاید متمرکز ترینشون فقط htc باشهو بس...

در ضمن ارتباط آبمیوه گیری و ماشین لباسشویی رو با ال سی دی و سیستم پخش رو میشه توضیح بدین ؟؟؟ ( ربط لوازم خانگی به سیستم های صوتی تصویری که فرمودین!!!!))))
    Last edited by oliver766; 05-06-2013 at 11:28.

2. این کاربر از oliver766 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه dandelionsland's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوستان يه كمكي هم به ما بكنين
    forum.p30world.com/showthread.php?t=605341&page=3

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    Where humans aren't worth

پيش فرض

خدایا توبه !!!
    چرا درست نمی خونی حتما باید با فونت 1000 بنویسم !
    من تو پست قبلی نگفتم بخش های مختلف سامسونگ داره به مثابه هر بخش = یک کمپانی تخصصی عمل می کنه و مجموعه ش میشه سامسونگ ؟
    خوبه گفتم نمی تونی بخونی !
    بله تمرکز داره ازنوع خوبش هم داره اگر می بینی که توهربخشی محصول داره چون تونسته و بازار رو تودست داره ...!
    از تلویزیون تا گوشی و لوازم خانگی !
    بعد جالبه داری به من میگی اینا ساخه های تخصصی هستن !
    شما فکر می کنی تخصصی یعنی اینکه مثلا سامسونگ بیاد و فقط تلویزیون بزنه اون موقع میشه تخصصی ولی اگر بیاد گوشی بزنه دیگه تخصصی نیست !!!
    الان همین سونی توحوزهای مختلفی کار میکنه بزرگترینش بخش فیلم هست sony entertainment !!!
    گوشی هم میزنه لپ تاپ هم میزنه و تلویزیون و ....اما عملا تو چند بخش بیشتر تمرکز نداره یکیش گوشیه که سومه تو دنیا !!!
    اصلا رو بخش کامپیوتر حساب خاصی باز نمی کنه تا همین چند وقت پیش هم شدیدا ضررده بود !
    اما سامسونگ داستانش فرق داره توهر بخشی وارد شده و سهم عمده رو گرفته !
    یعنی تخصصی تر بهش نگاه کرده !
    تو گوشی تو خانگی تو تلویزیون و ....سهم خیلی از کمپانی ها مادررو گرفته !
    سیستم های صوتی و تصویری هم بخشی از لوازم خانگی محسوب میشه !
    اینو یگه باید کجای دلم بزارم که متوجه نمیشی !
    Last edited by Persian-swag; 05-06-2013 at 11:40.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

خدایا توبه !!!
    چرا درست نمی خونی حتما باید با فونت 1000 بنویسم !
    من تو پست قبلی نگفتم بخش های مختلف سامسونگ داره به مثابه هر بخش = یک کمپانی تخصصی عمل می کنه و مجموعه ش میشه سامسونگ ؟
    خوبه گفتم نمی تونی بخونی !
    بله تمرکز داره ازنوع خوبش هم داره اگر می بینی که توهربخشی محصول داره چون تونسته و بازار رو تودست داره ...!
    از تلویزیون تا گوشی و لوازم خانگی !
    بعد جالبه داری به من میگی اینا ساخه های تخصصی هستن !
    شما فکر می کنی تخصصی یعنی اینکه مثلا سامسونگ بیاد و فقط تلویزیون بزنه اون موقع میشه تخصصی ولی اگر بیاد گوشی بزنه دیگه تخصصی نیست !!!
    الان همین سونی توحوزهای مختلفی کار میکنه بزرگترینش بخش فیلم هست sony entertainment !!!
    گوشی هم میزنه لپ تاپ هم میزنه و تلویزیون و ....اما عملا تو چند بخش بیشتر تمرکز نداره یکیش گوشیه که سومه تو دنیا !!!
    اصلا رو بخش کامپیوتر حساب خاصی باز نمی کنه تا همین چند وقت پیش هم شدیدا ضررده بود !
    اما سامسونگ داستانش فرق داره توهر بخشی وارد شده و سهم عمده رو گرفته !
    یعنی تخصصی تر بهش نگاه کرده !
    تو گوشی تو خانگی تو تلویزیون و ....سهم خیلی از کمپانی ها مادررو گرفته !
    سیستم های صوتی و تصویری هم بخشی از لوازم خانگی محسوب میشه !
    اینو یگه باید کجای دلم بزارم که متوجه نمیشی !
    دوست من من مطمعنا من هم تجربم بیشتر از شماست هم سنم....
    شمایید که معنای تخصص رو متوجه نمیشید...
    مطالب شما رو هم کامل خوندم اما شما احتمالا یا معنای تخصص رو نمیدونید یا دانشگاه نرفتید..(واسه همینم پرسیدم مدرکتون چیه که جاب ندادید..)
    تخصصی یعنی فعالیت در یک حوزه تخصص خاص...مثلاً صوتی و تصویری...مثلا سیستم های سرمایشی گرمایشی...مثلا لوازم خانه...مثلا دکوراسیون مثلا سخت افزار یا نرم افزار و ... که سامسونگ جزو هیچ کدام از این دسته ها نیست...
    سونی بسیار وضع بهتری داره...اگر نمیپذیرید مشکل از خودتان است....
    من کی گفتم تخصصی یعنی فقط یک چیز!!!! گفتم تخصصی یعنی در باب یک حوزه تخصصی خاص!!!
    پرسیدم ربط لباسشویی و آبمیوه گیری رو با لپ تاپ و تلویزیون رو که باز هم جواب ندادید....اینها به نظرتون یک حوزه خاص هستند ؟؟؟؟

این ها به هم نزدیک ترین یا فعالیت های سونی ؟؟؟؟ ( تلویزیون و لپ تاپ و ... )
    لطفا عجولانه جواب ندید...اندکی تامل کنید..

6. این کاربر از oliver766 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

.................................................. ..............................................
    اطلاعاتتون رو ببرید بالا بعد پست بزنید لطفاًًً....
    این شاخه که گفتین ارتباط مستقیم با حوزه تصویر برداری و نمایش خانگی ( مرتبط با ال سی دی و تلویزیون و ... ) داره که اتفاقاً تخصص سونی است!!!و شرکت سونی هوشمندانه وارد این حوزه شده....
    وقتی میگم عجولانه جواب میدین یه چیزی میدونم....
    ((شما چند سالتونه ؟؟؟؟؟ نباید بیشتر از 17 18 سالتون باشه....)

وقتی خودتون میگید که سامسونگ تو 100 تا حوزه داره کار میکنه یعنی پذیرفتید که تمرکز نداره...حالا توجیه میکنید که بازارو در دست داره یا هر بخش مستقله..این تجیه غیر علمی شماست...
    حساب 2 2 تا 4 تای سادست...
    وقتی شما 100 تا توان عملکردی داشته بشید توی 1 حوزه فعالیت کنید بهتره یا 100 تا حوزه ؟؟؟؟ به هر طریق همه زیر نام سامسونگ کار میکنند....
    قضیه سامسونگ مثل موبایل های چینیه توی بازاره که 100 تاکار انجام میده اما هیچ کدومو انجام نمیده!!!

8. این کاربر از oliver766 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت

پيش فرض

به سن نیست دوست شما اگر مشکل اطلاعات نداشتی پای سن رو وسط نمی کشیدی !
    من لیسانس برق دارم فکر نمی کنم ربطی به اطلاعات در حوزه it داشته باشه که شما انقدر اصرار داری !
    آقای عزیز همین واسه بار سوم دارم میگم متوجه شو لطفا همین سامسونگ که شما میگی تخصص نداره اومده و سهم چندین ساله کمپانی های بزرگ رو از چنگشون در آورده !
    این ممکن نیست مگر اینکه تخصصی کار کردن تو حوزه های خاص !
    الان لنوو چین ایسر تایوان هم گوشی میزنن اپل هم میزنه سامسونگ هم میزنه این یعنی چی ؟ یعنی قابلیت ساختش رو دارن ولی چرا اپل و سامسونگ پرفروش ترن ؟ چون تخصصی کار می کنن ...
    ایسر گوشی زده ولی فقط یه گوشیه و قابلیت قدرت نمایی در سطح بالا رو نداره چون هدف کمپانی نیست که تو این قسمت تمرکز کنه !
    من گفتم سامسونگ اصلا بخش های مختلفش مثل کمپانی جدا جدا میمونه یعی اصلا ربطی به هم ندارن یعنی بخش موبایل کارش همینه بخش لوازم خانگی همین و .....!
    مجموعه این ها میشه برند سامسونگ !
    این نیست یه کارخونه زده باشن هرکی یه گوشه واسه خودش محصول بزنه !
    یعنی طوری استراتژی رو پایه ریزی کردن که هدف رو گذاشتن که بازار رو تسخیر کنن نه مثل کمپانی های ضعیف که تو هر حوزه محصول دارن ولی ضعیف و کم فروش ...
    دیگه نشون دادی اطلاعاتت خیلی بالاس !!!!!!!!!!!!

دوست عزیز برو اخبار رو بخون سونی به زور تونسته امسال جلوی ضرر رو بگیره پارسال چندین میلیارد دلار ضرر داده بود و در آمدی که سونی رو تونست از ورشکستگی نجات بده از طریق صنعت insurance یا بیمه بود !
    یعنی خرج کمپانی در نمی اومد بعد شما میگی وضعش از ساسونگ بهتر بود !!!
    بس کنید انقدر اطلاعات اشتباه ندید ..
    تاپیک این بنده خدا ترکید !
    Last edited by Persian-swag; 05-06-2013 at 12:26.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت

پيش فرض

.................................................. ..............................................
    اطلاعاتتون رو ببرید بالا بعد پست بزنید لطفاًًً....
    این شاخه که گفتین ارتباط مستقیم با حوزه تصویر برداری و نمایش خانگی ( مرتبط با ال سی دی و تلویزیون و ... ) داره که اتفاقاً تخصص سونی است!!!و شرکت سونی هوشمندانه وارد این حوزه شده....
    وقتی میگم عجولانه جواب میدین یه چیزی میدونم....
    ((شما چند سالتونه ؟؟؟؟؟ نباید بیشتر از 17 18 سالتون باشه....)

وقتی خودتون میگید که سامسونگ تو 100 تا حوزه داره کار میکنه یعنی پذیرفتید که تمرکز نداره...حالا توجیه میکنید که بازارو در دست داره یا هر بخش مستقله..این تجیه غیر علمی شماست...
    حساب 2 2 تا 4 تای سادست...
    وقتی شما 100 تا توان عملکردی داشته بشید توی 1 حوزه فعالیت کنید بهتره یا 100 تا حوزه ؟؟؟؟ به هر طریق همه زیر نام سامسونگ کار میکنند....
    قضیه سامسونگ مثل موبایل های چینیه توی بازاره که 100 تاکار انجام میده اما هیچ کدومو انجام نمیده!!!
    من واقعا شگفت زده م که چرا انقدر شما کم اطلاع هستید علی رغم تجربه خداگونه ای که دارید !
    من میگم سونی بزرگترین حوزه کاریش insurance و entertainment هست بعد این آقا میگه مرتبط با LCD ؟
    شما فیلم می بینی اصلا میدونی بزرگترین کمپانی تولید فیلم تو دنیا sony entertainment هست ؟
    تمام بزرگان هالیوود باهاش قرارداد دارن و تو مراسم اسکار اول از همه از سونی تشکر می کنن ؟
    اول هر فیلم اسم سونی میاد ؟
    اگر میدونستی نمی گفتی به LCD ربط داره !
    بحث من محتوا بود مثل فیلم نه سخت افزار !
    متاسفم که باهات بحث کردم !
    Last edited by Persian-swag; 05-06-2013 at 12:25.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

برای اطلاعات و نتیجه گیری خودتون متاسف باش ....
    به سن نیست اما عجولانه قضاوت کردن و نتیجه گیری کور کورانه به کودکی و پختخ نبودن ربط داره....
    دلیل گرفتن بازار متمرکز بودن نیست ....اصلا این ها به هم ربطی ندارن...شما داری روی یه موضوع کاملا واضح و غلط پافشاری میکنید....
    سونی ضرر میده چه ربطی به متمرکز بودن ساختارش یا عدم تمرکزش داره ؟؟؟؟؟ نتیجه گیریتون در حد یه بچه 10 ساله هم نیست...
    این ها بحثش چیز دیگه ای است...

12. این کاربر از oliver766 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

من واقعا شگفت زده م که چرا انقدر شما کم اطلاع هستید علی رغم تجربه خداگونه ای که دارید !
    من میگم سونی بزرگترین حوزه کاریش insurance و entertainment هست بعد این آقا میگه مرتبط با LCD ؟
    شما فیلم می بینی اصلا میدونی بزرگترین کمپانی تولید فیلم تو دنیا sony entertainment هست ؟
    تمام بزرگان هالیوود باهاش قرارداد دارن و تو مراسم اسکار اول از همه از سونی تشکر می کنن ؟
    اول هر فیلم اسم سونی میاد ؟
    اگر میدونستی نمی گفتی به LCD ربط داره !
    بحث من محتوا بود مثل فیلم نه سخت افزار !
    متاسفم که باهات بحث کردم !
    شما هم اگه میدونستید نمی گفتید ربط نداره ...این که دیگه بحث کردن نداره....شما در اصول نتیجه گیری و منطق مشکل دارید...اول باید اونو اصلاح کنید...

داره خودمونی میشه Ocaryx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

دوستمون مشاوره خرید لپتاپ خواستن نه دعوای شما در مورد چیزای دیگه ...
    رعایت کنید بابا .

دوست عزیز فکر کنم Asus N46vz , Asus N56vz اگر پیدا کنید واستون مناسب باشه .
    سونی F23 هم خوبه فقط کارت گرافیکش خیلی جالب نیست . قیافش هم خیلی بزرگه .

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •