تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: ***لپ تاپ sony، در حد 3 تومان چه مارکشو بگیرم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

میدونید بحثم سر اینه که سونی الکی سونی نیست حتما یه چیزی هست دیگه
    بعدم فقط ماله خودم اینطوری نیست . به 3 نفریم که پیشنهاد کردم msi بگیرن ناراضین الان
    کلا یه چیزی تو گلوم گیر کرده بود می خواست تجربه مو در اختیار بقیه دوستان هم بزارم .
    msi به درد نمیخوره نگیرین دوستان .

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    Where humans aren't worth

پيش فرض

منم به شما پیشنهاد می کنم سونی نگیر چون چیزی به جزء یه صفحه نسبتا خوب گیرت نمیاد !
    اونایی که میگن سونی غیر شما دوست عزیز خواهشا بیان بگن سونی چی داره / جزء یه صفحه نسبتا خوب چیزه دیگه ای داره ؟
    مدل های 4 تومنیش گرافیک سری های پارسال رو داره / سیستم صوتی معمولی / دیزاین معمولی / کیفیت مساوی و چه بسا کمتر از برندهای دیگه / ....
    با این پول اسوس / اچ پی لنوو خیلی منطقی تره خریدش !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

اون چیزی که من تا حالا با چشای خودم دیدم (داداشم داره )3 ساله داره باهاش کار میکنه یه آخ نگفته . بدنه محکم- درشم با یه دست باید باز میشه حالا این msi دو دستیم به زور اینقد که این از دستشم افتاد طوریش نشد . متحیرم از این سونی

اگه نباشه جاش خالی می مونه m0fidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

به نظر من که ایسوس هم اگه به خودش نیاد به سونی با این ویژگی هایی که ذکر شد میپیونده ما که هر چی گشتیم شاید به زور یکی دو مدلش با پردازنده و دیگر امکانات 2012 گیر میومد که اونم خیلی قیمت نامعقولی نسبت به دیگر رقبا با امکانات بالاتر داشت بهتره به جاش میان اون دو برند دیگه ایسر رو گذاشت.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    Where humans aren't worth

پيش فرض

سونی کانفیگ های خیلی ناهماهنگ و البته ضعیفی داره !
    پردازنده و گرافیک کامل باهم در ارتباط اند و نباید یکی ضعیف و دیگری قوی باشه !
    اون موقع که بقیه برندها داشتن با سری جدید گرافیک های انویدیا کانفیگ میکردن سونی رو مدل های 4 میلیونی گرافیک 540M می گذاشت ! برای مثال سری 6000 اچ پی گرافیک 6770M داشت درحالی که همون وقع سونی به جای اینکه بیاد 555M انویدیا یعنی رقیب 6770M رو بزاره 540M می گذاشت ! هرچند 555M هم 6770M نمیرسید همون موقع !
    کلا توصیه می کنم از سونی نخرید واقعا جالب نیست !
    بحث استحکام و کیفیت رو هم همه برندها دارن ! امتیاز انحصاری برندی نست !

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hosseinspell's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Maku

پيش فرض

اصلاً مارک Sony فقط به مد و زیبایی لپ تاپ توجه میکنه به امکانات داخلی توجه نمیکنه تو این رنج قیمت مارک Asus بهترینه
    حالا انتخاب باخودتونه.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

توی اینکه سونی عالیه شکی نیست . منم کاملا" تاییدش میکنم ولی یه چیزیو در نظر بگیر اونم اینکه سونی بیشتر پول برندشو داره میگیره و بعد از این داستان دلار و اینا یهو قیمتاشو خیلی بالا برد . الان یه جوری شده که سونی نسبت به کانفیگش قیمتش نمیصرفه چون با همون بودجه میتونی یه کانفیگ خیلی بالاتر از یه برند خوب دیگه بخری .
    n5521 dell کانفیگش برای کاربردی که داری کاملا" مناسبه . یه نگاه به کانفیگش بنداز: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    قیمتش دور و ور 3100 هست .

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •