تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: عوارض مصرف قرص خواب آلپرازولام چیه؟

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام

من یه مدت از این قرص استفاده میکردم
    این قرص به نظرم زیاد جالب نیست درسته ادم رو اروم میکنه اما من 2 مشکل با این قرص داشتم
    1. خون دماغ شدن , شبها در حالی از خواب پا میشدم که کل لباسم خونی بود.
    2. تو خواب یه دفعه احساس میکردم کل بدنم فلج شده هر کاری میکردم نمیتونستم خودمو تکون بدم تا اینکه بعد از چند دقیقه درست میشد
    Last edited by kases; 06-06-2013 at 04:18.

ناظر انجمن هنر هفتم hp722's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Loneliness

پيش فرض

سلام

1. خون دماغ شدن شبها در حالی از خواب پا میشدم که کل لباسم خونی بود.
    2. تو خواب یه دفعه احساس میکردم کل بدنم فلج شده هر کاری میکردم نمیتونستم خودمو تکون بدم تا اینکه بعد از چند دقیقه درست میشد
    قسمت اول که برای من هنوز اتفاق نیفتاده و قسمت دوم هم که مشکل بنده هست و همون بختک هست و با مصرف این قرص بهتر شدم هم از نظر خوابیدن و هم بختک شدن.چرا برای شما عکس عمل کره؟

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

قسمت اول که برای من هنوز اتفاق نیفتاده و قسمت دوم هم که مشکل بنده هست و همون بختک هست و با مصرف این قرص بهتر شدم هم از نظر خوابیدن و هم بختک شدن.چرا برای شما عکس عمل کره؟
    دقیقا نمیدونم چرا واسه من اینجوری بوده
    اما تا موقعی که استفاده میکردم این عوارض داشتم الان که مصرف نمیکنم اصلن همچین مشکلاتی رو ندارم.
    یه حالت دیگه ای هم که داشتم این بود تو سرم احساس فشار میکردم اما بعد از قطع قرص این مشکل برطرف شد

تو ویکی پدیا در مورد الپروزوالام نوشته:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    وقتی خواب آلودگی و کمی گیجی داشته باشید قوای و عملکرد ذهنی شما هم کند میشود و این جزو خواص درمانی این داروست .
    اما من تا این قرص مصرف میکردم جون میگرفتم احساس میکردم عملکرد مغزم بهتر شده قبل از مصرف اصلا نمیتونستم تو انجمن به سوالاتی که پرسیده میشد جواب بدم اصلا تمرکز نداشتم و احساس خستگی میکردم اما بعد از مصرف این قرص تمرکزم بیشتر میشد. ; d
    Last edited by kases; 06-06-2013 at 05:07.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

دوستان من قبلا خواب سنگین و عمیقی داشتم بطوری که هم بعداز صبحانه و هم بعد از ناهار میخوابیدم و شب هم راحت 8ساعت میخوابیدم ولی الان یکماه هست بخاطر سرماخوردگی خوابم ناجور شده یعنی سرماخوردگیم خوب شده ولی شبها به سختی ساعت 3 یا 4 صبح میخوابم و ساعت 9/5 صبح هم بیدار میشم ولی بعد از بیداری انرژی کافی دارم و خسته هم نیستم و سردرد هم ندارم حتی میتونم ورزش هم کنم خوابم هم اینطور شده وقتی میخوابم انگار خواب و بیدار هستم یعنی فقط چشم روی هم گذاشتم در حالی که میخوابم ولی خودم احساس خوابیدن نمیکنم ایا باید قرص خواب مصرف کنم؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

دوستان من قبلا خواب سنگین و عمیقی داشتم بطوری که هم بعداز صبحانه و هم بعد از ناهار میخوابیدم و شب هم راحت 8ساعت میخوابیدم ولی الان یکماه هست بخاطر سرماخوردگی خوابم ناجور شده یعنی سرماخوردگیم خوب شده ولی شبها به سختی ساعت 3 یا 4 صبح میخوابم و ساعت 9/5 صبح هم بیدار میشم ولی بعد از بیداری انرژی کافی دارم و خسته هم نیستم و سردرد هم ندارم حتی میتونم ورزش هم کنم خوابم هم اینطور شده وقتی میخوابم انگار خواب و بیدار هستم یعنی فقط چشم روی هم گذاشتم در حالی که میخوابم ولی خودم احساس خوابیدن نمیکنم ایا تباید قرص خواب مصرف کنم؟
    ببخشید یک سوال بی ربط(البته امیدوارم بی ادبی تلقی نشه): شما کار و زندگیتون به چه شکله که اینقدر از نظر زمان آزاد هستین؟
    سن و جنسیت؟

در مورد سوالتون هم به نظر من هر دو مورد عجیب بوده (هم خواب زیاد گذشته و هم الان ضمن اینکه تصور نمیکنم بهبودی پس از سرمارخوردگی ارتباطی به کم خواب شدن داشته باشه )
    به نظرم به پزشک مراجعه کنید ینتیجه بهتری میگیرید و البته نمیدونم باید پیش چه متخصصی برید!

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دوستان من قبلا خواب سنگین و عمیقی داشتم بطوری که هم بعداز صبحانه و هم بعد از ناهار میخوابیدم و شب هم راحت 8ساعت میخوابیدم ولی الان یکماه هست بخاطر سرماخوردگی خوابم ناجور شده یعنی سرماخوردگیم خوب شده ولی شبها به سختی ساعت 3 یا 4 صبح میخوابم و ساعت 9/5 صبح هم بیدار میشم ولی بعد از بیداری انرژی کافی دارم و خسته هم نیستم و سردرد هم ندارم حتی میتونم ورزش هم کنم خوابم هم اینطور شده وقتی میخوابم انگار خواب و بیدار هستم یعنی فقط چشم روی هم گذاشتم در حالی که میخوابم ولی خودم احساس خوابیدن نمیکنم ایا باید قرص خواب مصرف کنم؟
    گاهی بعضی اختلالات مقطعی در زندگی باعث بهم خوردن عادت خواب فرد و درنتیجه اختلال خواب میشود؛
    معمولا در افرادی که با چنین اختلالی مواجه میشوند ،بخصوص اگر اختلتل خواب مشکل جدی در زندگی ایجاد نکرده باشد،از طریق روش های بهداشت خواب سعی در‌ اصلاح چرخه خواب میکنیم؛همچنین محدودیت چرت بعدازظهر بزای بهبود خواب شب موثر هست؛
    پس مصرف دوغ یا شیر قبل از خواب،رفتن به خچاب در زمان مناسب برای خواب رفتن،نگاه نکزدن مکرر به ساعت هنگام به خواب‌نرفتن،استفاده از اتاق خواب‌تنها برای خواب٬درامدن از رخت خواب در صورت به خواب نرفتن و مراجعه مجدد به تخت خواب از این روش ها هستند

در صورت عدم پاسخ گرفتن با مراجعه به پزشک میتوان با دارو که برای مدت کوتاهی تجویز میشود،روند خواب‌رو اصلاح کرد؛
    از پزشک عمومی تا یک متخصص روانپزشکی میتوان کمک گرفت

Sent from my MI 5 using Tapatalk

داره خودمونی میشه hesam_a_r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

این قرصا آرام بخشن چون آروم می‌کنه آدم رو حالت خواب آوری دارن ولی خواب آور نیستن قرص خواب میشه زولپیدم ثانیا هر قرصی عوارضی داره که دکتر منفعت و ضرر می‌زاره کناره هم بعد تجویز می‌کنه مثلا یه نفر اظطراب داره شبا خوابش نمی‌برد روزا تپش قلب و شب نخوابی باز استرس و... حالا چون آلپرازولام اعتیاد داره دکتر بگه نخور حالا قضاوت با خودتون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

آلپرازوم یکی از دارو هایه ضد افسردگیه . برای کسایی که اضطراب دارن اونم زیاد استفاده میشه اعتیاد اوره عوارض داره (خواب الودگی و منگی اختلال تعادل در راه رفتن . تکلم غیر قابل فهم . تاری دید . ناراحتی های گوارشی . عوارض کبدی شدید مثل یرقان ، فراموشی های کوتاه مدت اگه مدت زیادی استفاده کنی فراموشی هایه جدی هم داره که غیر قابل برگشته ) به مورور با مصرف این دارو مفدار زیادی دوپامین در مغز ازاد میشه که باعث خوشی و نشاط در بیمار میشه باعص وابستگی به این دارو میشه که فرد تمایل به مصرف بیشتر و بیشتر این دارو پیدا میکنه و بدون قرص احساس شادی نداره برای کسایی که صابقه ی اعتیاد به الکل و مواد مخدر دارن توصیه نمیشه . وختی این دارو رو استفاده میکنن نباید رانندگی کنن . برای زیر 18 سال مناسب نیس . مصرف دارو نباید ناگهان قطع شه و به مرور دوز مصرف کم شه و در نهایت قطع شه . بازم اطلاعاتت خاستی بیا توی تلگرامم . ای دیم @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ooooogh

آخر فروم باز ms368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

منم ۲ ماهه این دارو رو مصرف میکنم برای پانیکم
    منتها من روزانه ۳ بار با دوز 0.25 میلی استفاده میکنم که از دیشب خودم این دوز رو از 0.25 میلی گرم اوردم روی 0.17 میی گرم، یعنی یک قرص 0.5 میلی رم رو به ۳ قسمت تقسیم کردم و هر ۸ ساعت یک قسستو مصرف میکنم
    این قرص به شدت خطرناکه به صورتی که اوردوز این دارو خطرناک تر از هر داروی دیگه ای هست و اگه دیر بهش رسیدگی شه باعث مرگ میشه
    من یک بار حالم بد شده بود رفتم بیمارستان دیدم یه دختر ۲۰ ساله رو اورده بودن که ۲ ورق یک میلی گرمی رو یه جا خورده بود (فکر کنم میخاسته خودکشی کنه) بعد مادرش فهمیده بود و زیر یک ساعته اورده بودنش بیمارستان، منتها دکتره میگفت تنها راهی که مونده ایینه که یه دارو بهش تزریق کنیم که جلوی جذب به بدنشو بگیره
    درکل خیلی خطرناکه، خود سر استفاده نکنید یا به کسی پیشنهاد ندید چون به شدت اعتیاد اوره و بدن بعد از یه مدت که استفاده کنید اثرشو از دست میده
    من خودم یکی دو هفته اول با 0.25 میلی گرم گیج میشدم و شبا تا صبح راحت میخابیدم اما الان فقط ۲ ساعت خوابم میبره و نصف شب بیخابی میزنه به سرم، از دیشب هم دوزشو از 0.75 میلی در روز کردم 0.5 میلی در روز و زیر ۱ ماه ترکش میکنم.
    به نقل از پزشکم: در واقع این یک دارو برای تحمل کردن داروهای دیگه ای هست که احتیاج به ۲ ۳ هفته زمان برای اثر گذاری دارن، مثلا من سرتولین میخورم برای پانیک و مشکل اعصابم، منتها این دارو حداقل ۳ هفته نیاز داره مصرف شه تا اثر گذاریش شروع شه و در این مدت یک سری دارو برای تحمل کردن این دوره بهم داده که یکیش آلپروزولامه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

منم مصرف کردم برای اضطراب و جدیدا پنیک اتک، شب که مصرف میکنم حتما یکبار نصفه شب از خواب میپرم اما بلافاصله بعدش راحت میخوام! و وقتی هم که از خواب میپرم، دیدم تار و متحرک و حالت موزاییکی داره! مثل دید حشرات که از یک صحنه چندین نسخه رو میبینن! چیز عجیب غریبی بود واسه من

Sent from my iPhone using Tapatalk

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •