تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: راهنمایی در مورد درد معده

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض راهنمایی در مورد درد معده

دوستان من یه مدت بود معدم درد میکرد
    راستن یجوریی قلبم تیر میکشید که احساس میکردم قلبم داره از کار میوفته 1سال کلی دکتر رفتم ولی آخرش دردم مشخص شد(4ماه پیش ) که از معدم هست اسیدش زیاد تولید میشد که اونم آندوسکپی کردم دکترگفت اسید معدم ورودی معدم رو سوزونده که تا اخر عمر بایید از داروهای کاهش اسید معده مصرف کنم هر 2.3 روز 1دونه قرص مصرف کنم خب من چند ماهی روزی یدونه طبق گفته دکتر مصرف کردم تا 1ماه پیش از 1ماه پیش هم هر2.3 روز 1دونه مصرف میکنم
    ولی سوال من اینه من همیشه احساس میکنم معدم پره..چجوری بگم احساس میکنم یه چیزی کلا طرف چپ سینم هست
    و خیلی زیاد هم سرم گیج میره بیشتر روز سرم گیج میره سرگیجه دارم الانم که اینو مینویسم سرگیجه دارم
    میشه منو راهنمایی کنین این پر بودن معده(طرف چپ سینم یچیزی هست یعنی احساس میکنم) و سرگیجم چی میتونه باشه؟

مدیر انجمن زیست شناسی، پزشکی raana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست عزیز....

سرگیجه که علت های زیادی میتونه داشته باشه:فشارخون پایین-کاهش ضربان قلب میتونه باعث سرگیجه و بی حال بشه-قند پایین-استرس
    و اضطراب-خستگی-عفونت گوش-کم خونی -ضعیف بودن بدن-مصرف داروهای خاص و......

با توجه به اینکه شما ناراحتی معده دارید......این مشکل نمی تونه از قلب باشه...ولی برای اطمینان بیشتر....توسط یه پزشک متخصص معاینه بشید بهتره....

معمولا دردهای معده تمام یا قسمتی از قفسه سینه رو در بر میگیره...

3. این کاربر از raana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

تشکر از دوست عزیز راستش منم گفتم که دردم از معدم هست
    ولی اینکه احساس میکنم یچیزی تو سینم هست از چی میتونه باشه ؟
    احساس میکنه طرف چپ سینم روی قلبم یچیزی سنگینی میکنه
    خیلی دکتر هم رفتم ولی هیچی نمیگن

مدیر انجمن زیست شناسی، پزشکی raana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز این احساس سنگینی همراه با تنگی نفس هم هست؟؟؟؟

با انجام فعالیت های مختلف این حالت تشدید میشه؟؟؟؟یا نه همیشه ثابته؟؟؟؟؟

به طور کل مشکل تنفسی هم دارین؟؟؟

6. این کاربر از raana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Alamate Soal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

یعنی دکتر گفته که اسید معده شما کاردیای شما رو آسیب زده ؟ شما اگه مشکل ریفلاکسی نداشته باشین همچین چیزی به خودی خود نمیتونه یاعث درد بشه . اون قرصی که دکتر بهتون داده اسمش چیه و با چه برنامه ای مصرفش میکنین ؟ هیچ قرص یا داروی دیگه با هر درمان دیگه ای برای کاهش ریفلاکس ها تجویز نکرده یا بهتون رژیم غذایی خاصی نداده ؟ قبل از شروع درمان هیچوقت احساس پر بودن معده نکرده بودین ؟ پرخوری نداشتین این چندوقت ؟ احساس بی حسی موضعی در قسمتی از بدن نداشتین ؟
    ممکن هست لازم باشه یه بار دیگه هم برای آندوسکوپی مراجعه کنین.

8. 2 کاربر از Alamate Soal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

دوست عزیز این احساس سنگینی همراه با تنگی نفس هم هست؟؟؟؟

با انجام فعالیت های مختلف این حالت تشدید میشه؟؟؟؟یا نه همیشه ثابته؟؟؟؟؟

به طور کل مشکل تنفسی هم دارین؟؟؟
    شرمنده دوستان اینترنتم مشکل داشت
    دوست عزیز بعضی موقع ها تنگی نفس دارم حتی طرف راست سینم هم بعضی وقتا خیلی درد میکنه که اون موقع که کلا نفسم بند میاد یعنی به زور نفس میکشم
    نه تو هیچ حالتی تشدید نمیشه همیشه صابته که احساس میکنم یه چیزی روی قلبم یا کنار قلبم هست یعنی طرف قلبم یه چیزی هست
    نه مشکل تنفسی ندارم فقط بعضی مواقع اونم وقتی طرف راست سینم درد کنه مثل اینکه دارن سینمو م با 1چیزی میکنن
    راستی اون حالتی که طرف قلبم هست جوریه که یه حالت وسواسی یا ترس پیدا کردم که وقتی دست میززنم 1جوری میشم میگم الانه قلبم بایسته

یعنی دکتر گفته که اسید معده شما کاردیای شما رو آسیب زده ؟ شما اگه مشکل ریفلاکسی نداشته باشین همچین چیزی به خودی خود نمیتونه یاعث درد بشه . اون قرصی که دکتر بهتون داده اسمش چیه و با چه برنامه ای مصرفش میکنین ؟ هیچ قرص یا داروی دیگه با هر درمان دیگه ای برای کاهش ریفلاکس ها تجویز نکرده یا بهتون رژیم غذایی خاصی نداده ؟ قبل از شروع درمان هیچوقت احساس پر بودن معده نکرده بودین ؟ پرخوری نداشتین این چندوقت ؟ احساس بی حسی موضعی در قسمتی از بدن نداشتین ؟
    ممکن هست لازم باشه یه بار دیگه هم برای آندوسکوپی مراجعه کنین.
    راستی من برگشت غذا به دهانم رو هم دارم جوریه که همیشه احسان میکنم بعد خوردن غذا 1چیزی برگشته مونده تو گلوم
    قرص سیزاپراید که روزانه 3 عدد 1ماه مصرف کردم
    و نولپازا که اونم یه ماه روزی 1دونه
    بعد این یه ماه باز رفتم دکتر که فقط یه قرص داد به اسم پنتوسک 40 واسه 2 ماه روزی 1دونه بعد 2 ماه هم هر 2.3 روز 1دونه تا آخر عمر
    داداش قبل درمال پر غذا بودم وزنم هم خوب بالا رفته بود ولی بعد درمان غذام کم شده خیلی
    همیشه احساس میکردم یچیزی تو معدم هست ولی نمیرفتم دکتر تا اینکه دیگه دردم قابل تحمل نبود یعنی روزی 100 بار قلبم تیر میکشید منم فکر میکردم از قلبم هست
    خوب شد شما گفتین احساس بیحسی آره من قبل درمان یه حالت سردی به بدنم میومد بعد صورتم وفکم بیحس میشد کاملا بیحس بعد توو 1لحظه مثل اینه منو ریستارت میکردن یهو چشام تاریکی میرفت بعد درست میشدم (یه حالت ترس واسم میومد که انگار دارم میمیرم به خاطر اینا به دکتر قلب ..اکو.نوار قلب گرفتم گفت هیچی نیست مغز و اعصاب هم رفتم سی تی اسکن هم کرد اونم گفت هیچی نیست)
    ولی بعد درمان تاحالا واسم اون حالت نیومده ولی الان سینم که احساس میکنم یه چیزی هست حالت بیحسی هم داره کمه شاید هم حالت بیحسیه که من فکر میکنه یه چیزی هست

داداش شرمنده زیاد حرف زدم ولی خواستم مشکلمو کلا بگم
    Last edited by saeid000; 04-06-2013 at 23:50.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

خب دوست عزیز با توجه به این مشکل بی حسی و لاغری که گفتین دیگه ضروری هست که هرچه سریعتر مجددا آندوسکوپی بشین.

11. 2 کاربر از Alamate Soal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

خب دوست عزیز با توجه به این مشکل بی حسی و لاغری که گفتین دیگه ضروری هست که هرچه سریعتر مجددا آندوسکوپی بشین.
    تشکر دوست عزیز این علایم امکان داشتن سرطان معده هست آره ؟
    چون من علایم سرطان معده را که تو سایتها نوشته ندارم شاید هم دارم
    یا اینا علایم چیه
    راستی من سرم زیادی گیج میره وهمین جوری احساس میکنم تو سینم یه چیزی هست
    پس من شنبه حتما میرم دکتر
    (داداش شما بچه ارومیه هستین میشه یه دکتر خوب واسم تو ارومیه معرفی کنین ؟ منم تو نقده هستم نوکرم کیشی)
    داداش به نظرت این علایم واقعا چی میتونه باشه اگه مشکلی دارم بگین تا من به یه کتر خوب مراجعه کنم؟به چه دکتری مراجعه کنم همون داخلی یا چی

راستی اون که گفتین به خاطر بیحسیم به دکتر مراجعه کنم به خاطر همون بیحس شدن فک وصورتم ؟یا اینکه سینم احساس میکنم بیحسه؟
    چون اون فک و سینه رو دیگه ندارم ولی رو سینم چون احساس میکنم یه چیزی هست کلا گیجم کرده نمیدونم بیحسه یا یچیزی توش هست

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

دوست عزیز شما به یه فوق گوارش و کبد مراجعه کنین و مشخصات درمان قبلیتون رو هم بهش بگین خودش همه چیز رو متوجه میشه.
    سرگیجه خیلی دلایل زیادی میتونه داشته باشه باید معاینه و بررسی انجام بشه.
    سرطان معده علایم ثابتی نداره بر خلاف بسیاری سرطان های دیگه.

14. 2 کاربر از Alamate Soal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •