تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: lm7610 یا es7770 یا صبر برای tv های 2013 !؟؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

واقعا ممنون از راهنماییتون . من خودم هم سری 7 رو مسلما به 7610 ترجیح میدم . ولی مسئله قیمت هست . الان توی سامسونگ سنتر :
    7770 در سایز 40 : 4.200.000 / توی دیجی کالا : 40.800.000
    7750 تو سایز 46 : 4.800.000 ( گزینه ی اصلی من )
    7770 تو سایز 46 : 5.200.000
    ---
    یعنی الان شما میگید توی بازار قیمت ها از سایت پایین تره ؟
    بعد 7750 و 7770 توی پنل تفاوتی ندارن درسته ؟
    دوست عزیز
    این مدل es7770 از مدل es7750 بهتر و کار آمد تر است هم از لحاظ کیفیت پنل و هم از آپشنهای دیگر و اینکه قابلیت نصب کیت تکامل را دارد .

2. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

بله قیمت های پایین تر هم میشه پیدا کرد اگر پیدا نکردید بگید تا راهنمایی کنم البته تو تهران
    7770 چهل اینچ رو می تونید حدود 3.700.000 هم پیدا کنید من خودم 3.670 الان سراغ دارم
    7750 چهل و شش اینچ رو می تونید 4.600.000 هم پیدا کنید اینکی رو هم سراغ دارم
    7770 چهل و شش اینچ رو چند وقتی هست نپرسیدم اما امروز 8880 رو برای کسی پرسیدم 5.450.000 می شد پیدا کرد و با این تفاسیر حتما میشه 7770 رو هم کمتر از 5.200.000 پیدا کرد .

در مورد کیفیت پنل ها با هم فرق دارند با این که هر دو براق هستند و هر دو از نظر مشخصات پنل روی کاغذ یکی هستند حداقل بین دو تا تی وی که من با هم مقایسه کردم فرق داشتند البته اینجا ایران و من حتی از یک مدل هم دیدم که کیفیت هاشون با هم کمی فرق کنه.

4. 2 کاربر از hapalii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه DREAD KING's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سلام دوستان . اگر آخرین راهنمایی رو هم بکنید واقعا ممنون میشم .
    امروز بیشتر نمایندگی های مشهد رو گشتم . پایین ترین قیمتی که برای 40 اینچ 7770 پیدا کردم 3.800 بود . بقیه ی جاها هم 4.000 تومن به بالا بودن . در عوض یک سری به نمایندگی های LG هم زدم . یکی از نمایندگی LM7610 توی سایز 47 اینچ 3.700 میداد ( تقریبا نزدیک 1 میلیون تومان تخفیف ) و احتمالا LM86 رو هم بشه با این تخفیف ها طرفای 4.000 تومن خرید .
    حالا من واقعا موندم چیکار کنم . کیفیت تصویر ES7770 به نظرم بهتر بود ولی خوب LM7610 رو میتونم توی سایز 47 با 1 میلیون تومان تخفیف بخرم .
    این یکی از مهمترین انتخاب های زندگیم خواهد بود !! اگه به نظرتون سری 7 به اندازه ی قابل توجهی کیفیتش بیشتره من همون سری 7 رو انتخاب کنم ولی اگر اختلافشون آنچنانی نیست به نظر میرسه LG انتخاب بهتری باشه . متاسفانه توی نمایندگی های LG فیلم های باکیفیتی هم نذاشته بودن تا بتونم مقایسشون کنم ( یا شاید هم کیفیت تصویرش پایین تر بوده ! )

6. این کاربر از DREAD KING بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

من دیشب بعد از مطالعه ی نقد های سایت های مختلف که آدمو به هیچ نتیجه ای نمی رسوند یک سری به سایت amazon زدم . جدا از این که کلا خیلی تخفیف های عجیب غریبی داشت که دل آدمو میسوزوند رفتم سراغ نقد های کاربرا . طبیعتا همه هم راضی بودن . ولی خوب استقبالی که از lm7600 بود از سامسونگ ها نبود . طوری که برای این تلویزیون 470 تا نقد ثبت شده بود در حالی سری 7 روی هم رفته به 200 تا هم نمی رسید . اکثریت هم تعریف می کردن . از عمق بالای رنگ مشکی گرفته سه تا بعدی بی نظیر . که البته فکر می کنم لزوما خیلی از این حرف ها علمی نبود . ولی خوب مشکلی هم که خیلی اشاره شده بود یکی انعکاس نور بود یکی هم هاله های سفید که اطراف تلویزیون توی تصاویر مشکلی ظاهر میشدن که بعضا مشتری ها ادعا می کردن که این مشکل روز به روز بیشتر میشه .

در کل تا جایی که فهمیدم کیفیت سری 7 بهتره ( بویژه در عمق رنگ مشکی ) ولی خوب باز هم می پرسم این برتری اونقدر چشمگیر هست که منو از الجی منصرف کنه ؟
    ----
    بعد یک مقایسه ی تصویر از سایت flat panel hd :
    الان توی این تصاویری که میذارم تصویر سامسونگ خیلی لذت بخش تر به نظر میرسه در عوض تصویر الجی یکم سبز میزنه . اینو میشه به کالیبره کردن حل کرد ؟

سامسونگ ( سری 7 و 8 )

الجی lm7600 :
    Last edited by DREAD KING; 13-06-2013 at 18:51.

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

من سری 7 سامسونگ رو با 76100 ال جی خودم مقایسه کردم از نزدیک با انواع و اقسام فیلم ها و عکس ها سری 7 سامسونگ خیلی سر تر تنها چیزی که ال جی توش سر تر بود توی نمایش عکس بود عکس رو با جزئیات بهتری نشان میدهد علتش رو هم خودم نفهمیدم هنوز البته از نظر سه بعدی هم خود بهتره چون عینک های کم دردسر تری داره ولی مدل سامسونگ رو با عینک شارژی هم تست کردیم سه بعدی بهتری هم داشت البته عینک های شارژی مثل مدل 3300 روی خود تی وی ها نیست و خیلی هم گرانتر البته تست ما در حد دیدن فیلم توی چند دقیقه بود شاید اگر قرار بود یک فیلم کامل دیده بشه پسیو بودن ال جی چشم رو کمتر اذیت می کرد.
    یه چیز جالب هم هست من حتی دو تا سری 7 رو هم با هم مقایسه کردم یعنی از یک مدل دو تا تی وی و جالبه که با هم فرق داشتند از لحاظ کیفیت دو تا سریال ساخت متفاوت داشتند این رو قبلا توی ال جی هم دیده بودم که تو همین فروم یکی از دوستان تست کرده بود .
    در ضمن این مقایسه خیلی هم منصفانه نیست الان سری 7770 رو 46 اینچ با قیمت 5.100.000 تو بهترین حالت میشه پیدا کرد ولی مدل 47 اینچ 76100 الان قیمتش 3.950.000 یعنی 7770 تقریبا 25% گرانتر .

تو تهران 40 اینچ 7770 رو میشه حدود 3.5 هم پیدا کرد اما بعید می دونم 47 ال جی رو که گفتید کسی 3.700 بده حداقل تو تهران
    Last edited by hapalii; 14-06-2013 at 14:10.

9. 3 کاربر از hapalii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

من سری 7 سامسونگ رو با 76100 ال جی خودم مقایسه کردم از نزدیک با انواع و اقسام فیلم ها و عکس ها سری 7 سامسونگ خیلی سر تر تنها چیزی که ال جی توش سر تر بود توی نمایش عکس بود عکس رو با جزئیات بهتری نشان میدهد علتش رو هم خودم نفهمیدم هنوز البته از نظر سه بعدی هم خود بهتره چون عینک های کم دردسر تری داره ولی مدل سامسونگ رو با عینک شارژی هم تست کردیم سه بعدی بهتری هم داشت البته عینک های شارژی مثل مدل 3300 روی خود تی وی ها نیست و خیلی هم گرانتر البته تست ما در حد دیدن فیلم توی چند دقیقه بود شاید اگر قرار بود یک فیلم کامل دیده بشه پسیو بودن ال جی چشم رو کمتر اذیت می کرد.
    یه چیز جالب هم هست من حتی دو تا سری 7 رو هم با هم مقایسه کردم یعنی از یک مدل دو تا تی وی و جالبه که با هم فرق داشتند از لحاظ کیفیت دو تا سریال ساخت متفاوت داشتند این رو قبلا توی ال جی هم دیده بودم که تو همین فروم یکی از دوستان تست کرده بود .
    در ضمن این مقایسه خیلی هم منصفانه نیست الان سری 7770 رو 46 اینچ با قیمت 5.100.000 تو بهترین حالت میشه پیدا کرد ولی مدل 47 اینچ 76100 الان قیمتش 3.950.000 یعنی 7770 تقریبا 25% گرانتر .

تو تهران 40 اینچ 7770 رو میشه حدود 3.5 هم پیدا کرد اما بعید می دونم 47 ال جی رو که گفتید کسی 3.700 بده حداقل تو تهران
    امکانات جانبی 7770 نسبت به 76100 بالاتره. منصفانه تر اینه که 76100 با 7750 مقایسه بشه.

تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

الان 47 اینچ LM76100 هم بدون تخفیف حداقل 4.700 هست یعنی اینم زیاد کم نیست .
    در کل من که تصمیمو گرفتم و با وجود تخفیف عالی الجی سری 7 رو توی سایز 40 می گیرم ولی خوب فکر می کنم این الجی ها واسه کسایی که میخوان استفاده معمولی از تلویزیون داشته یعنی در حد دیدن شبکه های تلویزیونی انتخاب خیلی بهتری باشه . ولی انصافا توی این تصاویر سایت Flatpanelhd تصویر سامسونگ خیلی بهتره . البته این تصویر هم ماله سری 8 هست ولی خوب ظاهرا سری 7 و سری 8 رو در یک حد دونسته و ظاهرا نقدش مال هر دوشونه .

lm7600 :

Black level 0.13 cd/m2 0.08 cd/m2
    Brightness 252 cd/m2 113 cd/m2
    Contrast ratio 1800:1 1413:1
    es8880 :

Black level 0.11 cd/m2 0.04 cd/m2
    Brightness 353 cd/m2 118 cd/m2
    Contrast ratio 3209:1 2950:1

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

دوست عزیز در مورد دانلود برنامه توسط این تلویزیون ها با توجه به تحریم ایران از سوی سامسونگ چیزی می دونید ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

دوست عزیز
    این اطلاعات کامل و جامع در رابطه با کیت تکامل است
    کیت smart Evolution دارای سرعت بالاست یعنی اجازه نمی دهد که سرعت پردازش کم از سرعت حرکات متحرک تصویر تلویزیون شما بکاهد. کیت ارتقا نرم افزاری و سخت افزاری به شما کمک می کند تا عملکرد خود را ارتقا بخشیده و بتواند سریعا به ویژگی های مورد نظر در تلویزیون هوشمند خود دسترسی داشته باشید مثلا پردازشگر دو هسته ای (dual core) را می تواند به پردازشگر چهار هسته ای (quad core) ارتقا دهید که به بالا بردن سرعت عملکردهای چند رسانهای و سایر فعالیت های کمک خواهد کرد.
    محتوای بیشتر - - میدانیم که دسترسی چند رسانه ای تاثیر گذار ترین ویژگی در استفاده از وسایل صوتی تصویری است . کیت ارتقا نرم افزاری و سخت افزاری گستره و ژرفای محتوای هوشمند قابل استفاده برای شما را افزایش می دهد. از طیف وسیع تری از خدمات و برنامه های انحصاری سامسونگ بهره بگیرید بدون اینکه مجبور باشید دستگاه جدیدی خریداری کنید.
    با کیت ارتقا نرم افزاری و سخت افزاری می توانید از آخرین پیشرفت های نرم افزاری و سخت افزاری سامسونگ همچون تماشای ویدیو های درخواستی Full HD بهره ببرید بنابر این در حالی که از تجربه بهتر دیدن لذت می برید با فناوری هماهنگ بمانید.

دوست عزیز در مورد دانلود برنامه توسط این تلویزیون ها با توجه به تحریم ایران از سوی سامسونگ چیزی می دونید ؟

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

تحریم نرم افرازی که قطعا برداشته میشه اما اگر قرار باشه از نرم افزار خاصی هم استفاده کرد تو این تی وی بیشتر نرم افزار های ایرانی مثل کیوسک چیزهای دیگه است که حتی با فرض تحریم ها قطعا به راحتی میشه سرور های ایرانی براشون درست کنند اما در کل با توجه به قانون جدید امریکا و لغو تحریم های نرم افزاری و سخت افزاری مربوط به اینترنت و غیره قطعا این فشار هم ار روی شرکت سامسونگ برداشته میشه .

15. این کاربر از hapalii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •