تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 20

نام تاپيک: lm7610 یا es7770 یا صبر برای tv های 2013 !؟؟

داره خودمونی میشه DREAD KING's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض lm7610 یا es7770 یا صبر برای tv های 2013 !؟؟

سلام به دوستان . چند وقته که میخوام یک تلویزیون بگیرم . بودجه ی لازمم تهیه کردم ولی خوب به نظر میاد اون تلویزیونی که میخوام رو نمیتونم بخرم . بودجم : 3.5 میلیون که البته اگر ارزش داشته باشه تا 4 میلیون هم حاضرم افزایشش بدم .
    تلویزیونی که میخواستم es7750 توی سایز 46 بود که اصلا به بودجم نمیخوره . کلا میخواستم یک 46 اینچ خیلی خوب بگیرم .

الان میتونم به جاش توی سایز 40 اینچ es7770 رو 4 تومن بخرم یا 42 اینچ lm7610 . به نظرتون با توجه به این که الجی حداقل 500 هزار تومن ارزون تره و 2 سایز بیشتره انتخاب کدومشون ارجحیت داره ؟ / سری 7 رو از نزدیک دیدم و به نظرم از سری 6 خیلی بهتر بود به علاوه صفحش هم مات نیست که من خیلی این طوری دوست دارم . ولی lm7610 رو اگرچه از نزدیک ندیدم ولی اینم ظاهرا تلویزیون خیلی تحسین شده ای بوده .

درضمن tv های 2013 کی میان ؟ آیا در عرض حداکثر یک ماهه دیگه میان ؟ ارزش داره واسه اونا صبر کنم ؟
    مسئله ی دیگه : این نمایندگی ها تلویزیون دست دوم یا ویترینی هم میفروشن ؟ چون به هر حال میتونم ارزون تر خرید کنم

2. این کاربر از DREAD KING بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام به دوستان . چند وقته که میخوام یک تلویزیون بگیرم . بودجه ی لازمم تهیه کردم ولی خوب به نظر میاد اون تلویزیونی که میخوام رو نمیتونم بخرم . بودجم : 3.5 میلیون که البته اگر ارزش داشته باشه تا 4 میلیون هم حاضرم افزایشش بدم .
    تلویزیونی که میخواستم es7750 توی سایز 46 بود که اصلا به بودجم نمیخوره . کلا میخواستم یک 46 اینچ خیلی خوب بگیرم .

الان میتونم به جاش توی سایز 40 اینچ es7770 رو 4 تومن بخرم یا 42 اینچ lm7610 . به نظرتون با توجه به این که الجی حداقل 500 هزار تومن ارزون تره و 2 سایز بیشتره انتخاب کدومشون ارجحیت داره ؟ / سری 7 رو از نزدیک دیدم و به نظرم از سری 6 خیلی بهتر بود به علاوه صفحش هم مات نیست که من خیلی این طوری دوست دارم . ولی lm7610 رو اگرچه از نزدیک ندیدم ولی اینم ظاهرا تلویزیون خیلی تحسین شده ای بوده .

درضمن tv های 2013 کی میان ؟ آیا در عرض حداکثر یک ماهه دیگه میان ؟ ارزش داره واسه اونا صبر کنم ؟
    مسئله ی دیگه : این نمایندگی ها تلویزیون دست دوم یا ویترینی هم میفروشن ؟ چون به هر حال میتونم ارزون تر خرید کنم
    دوست عزیز

اول اینکه مدلهای 2013 سامسونگ به احتمال زیاد تابستان وارد ایران می شود دوم اینکه اگر عجله برای خرید دارید مدل 2012 سامسونگ سری es7770 را بخرید چون قابلیت ارتقا به سری های 2013 را دارد و می توانید با یک قطعه که بزودی وارد بازار می شود حتی تا سالها از این ارتقا استفاده کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام.
    من چند روز پیش با نمایندگی سامسونگ توی تهران صحبت کردم ، گفت مدل های 2013 دقیقا تیر ماه وارد بازار ایران میشه.
    کیت اوولوشن بیشتر روی افزایش قابلیت های نرم افزاری و امکانات سیستم اسمارت تلویزیون تاثیر داره نه کیفیت تصویر. متاسفانه!

5. این کاربر از faraso0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

ممنون از دوستان . بقیه ی دوستان راهنمایی ندارن ؟ به خدا ثواب داره .

اردیبهشت به یکی از نمایندگی های سامسونگ توی مشهد رفتم . اونجا طرف میگفت 4-3 ماه دیگه سری F میاد ! اگر اینطوری باشه که اصلا ارزش نداره صبر کردن . اتفاقا به نظر اومد قیمت هاشم پایین تر از قیمت سامسونگ سنتر بود .
    ولی اگر حداکثر تا اواسط تیر بیاد خوبه . این طوری یا تلویزیون های جدیدو میگیرم یا اگر میشد مدل های 2012 رو با قیمت پایین تر میگیرم ( چون اصولا باید رو دستشون بمونه ! )

7. این کاربر از DREAD KING بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

به قیمت 40 اینچ و 46 اینچ سری 7 و 46 اینچ سری 8 توی لینک زیر یه نگاه بنداز ببین نظرت چیه!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by faraso0; 02-06-2013 at 19:25.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

این سری F که اکثرا سایز های بزرگ هستند.
    فکر نمیکنم با آمدن آنها زیاد تغییری در قیمت مدلهای قبلی صورت بگیرد. همانطور که وقتی مدلهای ES آمد، مدلهای D تقریبا نایاب شد و اینطور نبود که مثلا ارزانتر شوند.

10. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

به قیمت 40 اینچ و 46 اینچ سری 7 و 46 اینچ سری 8 توی لینک زیر یه نگاه بنداز ببین نظرت چیه!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این که قشنگ 1.200 زیر قیمت بازار میده ! حتما قیمت ها بروز نیست یا اشتباهه .

این سری F که اکثرا سایز های بزرگ هستند.
    فکر نمیکنم با آمدن آنها زیاد تغییری در قیمت مدلهای قبلی صورت بگیرد. همانطور که وقتی مدلهای ES آمد، مدلهای D تقریبا نایاب شد و اینطور نبود که مثلا ارزانتر شوند.
    نه سری f هم خیلی تنوع مدل و سایز داره مگر oled ها , ultra hd tv ها .
    من میگم حداقلش اینه که شاید نمایندگی ها بخوان تلویزیون های ویترینیشون رو بفروشن که اصولا این کارو با قیمت کمتر باید انجام بدن . کسی تجربه ی این طوری خرید کردنو نداره ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

7770 از 76100 بهتره در ضمن قیمتهایی که دارید کمی بالاست الان می تونید 42اینچ 76100 رو 3.350.000 بخرید و 40 اینچ مدل 7770 رو هم 3.670.000 به نظر من سامسونگ هم کیفیت تصویر بالاتری داره و هم امکانات جانبی بیشتری فقط 2 اینچ کوچیکتره .

اما در مورد صبر کردن برای مدل های جدید اولا که معلوم نیست دقیقا کی وارد بازار می شوند اما قطعا وقتی وارد بازار می شوند قیمت بالایی دارند این سیاست خود شرکت قطعا اگر منتظر مدل جدید هستید باید بعد از اومدن انها به بازار یک ما صبر کنید همیشه وقتی مدل های جدید تو تقریبا تیر ماه به بازار میاد تا یک ماه قیمت بالائی داره این امر باعث میشه تبلیغات سری جدید ادم ها رو برای خرید تحریک کنه حالا وقتی مشتری برای خرید به بازار میاد هم سری جدید هست هم سری قدیمی تر که تفاوت قیمت فاحشی دارند حالا 2 حالت داره یا مشتری سری قبلی رو با توجه به قیمت خیلی مناسب تر تهیه میکنه یا نه پول داره و سری جدید رو با قیمت بالاتر می خره این برای شرکت 2 تا سود داره یک فروش سری های قدیمی تره موجود تو انبار و یا فروش سری جدید با قیمت بالاتر حالا بعد یک ماه سری های قدیمی تر تمام شد یک باره شرکت یه جشنواره میزاره سری جدید رو با همان قیمت قبلی اما مثلا با یک هدیه سینمای خانگی یا بلوری به فروش می رسونه بازار هم که از قبل تحریک شده بوده مردم هم هجوم میارند خوشحال از این که دارند تی وی رو ارزان تر می خرند غافل از این که قیمت اون یک ماه اول کاذب بوده و قیمت اصلی همین که الان دارند می خرند.
    این پروسه حداقل تو این چند سالی که من تو این کارم همش تکرار میشه البته تو شرایط عادی این یک سال اخیر خیلی هم شاریط عادی نبوده.
    خلاصه کلام به نظر من خرید 7770 با قیمتی که گفتم به صرفه تره. اگر هم درباره قیمتها سئوالی بود به ای دی یاهو اف بزارید.

13. 3 کاربر از hapalii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام.
    من چند روز پیش با نمایندگی سامسونگ توی تهران صحبت کردم ، گفت مدل های 2013 دقیقا تیر ماه وارد بازار ایران میشه.
    کیت اوولوشن بیشتر روی افزایش قابلیت های نرم افزاری و امکانات سیستم اسمارت تلویزیون تاثیر داره نه کیفیت تصویر. متاسفانه!

دوست عزیز
    این اطلاعات کامل و جامع در رابطه با کیت تکامل است
    کیت smart Evolution دارای سرعت بالاست یعنی اجازه نمی دهد که سرعت پردازش کم از سرعت حرکات متحرک تصویر تلویزیون شما بکاهد. کیت ارتقا نرم افزاری و سخت افزاری به شما کمک می کند تا عملکرد خود را ارتقا بخشیده و بتواند سریعا به ویژگی های مورد نظر در تلویزیون هوشمند خود دسترسی داشته باشید مثلا پردازشگر دو هسته ای (dual core) را می تواند به پردازشگر چهار هسته ای (quad core) ارتقا دهید که به بالا بردن سرعت عملکردهای چند رسانهای و سایر فعالیت های کمک خواهد کرد.
    محتوای بیشتر - - میدانیم که دسترسی چند رسانه ای تاثیر گذار ترین ویژگی در استفاده از وسایل صوتی تصویری است . کیت ارتقا نرم افزاری و سخت افزاری گستره و ژرفای محتوای هوشمند قابل استفاده برای شما را افزایش می دهد. از طیف وسیع تری از خدمات و برنامه های انحصاری سامسونگ بهره بگیرید بدون اینکه مجبور باشید دستگاه جدیدی خریداری کنید.
    با کیت ارتقا نرم افزاری و سخت افزاری می توانید از آخرین پیشرفت های نرم افزاری و سخت افزاری سامسونگ همچون تماشای ویدیو های درخواستی Full HD بهره ببرید بنابر این در حالی که از تجربه بهتر دیدن لذت می برید با فناوری هماهنگ بمانید.

15. 2 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

7770 از 76100 بهتره در ضمن قیمتهایی که دارید کمی بالاست الان می تونید 42اینچ 76100 رو 3.350.000 بخرید و 40 اینچ مدل 7770 رو هم 3.670.000 به نظر من سامسونگ هم کیفیت تصویر بالاتری داره و هم امکانات جانبی بیشتری فقط 2 اینچ کوچیکتره .

اما در مورد صبر کردن برای مدل های جدید اولا که معلوم نیست دقیقا کی وارد بازار می شوند اما قطعا وقتی وارد بازار می شوند قیمت بالایی دارند این سیاست خود شرکت قطعا اگر منتظر مدل جدید هستید باید بعد از اومدن انها به بازار یک ما صبر کنید همیشه وقتی مدل های جدید تو تقریبا تیر ماه به بازار میاد تا یک ماه قیمت بالائی داره این امر باعث میشه تبلیغات سری جدید ادم ها رو برای خرید تحریک کنه حالا وقتی مشتری برای خرید به بازار میاد هم سری جدید هست هم سری قدیمی تر که تفاوت قیمت فاحشی دارند حالا 2 حالت داره یا مشتری سری قبلی رو با توجه به قیمت خیلی مناسب تر تهیه میکنه یا نه پول داره و سری جدید رو با قیمت بالاتر می خره این برای شرکت 2 تا سود داره یک فروش سری های قدیمی تره موجود تو انبار و یا فروش سری جدید با قیمت بالاتر حالا بعد یک ماه سری های قدیمی تر تمام شد یک باره شرکت یه جشنواره میزاره سری جدید رو با همان قیمت قبلی اما مثلا با یک هدیه سینمای خانگی یا بلوری به فروش می رسونه بازار هم که از قبل تحریک شده بوده مردم هم هجوم میارند خوشحال از این که دارند تی وی رو ارزان تر می خرند غافل از این که قیمت اون یک ماه اول کاذب بوده و قیمت اصلی همین که الان دارند می خرند.
    این پروسه حداقل تو این چند سالی که من تو این کارم همش تکرار میشه البته تو شرایط عادی این یک سال اخیر خیلی هم شاریط عادی نبوده.
    خلاصه کلام به نظر من خرید 7770 با قیمتی که گفتم به صرفه تره. اگر هم درباره قیمتها سئوالی بود به ای دی یاهو اف بزارید.
    واقعا ممنون از راهنماییتون . من خودم هم سری 7 رو مسلما به 7610 ترجیح میدم . ولی مسئله قیمت هست . الان توی سامسونگ سنتر :
    7770 در سایز 40 : 4.200.000 / توی دیجی کالا : 40.800.000
    7750 تو سایز 46 : 4.800.000 ( گزینه ی اصلی من )
    7770 تو سایز 46 : 5.200.000
    ---
    یعنی الان شما میگید توی بازار قیمت ها از سایت پایین تره ؟
    بعد 7750 و 7770 توی پنل تفاوتی ندارن درسته ؟

17. این کاربر از DREAD KING بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •