تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 10 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 97

نام تاپيک: کلوپ SAMSUNG 350V5X-S03AE

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

چرا 1 ترابایت ؟؟ کلا چه تضمینی هست که تو این هارد کلی مثلا آرشیو بوجود بیاریم و یکدفعه یه روز آدمو ضایع نکنه!
    والا من تو این 10 سال به زور 100 گیگ حافظه رو اشغال کردم! تازه خیلی فایل ها بی مصرف موندن!
    نه داداش... (با آهنگ اون تبلیغات تی وی) دیگه گذشت اون زمون بایت جمع میکردن با دیسکت ... حالا با یه دونه ویندوز، با سه تا گیم ناقابل، 60 گیگ از فضا درایو اول پر شده! بماند که برای ویندوز 8 هم یه درایو دیگه اشغال کردم. حالا هنوز نرم افزارهای تخصصی برقو نصب نکردم! از بس سرم مشغول این Call of Duty شده! ویندوز هشت هم نصب شده و تمامی اجزا رو شناخته فقط این نرم افزار خود سامسونگ باز نمیشه. نرم افزار جدیدش هم این مدل رو نمیاره! حالا زیاد پیشو نگرفتم ببینم چیکار میشه کرد! ولی ویندوز 8 کامل نصب شد و همه قطعات رو ساپورت میکنه! کارت گرافیک رو هم فوقش باید درایورش رو از نت دانلود کنم.

2. این کاربر از tizro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه POLAAB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

منم بد جور تو فکر این لپتاپ هستم . قدیمیه دیگه پوسیده .
    تقریبا کانفیگش ایده آلترین هست برای من . راحت می تونم برنامه هام رو ران بکنم . من الان تو پی سی گاهی می شه دوتا ایمولاتور اندروید + 40 50 تب تو کروم + یه ide باز با 7 8 تا تب + 10 20 تا نرم افزار های ساده مثل چت و اینا که چیزی می شه در کل ، حدود 4 گیگ رم .
    این لپ تاپ همه رو جواب میده مخصوصا اون قسمتی که گفتی با اون هزینه رم رو می شه افزایش داد دیگه ترکوند.
    یکی از چیزایی که من رو بشدت اذیت خواهد کرد چراغ نام-لاک خواهد بود . من لینوکسی هستم . احتمال اینکه درایور های مربوطه رو پیدا بکنم خیلی کمه .
    اما مهمترین مسئله برای من و تقریبا سوالی که تو ذهنم هست :
    من لپ تاپ رو منفجر میکنم .یعنی هفته به هفته خاموش نمی شه . شیره ی دستگاه رو به معنای واقعی کلمه می کشم . خوب سه تا چیز برام مهم اگه می تونی برام جوابش رو بنویسی :
    1. ارزیابی خودت از سخت جون بودن دستگاه ؟؟ به پای لنوو می رسه ؟؟ لنوو تو سخت جونی دیگه نام و آوازه ای داره . ولی این کانفیگی که من می خوام با این قیمت سامسونگ بی برو برگرد سر تره . فقط خواهش میکنم سخت گیر باش تو این مورد .
    2.پرفورمنس دستگاه ؟ (هرچند در کل نباید زیاد این ور اون ور باشه مخصوصا با اون سی پی یو قوی . ولی باز اگه تست بگیری خیلی بهتره ) یه کاری بکن . هم ویندوز 8 هم 7 از اون صفحه ی مربوط به windows experience index یه عکس بگیر بزار ...
    3.تو لپ تاپ سیستم کولینگ مهمترین مسئله هستش . بشین با آخرین کیفیت مثلا کال بازی بکن همزمان با یه نرم افزار میزان دمای سی پی یو و جی پی یو و هارد رو نگاه بکن . ببین حدودا چقدر می شه .

یک و سه خیلی خیلی مهم هستن .
    آقا زحمتم خیلی زیاد شد . ولی اینا فکر کنم سوال نه فقط من بلکه یه جماعتی باشه
    پیشاپیش ممنونم

4. این کاربر از POLAAB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

منظور؟

تقریبا کانفیگش ایده آلترین هست برای من . راحت می تونم برنامه هام رو ران بکنم . من الان تو پی سی گاهی می شه دوتا ایمولاتور اندروید + 40 50 تب تو کروم + یه ide باز با 7 8 تا تب + 10 20 تا نرم افزار های ساده مثل چت و اینا که چیزی می شه در کل ، حدود 4 گیگ رم . این لپ تاپ همه رو جواب میده مخصوصا اون قسمتی که گفتی با اون هزینه رم رو می شه افزایش داد دیگه ترکوند.
    میدونی چی حال میده؟ که تا حالا تجربه نکرده بودم! این کلید ترکیبی Alt+Tab !!! وقتی دارم Call Of Duty بازی میکنم، Esc رو میزنم و بعد با Alt+Tab میرم کمی Fifa2013 بازی میکنم و ... بدون اینکه هنگ کنه و یا تاخیری بوجود بیاد. یا اینکه گیم ریستارت شه! من تو سیستم های قبلیم با این Alt+Tab فوقش My Computer که باز بود رو لود میکردم دیگه رم جوابگوی سه تا بازی سنگین همزمان نبود! (البته یدونه بازی رو هم نمکشید ) بله میتونی 125 هزار تومان خرج کنی تا رمش بشه 8 گیگ! یا 375000 تومان خرج کنی تا رمش بشه 16 گیگ با باس 1600 ( کواد چنل درست کنی )

یکی از چیزایی که من رو بشدت اذیت خواهد کرد چراغ نام-لاک خواهد بود . من لینوکسی هستم . احتمال اینکه درایور های مربوطه رو پیدا بکنم خیلی کمه .
    کاری نداره که! تو هر محیطی هستی یکی از دکمه ها رو بزن (اصلا دکمه شماره 5 رو بزن که هیچ کار دومی نداره) اگه عدد 5 تایپ شد که هیچ، وگرنه یه بار Num Lock رو بزن! تمام در ضمن اگه منظورت از دایور شناختن قسمت Num Lock هست، درایور نمی خواهد! اون نرم افزار سامسونگ فقط برای آوردن اون عکس (Num Lock) در ویندوز هست! (بحث یوزر فرندلی) خلاصه اینکه قسمت Num Lock تو داس هم کار میکنه! چه برسه به Linux

6. 3 کاربر از tizro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

اما مهمترین مسئله برای من و تقریبا سوالی که تو ذهنم هست :
    من لپ تاپ رو منفجر میکنم .یعنی هفته به هفته خاموش نمی شه . شیره ی دستگاه رو به معنای واقعی کلمه می کشم . خوب سه تا چیز برام مهم اگه می تونی برام جوابش رو بنویسی :
    1. ارزیابی خودت از سخت جون بودن دستگاه ؟؟ به پای لنوو می رسه ؟؟ لنوو تو سخت جونی دیگه نام و آوازه ای داره . ولی این کانفیگی که من می خوام با این قیمت سامسونگ بی برو برگرد سر تره . فقط خواهش میکنم سخت گیر باش تو این مورد .
    2.پرفورمنس دستگاه ؟ (هرچند در کل نباید زیاد این ور اون ور باشه مخصوصا با اون سی پی یو قوی . ولی باز اگه تست بگیری خیلی بهتره ) یه کاری بکن . هم ویندوز 8 هم 7 از اون صفحه ی مربوط به windows experience index یه عکس بگیر بزار ...
    3.تو لپ تاپ سیستم کولینگ مهمترین مسئله هستش . بشین با آخرین کیفیت مثلا کال بازی بکن همزمان با یه نرم افزار میزان دمای سی پی یو و جی پی یو و هارد رو نگاه بکن . ببین حدودا چقدر می شه .

یک و سه خیلی خیلی مهم هستن .
    آقا زحمتم خیلی زیاد شد . ولی اینا فکر کنم سوال نه فقط من بلکه یه جماعتی باشه
    پیشاپیش ممنونم

لنوو استفاده نکردم که با این قیاس بزنم! الان وسط گیم اومدم جواب میدم، کمی قسمت چپ تاچ پد (حدود شاید 5 یا 6 درجه) گرم تر از اینور تاچ پده (طرف راست تاچ پد خنکه و آرامش میده) تنها چیز خاصی که من از این لب تاپ دیدم صدای کیبرد قسمت نام لوک هست که چون زیرش خالیه صداش با این ور فرق داره! شرمنده نمیتونم لب تاپ رو بترکونم! انشاالله خودت یکی میگیری، اون وقت هر کاری خواستی باهاش بکن. اگه بتمن هم نباشه، سوپر من میشه! عکس رتبه ویندوز 7 رو میزارم، البته توجه کنید که برای مقایسه با لب تاپ های هم رده (مثلا Z500) باید اول رم و هارد رو عوض کرد بعد! هارد رو بکنم 1TB و رمو 8 گیگ بعد دوباره رتبه بگیرم! هرچند رتبه کلی تغییری نخواهد کرد. ولی رتبه اجزا تغییر میکنه. در مورد دمای لب تاپ، نه خوشبختانه لب تاپ خنکیه! حتی مدل های مشابه و پیشینش که تو سایت های مطرح بررسی لب تاپ موجود هستن، همین امرو ثابت میکنن. با برنامه GPU-Z و Speccy چک کردم هنگام بازی Call Of Duty ارقام زیر بدست اومد:

حداکثر دمای CPU برابر با 55 درجه سانتیگراد

حداکثر دمای GPU برابر با 56 درجه سانتیگراد
    حداقل دمای GPU برابر با 46 درجه سانتیگراد
    متوسط دمای GPU برابر با 46.4 درجه سانتیگراد

دمای HDD برابر با 37 درجه سانتیگراد

دمای مادربرد برابر با 55 درجه سانتیگراد

الان دمای CPU برابر با 63 درجه و مادربرد 61 درجه و کارت گرافیک ای تی آی 47 درجه و کارت گرافیک اینتل 66 درجه هست.

(صفحه دوم فاروم رو چک کنید)
    Last edited by tizro; 04-06-2013 at 14:11.

8. 4 کاربر از tizro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

این بررسی ها مربوط به سایت نوت بوک چک هست. تو این سایت مدل NP350V5X بررسی نشده ولی مدل NP350V5C بررسی شده. توجه کنید که این دو مدل از نظر ساخت شبیه هم هستن و فقط بعضی سخت افزار های متفاوت با همدیگه دارن. به خوبی مشخصه که لب تاپ سری 3 سامسونگ چه در کاربری عادی و چه کاربری حداکثر، خنک تر از لنوو هست. هر چه رنگ قرمزتر، گرمتر!

فکر نکنم فرق زیادی از لحاظ دما بین مدل های NP350V5x و NP350V5C باشه

Last edited by tizro; 05-06-2013 at 12:21.

10. 5 کاربر از tizro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

اگه پست ها براتون مفید واقع شده، اول یک فاتحه برای اموات خودتون و اموات من بفرستید، بعد از گزینه تشکر استفاده کنید.

12. 3 کاربر از tizro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

ایول عالیه . رمم 16 گیگ که آدم بکنه دیگه سی پی یو 7.6 و رم هم احتمالا بالای 7.5 بشه حدودا . عالیه.
    فقط یه مدت منتظر میمونم ببینم لپ تاپ از نظر کیفیت ساخت چطوره وبازخوردش تو بازار چطوریه. چون این برام خیلی مهمه . اینکه بعد یه مدت به تق و توق نیافته بدنش و کلا بدنه ی چفت و محکمی داشته باشه که حداقل 3 سالی بتونه باهام این ور اون بر بره ...
    اقادمت گرم

14. 2 کاربر از POLAAB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام

الان Call Of Duty بازی میکردم، دمای کارت گرافیک تا 62 درجه رسیده بود. البته با توجه به امار ارقامی که تو فاروم های مختلف دیدم، فکر نمیکنم، دمای بالایی باشه، با توجه به سیستم خنک کننده خوبی که لب تاپ داره فوراً گرما رو به بیرون میده. ضمناً چیزی که تازه متوجه شدم اینکه زمان Hibernate شدن سیستم هم به دما بستگی داره! انگاری فن لب تاپ تا سیستم رو به حد نرمال نرسونه از نمی ایسته! دقیق زمان نگرفتم ولی احتمال میدم زمان ها فرق میکنه ( با وقتی که بعد بازی مستقیم Hibernate کنی با زمانی که بعد کاربری عادی Hibernate کنی ) البته به خوبی که داره اینکه همینکه Hibernate رو میزنی، صفحه خاموش میشه و جریان USB ها قطع تا مصرف باطری حداقل بشه. ولی بدی هم که داره اینکه نمیشه بدون روشن کردن سیستم از USB ها جریان کشید (برای شارژ موبایل و ...)

16. این کاربر از tizro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

منتظر ریتینگ ویندوز هشت هم هستیم ....

داره خودمونی میشه babak7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

تمام پستهای دوستان رو خوندم....این مدل دیزاین خوبی داره اما از نظر من مهمترین ویژگی یه لپ تاب صفحه نمایشش هست که متاسفانه این لپ تاب سامسونگ هم مانند سری های پیشین عملکرد ضعیفی تو این ضمینه داره و هیچکدوم از دوستان بررسی قابل توجهی تو این فاکتور نکرده...دو سه بار برای خرید این مدل به فروشگاهها مراجعه کردم اما تصویریش واقعا منصرفم کرد....شایدم چون لب تاب فعلیم سونیه چشمام بسیار سخت پسند شده...! تصویرش مات و بی روح بود و در مقابل رنگ بندی بسیار عالی و زنده سونی هیچ حرفی برای گفتن نداشت....بازم هزار رحمت به ASUS - N46VZ

19. این کاربر از babak7610 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •