تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 10 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 97

نام تاپيک: کلوپ SAMSUNG 350V5X-S03AE

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

tizro عزیز ضمن تشکر از ایجاد کلوپ یه سوال دارم :

چرا این مدل تو نرم افزار اصلی شرکت (setting) نیست؟ یعنی از ویندوز هشت پشتیبانی نمیکنه؟

اینو منم نمیدونم که چرا این مدل رو نمیاره! شاید فهمیده این مدل رو عربها میفرستن به ایران، تحریم کرده!
    چرا از ویندوز هشت پشتیبانی نکنه؟ درایور های مدل های مشابه (مثلا 350V5C ) رو در صورت نیاز دانلود کنید، من تست نکردم ولی فکر نکنم با ویندوز 8 مشکلی داشته باشه (با این کانفیگی که داره) مثلا نیازی به دانلود درایور کارت گرافیک نیست چون هون درایور ویندوز 7 با 8 یکی هست. از سایت AMD چک کنید.
    Last edited by tizro; 02-06-2013 at 10:13.

2. 2 کاربر از tizro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

یک سوال آیا جا برای نصب هارد SSD در کنار هارد معمولی دارد یا نه ؟
    نمیدونم ... باید تحقیق کنم ببینم میشه یا نه! چون تا پریروز فکر میکردم 2 تا اسلات رم داره، دیروز با چندتا نرم افزار تست کردم، تعداد اسلات رمو 4 تا نشون میدن و حداکثر رم قابل پشتیبانی توسط مادربرد رو 32 گیگابایت

4. 2 کاربر از tizro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

الان ویندوز 8 نصب کردم (تو درایو دوم) همه سخت افزار ها رو خودش شناخت بجز کارت گرافیک که ناقص بود مموری ریدر! اونا رو هم از دی وی دی همراه دستگاه نصب کردم... به همین سادگی و به همین خوشمزگی ضمناً از شرکت گارنتی هم پرسیدم ، اونا هم 4 اسلات رم رو تایید کردند! حالا عکس زیر که اسکرین شات ویندوز 8 هست، اونم همین امرو تایید میکنه : راستی الان با ویندوز هشت دارم تا یپ می کنم

6. 2 کاربر از tizro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال New-P30world's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

کیفیت عکسا پایینه، شرمنده ...
    دمت گرم، خیلی هم خوب

فقط عکس رو جلدش! رو نذاشتی منظورم روی لپتاپ ِ ، عکس زیر نور طبیعی، حتی کنار پنجره! هم شده..

خلاصه فرصت شد بازم عکس بزار، از زوایای دید شبیه همون عکسای فتوشابی که گذاشتی

چون وین 8 نصبیدی یه عکس هم سر فرصت با اون بزار ( همچین حس جدیدتری به لپتاپ میده! )
    انصافاً کیفیت و زاویه صفحه نمایشش از خیلی از برندهای پر ادعا بهتره یا شایدم تازگیا بهتر شده

زیر لپتاپ اون دوتا برچسب ها مربوط به گارانتیه یا چیز دیگه ؟ درپوش مربوط به چیه رم؟؟

الان مشکلی با وین 8 نداری؟ کلا ایرادی از این بچه غول! ندیدی ؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دمت گرم، خیلی هم خوب

فقط عکس رو جلدش! رو نذاشتی منظورم روی لپتاپ ِ ، عکس زیر نور طبیعی، حتی کنار پنجره! هم شده..

خلاصه فرصت شد بازم عکس بزار، از زوایای دید شبیه همون عکسای فتوشابی که گذاشتی

چون وین 8 نصبیدی یه عکس هم سر فرصت با اون بزار ( همچین حس جدیدتری به لپتاپ میده! )
    انصافاً کیفیت و زاویه صفحه نمایشش از خیلی از برندهای پر ادعا بهتره یا شایدم تازگیا بهتر شده

زیر لپتاپ اون دوتا برچسب ها مربوط به گارانتیه یا چیز دیگه ؟ درپوش مربوط به چیه رم؟؟

الان مشکلی با وین 8 نداری؟ کلا ایرادی از این بچه غول! ندیدی ؟؟

عکس فتوشاپی؟

باشه عکس جدید هم میزارم

برچسب گارانتیه! و باید برای لعمال تغییرات ببرم شرکت گارانتی کننده. البته شما میتونید کانفیگ دلخواهتون رو سفارش بدید که از اول همونطوری بیاد. درپوش مربوط به رم، هارد، درایو نوری و وایرلس و... هست.ایراداتی که من تا حالا دیدم، نمیشه گفت ایراده ولی باز مطرح میکنم: اول اینکه کمی این قاب دی وی دی رایتر ساییدگی داره، انگاری کمی تو کارخونه ساییده شده یا اینکه به قاب فلزی خودش ساییده شده که تو عکس مشخصه (البته خیلی جزئیه) دوم اینکه وقتی با قسمت اعداد کیبرد کار میکنی کمی صدای خالی بودن زیرش رو میده (چون پایین اون قسمت دی وی دی رایتر قرار داره و پر نیست و بطبع صدای کلید های اون قسمت کمی فرق میکنه) البته من تمام کیبردهایی که داشتم رو چک کردم، در هیچکدوم صدای دوتا دکمه یه جور نبود! خودتون با کیبرد خودتون تست کنید متوجه حرفم میشید. سوم اینکه چون دکمه دی وی دی رایتر کاملا مماس با بدنه هست، برای من سخته فشار دادنش، باید کمی ناخن داشته باشی تا بتونی فشارش بدی. باید یکی از ناخنام رو از ته نگیرم. چهارم اینکه صفحه نمایش 180 درجه باز نمیشه و حداکثر یه زاویه 130 درجه ای میشه درست کرد! البته الان اکثر لب تاپ ها صفحه شون کامل باز نمیشه. لب تاپ قدیمی من صفحه اش کاملا با کیبرد یکسان میشد! پنجم: روی لب تاپ یه حالت لیز مانند داره و اثر انگشت روش میمونه. تا جایی که من رصد کردم، شاید بشه این قاب پشت رو هم عوض کرد، البته شاید! گرمای تولیدی رو به خوبی بیرون میده و فقط کمی قسمت چپ تاچ پد موقع کار گرافیکی سنگین گرم میشه (اونم نه زیاد) بقیه جاها خنکه! حالا نمیدونم اینایی که گفتم از نظر شما ایراده یا نه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون سفیدی رو قسمت سیاه سی دی رام میبینید؟ اون همون ساییدگی هست... دیده نمیشه و خیلی جزئیه و داخل لب تاپ میمونه! گفتم گفته باشم بعدا نگید نگفتی ...
    Last edited by tizro; 03-06-2013 at 11:52.

9. 2 کاربر از tizro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

یه خبر خوب

همین چند دقیقه پیش با گارنتی تلفنی حرف زدم، برای ارتقاء لب تاپ، هزینه رو پرسیدم، هارد رو یک ترابایت کنم و رمو 8 گیگ، گفتن رم میشه 125000 تومان و هارد هم 150000 تومان (البته هارد قبلی رو اونا برمیدارن) سرجمع اونوقت لب تاپ برای من 2795000 تومان درمیاد و با کانفیگ دلخواه خودم. یعنی با این هزینه لب تاپی پیدا نمیکنید که i7 2.4~3.4 باشه و یا 4 اسلات رم داشته باشه و 4 ساعت شارژ نگه داره. موقع باز کردن لب تاپ چک میکنم اگه دوتا هارد همزمان ساپورت کنه، یه هارد SSD میندازم روش با یه 1 ترابایتی... تصور کن 4 تا رم 4 گیگ باس 1600 بندازی و کواد چنل کنی ... سرعت میشه عین موشک.... حالا لب تاپ میشه یه لب تاپ مهندس برقی ... نرم افزار کمسول رو تا حدی میتونه خوب اجرا کنه (البته با تنظیمات کم)

11. 2 کاربر از tizro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

میمونه تست قدرت با ابر رایانه امیر کبیر ... اونم کمسول ران میکنه منم با لب تاپم ران میکنم اونوقته که بوی سوختنی میاد... CPU من

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

راستی یدونه از مواردی که نمیشه گفت ایراده، از قلم افتاده! اونم اینکه چراغ ناملوک نداره و به صورت نرم افزاری مشخص میشه ناملوک فعاله یا نه! وقتی هم که ناملوک فعال نیست کلید ها عملکرد دوم دارند! دقت کنید تو عکسا میبینید. (جهت نما + Page UP و ...)

یه دکمه Fn Lock هم داره که موقع فعال شدن عملکرد (آبی) کلید ها دائمی میشه و نیازی به نگه داشتن کلید Fn نیست.

Last edited by tizro; 03-06-2013 at 12:05.

14. 2 کاربر از tizro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

شکوائیه

دوستانی که لب تاپ سامسونگ رو دارن، کمک کنن برای تکمیل شدن تاپیک ... تنهایی که نمیشه ...

16. 2 کاربر از tizro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال New-P30world's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

خسته نباشید

عکس فتوشاپی؟
    صفحه نمایش 180 درجه باز نمیشه و حداکثر یه زاویه 130 درجه ای میشه درست کرد!
    روی لب تاپ یه حالت لیز مانند داره و اثر انگشت روش میمونه
    منظورم اون عکسایی که اول گذاشتی، واسه اون سایته که اسمشو نیار!
    پس بی زحمت چندتا عکس کامل هم ازش بزار تا این حداکثر زاویه اش مشخص باشه..

با گارنتی تلفنی حرف زدم، برای ارتقاء لب تاپ، هزینه رو پرسیدم، هارد رو یک ترابایت کنم و رمو 8 گیگ،
    موقع باز کردن لب تاپ چک میکنم اگه دوتا هارد همزمان ساپورت کنه، یه هارد SSD میندازم روش با یه 1 ترابایتی...
    چرا 1 ترابایت ؟؟ کلا چه تضمینی هست که تو این هارد کلی مثلا آرشیو بوجود بیاریم و یکدفعه یه روز آدمو ضایع نکنه!
    والا من تو این 10 سال به زور 100 گیگ حافظه رو اشغال کردم! تازه خیلی فایل ها بی مصرف موندن!

مهم نیست!

شکوائیه

دوستانی که لب تاپ سامسونگ رو دارن، کمک کنن برای تکمیل شدن تاپیک ... تنهایی که نمیشه ...

موافقم، دوستان یادشون بیاد قبل خرید چقدر به چنین تاپیک هایی نیاز داشتن! ( خودم حالا یادم بمونه بعد خرید! )

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •