تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: مشکل با نرم افزار web freer

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

webfreer من این پیغام میده چی کار کنم

Unable to connect to the proxy server

A proxy server is a server that acts as an intermediary between your computer and other servers. Right now, your system is configured to use a proxy, but Web Freer can't connect to it.
    Here are some suggestions:

• If you use a proxy server, check your proxy settings or contact your network administrator to make sure the proxy server is working. If you don't believe you should be using a proxy server, adjust your proxy settings: Go to the wrench menu >Settings > Show advanced settings... > Change proxy settings... > LAN Settings and deselect the "Use a proxy server for your LAN" checkbox.

Error 130 (net::ERR_PROXY_CONNECTION_FAILED): Proxy server connection failed

در آغاز فعالیت naruto-san's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

webfreer من این پیغام میده چی کار کنم

Unable to connect to the proxy server

A proxy server is a server that acts as an intermediary between your computer and other servers. Right now, your system is configured to use a proxy, but Web Freer can't connect to it.
    Here are some suggestions:

• If you use a proxy server, check your proxy settings or contact your network administrator to make sure the proxy server is working. If you don't believe you should be using a proxy server, adjust your proxy settings: Go to the wrench menu >Settings > Show advanced settings... > Change proxy settings... > LAN Settings and deselect the "Use a proxy server for your LAN" checkbox.

Error 130 (net::ERR_PROXY_CONNECTION_FAILED): Proxy server connection failed

سلام باید چند بار رفش کنید تا خودش به صورت اتوماتیک پروک....سی که به سرور شما هماهنگ هست رو پیدا کنه بعد از اون دیگه سایت ها رو راحت باز میکنه من همیشه هر وقت مجدد نصب میکنمش همین کار رو میکنم چون اکستنشنی که روش نصب هست به صورت خود کار نمی تونه ------ هماهنگی رو پیدا کنه ولی با چند با رفرش و باز و بسته کردن مرورگر مشگل حل میشه.....

حالا من سوال داشتم اینکه چطور میشه اتواستارتش رو غیر فعال کرد هر کاری تا الان کردم موفق نشدم کسی هست بدونه؟!

داره خودمونی میشه elyas_bamaram's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ایران خودمون

پيش فرض

سلام باید چند بار رفش کنید تا خودش به صورت اتوماتیک پروک....سی که به سرور شما هماهنگ هست رو پیدا کنه بعد از اون دیگه سایت ها رو راحت باز میکنه من همیشه هر وقت مجدد نصب میکنمش همین کار رو میکنم چون اکستنشنی که روش نصب هست به صورت خود کار نمی تونه ------ هماهنگی رو پیدا کنه ولی با چند با رفرش و باز و بسته کردن مرورگر مشگل حل میشه.....

حالا من سوال داشتم اینکه چطور میشه اتواستارتش رو غیر فعال کرد هر کاری تا الان کردم موفق نشدم کسی هست بدونه؟!
    منم همين مشكلو دارم هزار بار رفرش كردم ج نداد!!! ورژن قبليش اين مشكلو نداشت ولي اين جديده كار نميكنه !!!

و اما مشكل شما : توي run ويندوز بنويس msconfig بعد اينتر ، ميري تب startup و تيك webfreer رو بر ميداري بعد apply+ok تموم...
    البته تو xp اينطوريه ولي فك كنم ويندوزاي ديگه هم همين شكليه...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام.من یه سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید.
    من webfreer را دانلود کردم ولی وقتی میخوام افزونه ای برایش نصب کنم پیغام میده که نسخه ی کروم شما قدیمی است و با فروشگاه کروم سازگار نیست در صورتیکه من از آخرین ورژن کروم استفاده میکنم.
    بازم پیشاپیش از کمکتون ممنونم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

این برنامه حالا انتی فیلتر رو داره .

همین طور که بالا گفتم رفتم تغییر بدم

Change proxy settings... غیر فعاله !

از setting برو تو extensions و تیک ها رو بردار، فعال میشه proxy setting

داره خودمونی میشه match's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

سلام دوستان
    من با webfreer میخوام تو fb بازی کنم ولی هیچی لود نمیکنه، همه چیز سیاه میمونه
    کسی میدونه چطوری باید این مشکلو حل کنم؟
    با تشکر

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام

من این مرورگر بیشتر از 3 سال دارم و خب قندشکن هم هست

ولی اونروز قندشکن کار میکرد ولی گفتم بذار پاکش کنم و دوباره نصبش کنم ولی با کمال تعجب دیدم دیگه قندشکنش کار نمیکنه

یعنی چطور دچار این مشکل شده؟ممکنه شیلترینگ غیرفعالش کرده باشه؟

- - - Updated - - -

سلام

من این مرورگر بیشتر از 3 سال دارم و خب قندشکن هم هست

ولی اونروز قندشکن کار میکرد ولی گفتم بذار پاکش کنم و دوباره نصبش کنم ولی با کمال تعجب دیدم دیگه قندشکنش کار نمیکنه،حتی ویندوز جدید نصب کردم ولی دیدم نه فایده نداره

یعنی چطور دچار این مشکل شده؟ممکنه شیلترینگ غیرفعالش کرده باشه؟

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •