تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: تفاوت ویندوز 64 بیتی و 32 بیتی چقدر است؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

مهندس جان ویندوز 64 بیت نصب کن من سیستم 4 گیگ رم داره باهاش انواع اقسام بازیها مثل کال اف دیوتی , اساسین و.......... بازی میکنم بدون هیچ افت سرعتی و کاملا جوابگو هست و اینکه همزمان بیشتر از 10 برنامه بازه مثل پلیر , مروگر با بیشتر از 10 تب انتی ویروس , دانلود منیجر و برنامه های دیگه و بدون هیچ افت سرعتی داره کار میکنه از این گذشته امنیت ویندوز 64 بیت به مراتب بالاتر از ویندوز 32 بیت هستش چون بیشتر ویروسها بر روی ویندوز 64 بیتی کار نمیکنن و اینکه مستقیما نمیتونن با هسته سیستم عامل در ارتباط باشن . پیشنهاد من برای نصب ویندوز 8 ویرایش 64 بیت هست کاملا سریع و پایدار.
    Last edited by Sniffer.; 30-05-2013 at 03:14.

2. 2 کاربر از Sniffer. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن سرویس های آنلاین mohammadi_4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    خراسان جنوبی

پيش فرض

آقا ما نظرمون رو گفتيم اما جالبه نظر عزيزان! گاهي ادم بايد سكوت كنه تا زير سوال نره
    اون 1.8 گيگ كه اشغال ميكنه دال بر آماده بودن براي سرعت انجام كاره.نه كسر حافظه رم.
    الان بگم شبه يني شبه اونم تو رابطه با ويندوز و لينوكس
    موفق باشيد

4. 2 کاربر از mohammadi_4u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز SA.JJ.AD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

مهندس جان ویندوز 64 بیت نصب کن من سیستم 4 گیگ رم داره باهاش انواع اقسام بازیها مثل کال اف دیوتی , اساسین و.......... بازی میکنم بدون هیچ افت سرعتی و کاملا جوابگو هست و اینکه همزمان بیشتر از 10 برنامه بازه مثل پلیر , مروگر با بیشتر از 10 تب انتی ویروس , دانلود منیجر و برنامه های دیگه و بدون هیچ افت سرعتی داره کار میکنه از این گذشته امنیت ویندوز 64 بیت به مراتب بالاتر از ویندوز 32 بیت هستش چون بیشتر ویروسها بر روی ویندوز 64 بیتی کار نمیکنن و اینکه مستقیما نمیتونن با هسته سیستم عامل در ارتباط باشن . پیشنهاد من برای نصب ویندوز 8 ویرایش 64 بیت هست کاملا سریع و پایدار.
    این بازی هایی که نام بردید مثلا call of duty جزء بازی های سنگینتونن اونوقت ؟! اون 10 تا برنامه شما که میگید باز میزارم اندازه نصف یه نرم افزار مثلا رندر هم رم استفاده نمیکنه .. ... بیش از 10 تب انتی ویروس ؟! میشه یکم بیشتر توضیح بدید ؟!
    آقا ما نظرمون رو گفتيم اما جالبه نظر عزيزان! گاهي ادم بايد سكوت كنه تا زير سوال نره
    اون 1.8 گيگ كه اشغال ميكنه دال بر آماده بودن براي سرعت انجام كاره.نه كسر حافظه رم.
    الان بگم شبه يني شبه اونم تو رابطه با ويندوز و لينوكس
    موفق باشيد
    عزیزه من ... بنده هم فقط نظرمو گفتم با چند مثال ساده که تجربه ی شخصی بود نه چیز دیگه ای ...
    .
    مثلا با یه پلیر + مرورگر فایرفاکس + یه فوتوشاپ ساده + یه بازی نه چندان حالا خیلی سنگین ( Crysis 2 + پتچ Directx 11 + پچ و حالت High Texture تو سون 64 بیت سیستمم هی فریز میشد و چراغ هارد روشن میموند ( دلیلشو میدونید خودتون احتمالا ) هر چند لحظه و میومدی از task manager نگاه میکردی میدیدی فقط 100 مگ خالیه و اونم کمو زیاد میشه !!
    .
    از این مثال ها زیاده ...و دلیل نمیشه شما بگی نه 100% موردی نداره برو با 4 گیگ 64 بیت نصب کن ابدا به مشکل بر بخوری و حالشو ببر که !! بنده هم اگه پست قبلیمو خوب خونده باشید میبینید که در حد پیشنهاد بود و یه جورایی خواستم به دوستمون تذکر رو داده باشم که یه وقت اگه از نرم افزار ها و بازی های سنگین استفاده میکنن 4 گیگ براشون تو 64 بیت بیشتر محدودیت ایجاد میکنه و همینو بس ... حالا هرکی خودش میتونه نحوه ی استفاده ی خودشو از ویندوزش انالیز کنه و سیستم عامل مورد نظرشو به درستی انتخاب کنه ...
    .
    موفق باشید
    Last edited by SA.JJ.AD; 30-05-2013 at 07:45.

6. 2 کاربر از SA.JJ.AD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

این بازی هایی که نام بردید مثلا call of duty جزء بازی های سنگینتونن اونوقت ؟! اون 10 تا برنامه شما که میگید باز میزارم اندازه نصف یه نرم افزار مثلا رندر هم رم استفاده نمیکنه .. ... بیش از 10 تب انتی ویروس ؟! میشه یکم بیشتر توضیح بدید ؟!

عزیزه من ... بنده هم فقط نظرمو گفتم با چند مثال ساده که تجربه ی شخصی بود نه چیز دیگه ای ...
    .
    مثلا با یه پلیر + مرورگر فایرفاکس + یه فوتوشاپ ساده + یه بازی نه چندان حالا خیلی سنگین ( Crysis 2 + پتچ Directx 11 + پچ و حالت High Texture تو سون 64 بیت سیستمم هی فریز میشد و چراغ هارد روشن میموند ( دلیلشو میدونید خودتون احتمالا ) هر چند لحظه و میومدی از task manager نگاه میکردی میدیدی فقط 100 مگ خالیه و اونم کمو زیاد میشه !!
    .
    از این مثال ها زیاده ...و دلیل نمیشه شما بگی نه 100% موردی نداره برو با 4 گیگ 64 بیت نصب کن ابدا به مشکل بر بخوری و حالشو ببر که !! بنده هم اگه پست قبلیمو خوب خونده باشید میبینید که در حد پیشنهاد بود و یه جورایی خواستم به دوستمون تذکر رو داده باشم که یه وقت اگه از نرم افزار ها و بازی های سنگین استفاده میکنن 4 گیگ براشون تو 64 بیت بیشتر محدودیت ایجاد میکنه و همینو بس ... حالا هرکی خودش میتونه نحوه ی استفاده ی خودشو از ویندوزش انالیز کنه و سیستم عامل مورد نظرشو به درستی انتخاب کنه ...
    .
    موفق باشید
    دوست من منظورم مروگر با بیشتر از 10 تب + انتی ویروس بود نه اینکه انتی ویروس 10 تب داشته باشه مثل اینکه من یه کم سریع تایپ کردم فراموش کردم جملات رو از هم جدا کنم به هر حال با نظر شما موافقم اگر برنامه های رندر گیری و سنگین باشه احتیاج به رم بیشتری هست حالا باید مهندس خودشون ببینن از چه برنامه هایی می خوان استفاده کنند تا بر اون اساس اقدام به افزایش رم کنند یا نه اما برای کارهای معمولی و بازیهای مثل کال اف و اساسین و وبگردی از این قبیل به نظر من 4 گیگ کفایت میکنه چون خودم چند ساله از ویندوز 64 بیت استفاده میکنتم و برنامه هایی مثل VMware که میشه باهاش ویندوز مجازی نصب کرد رو سیستم نصب دارم و همیشه یکی از ویندوزهای مجازیم رو سیستم فعال هست و تا حالا ندیدم رم کم بیاره به هر حال اگر رم بیشتر باشه که چه بهتر
    Last edited by Sniffer.; 30-05-2013 at 14:04.

8. این کاربر از Sniffer. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

دوستان ویندوز 7 کدوم شرکت ایرانی از همه بهتره ؟ واسه لپتاپ میخوام .

داره خودمونی میشه delta7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بیشتر رم واسه تسریع ذخیره سازی استفاده میشه واسه همینه که میبینی همیشه نصفش پره
    هر وقت هم نیاز باشه خود ویندوز خالی میکنه اون قسمت رو
    من روی یه سیستم با رم 1 گیگ هم نصب کردم
    مطمئن باشید رم 4 کافیه
    من خودم با سیستمم برنامه نویسی میکنم با کلی برنامه روشن دیگه ولی هیچ وقت رم پر نمیشه

11. این کاربر از delta7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال waltz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

بچه ها منم یه ویندوز لپتاپی درست و درمون میخواستم، اگه لینکم بدین انلاین خریداری کنم بهتره

آخر فروم باز SA.JJ.AD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

بچه ها منم یه ویندوز لپتاپی درست و درمون میخواستم، اگه لینکم بدین انلاین خریداری کنم بهتره
    چرا دانلود نمیکنید خوب ... !

به نظرم خرید کردن از شرکت های ایرانی اصلا کار درستی نیست چون اکثرا یه دستکاری های کوچیکی میکنن و ویندوز رو نابود میکنن ( انلاین بخرید مطمئن تره) مثلا از همین فروشگاه p30world :

shop.p30world.com

و خیلی از سایت های دانلود معروف که زیر لینک دانلود لینک خرید پستی هم دارن ...
    Last edited by SA.JJ.AD; 30-05-2013 at 20:19.

14. 2 کاربر از SA.JJ.AD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •