تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مشاوره برای خرید تلویزیون 32 اینچ

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

14 مشاوره برای خرید تلویزیون 32 اینچ

سلام خدمت دوستان.
    من قصد خرید تلویزیون 32 اینچ برای اتاق خواب را دارم. میخواهم از آن برای تماشای فیلم HD و بازی استفاده کنم. بودجه من تا 2 میلیون تومان است. لطفا" راهنمایی بفرمایید.
    LCD یا LED بودن و امکانات جانبی مثل smart و 3d برایم مهم نیست فقط از طریق USB اکثر فرمت های تصویری و اگر هم ممکن است زیرنویس را پشتیبانی کند.
    در ضمن در خبر ها خوانده ام که تلویزیون های 4K در این سایز هم تولید می شوند... آیا بهتر است برای آنها صبر کنم یا همین الآن خرید کنم؟
    ممنون.

پروفشنال Khan gholi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام خدمت دوستان.
    من قصد خرید تلویزیون 32 اینچ برای اتاق خواب را دارم. میخواهم از آن برای تماشای فیلم HD و بازی استفاده کنم. بودجه من تا 2 میلیون تومان است. لطفا" راهنمایی بفرمایید.
    LCD یا LED بودن و امکانات جانبی مثل smart و 3d برایم مهم نیست فقط از طریق USB اکثر فرمت های تصویری و اگر هم ممکن است زیرنویس را پشتیبانی کند.
    در ضمن در خبر ها خوانده ام که تلویزیون های 4K در این سایز هم تولید می شوند... آیا بهتر است برای آنها صبر کنم یا همین الآن خرید کنم؟
    ممنون.
    تلوزیون 4K هم تولید بشه فایده ایی نداره مگر اینکه شما یک PC High Ending داشته باشید که بتوند کیفیت 4000 بازی ها رو اجرا کنید چون هنوز که فرمتی برای اجرا فیلم نیومده.هنوز که هنوز هیچ کی فیلم با کیفیت 1080 پی واقعی نداره که بخواد باهاش نگاه کنه چه برسه به 4K
    از بین الجی و سامسونگ برید فروشگاه هر کدوم رنگ مورد سلیقه تون بود انتخاب کنید چون سونی فرمت SRT,MKV رو ساپورت نمیکنه.

3. این کاربر از Khan gholi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •