تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 33

نام تاپيک: خشک کردن یه درخت

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض خشک کردن یه درخت

چجوری میشه یه درخت رو خشک کرد؟یعنی با ریختن چه ماده ای میشه یه درخت رو خشک کرد؟

حـــــرفـه ای shabe.saket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Lost Island

پيش فرض

فکر کنم آب و تاید...
    اگه خاک مهم نباشه نفت

3. این کاربر از shabe.saket بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

فکر کنم آب و تاید...
    اگه خاک مهم نباشه نفت
    چقدر طول میکشه حدودا؟

حـــــرفـه ای shabe.saket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Lost Island

پيش فرض

نمیدونم اونو
    من بچه که بودم یه درخت گلابی داشتیم
    بغلش تانکر نفت بود، بتدریج نفت رفت زیر درخت و در یکسال یا شاید یکسال و نیم خشک شد.....

6. این کاربر از shabe.saket بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Hamid2545's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    خوانسار

پيش فرض درخت افکن بود کم زندگانی

درخت افکن بود کم زندگانی
    بگزارید چیزی را بهتان بگم ؟ یک عمارت بزرگ را در نظر بگیرید ( یک هتل 5 ستاره شاید پاساژ یا مجتمع مسکونی یا اصلا کاخ ) فرض کنیم کسی با بمب یا ... بترکاندش و کامل خراب کند( فرض کنیم خسارات جانی نداشته باشد ) .
    خب فکر می کنید خب این فقط یک خسارت مالی است و به هرحال با پول می شود آن را درست کرد حال حساب کنید چقدر زمان می گیرد.یک سال2سال فوقش 10سال(اگر پول کافی موجود باشد )
    حال فرض کنیم درخت 30 ساله را ( 30 سال عمر زیادی برای درختان نیست درختان چند هزار ساله هم موجود می باشد ) قطع کنیم خشک کنیم حال حساب کنید چند سال برای کاشتن و پروراندن و جایگزین کردن همان درخت لازم است . همان 30 سال .... (حتی اگر میلیاردها دلار پول داشته باشی)حال یک جنگل شامل درختان چند صد ساله و ... را نابود کنیم ....
    اهمیت درختان در جهت سرسبزی و زیبائی و تصفیه هوا و کم کردن اثر گلخانه ای بر کسی پوشیده نیست خشکاندن و نابود کردن بی جهت درختان یک جنایت بزرگ است . حال شما بجای این که برای گسترش و کاشت و سرسبزی درختان تاپیک درست کنی برای خشکاندن درختان تاپیک درست می کنید واقعا خجالت دارد .

8. 3 کاربر از Hamid2545 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

دوست من شاید مجبور بوده خشکش کنه!
    چرا میزنیش؟

شاید میخواد به جاش یه چی دیگه بکاره. و یا ...

نمیشود چیزی گفت. خودشون میان میگن.

10. 2 کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Hamid2545's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    خوانسار

پيش فرض

دوست من شاید مجبور بوده خشکش کنه!
    چرا میزنیش؟

شاید میخواد به جاش یه چی دیگه بکاره. و یا ...

نمیشود چیزی گفت. خودشون میان میگن.
    کسی که به طور قانونی و معقول درختی را بخواد ریشه کن که خوب با اره و تیشه و... قطعش می کنه یا هرسش می کنه و... ولی کسی که از روش هائی مانند نمک ریختن و نفت ریختن و .... بخواد درخت خشک کنه حتما شیله پیله ای داره یا به طریق غیر قانونی و... که شهرداری هم نفهمه می خواد درخت ها را خشک کنه شاید باغش توی فضای سبز افتاده و می خواد با از بین بردن باغ جواز آپارتمان بگیره یا شایدم می خواد درخت های همسایه را خشک کنه و... در هر حال منظورم این بود که بهتره به فکر سر سبزی باشیم تا تخریب فضای سبز

12. 5 کاربر از Hamid2545 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

درخت افکن بود کم زندگانی
    بگزارید چیزی را بهتان بگم ؟ یک عمارت بزرگ را در نظر بگیرید ( یک هتل 5 ستاره شاید پاساژ یا مجتمع مسکونی یا اصلا کاخ ) فرض کنیم کسی با بمب یا ... بترکاندش و کامل خراب کند( فرض کنیم خسارات جانی نداشته باشد ) .
    خب فکر می کنید خب این فقط یک خسارت مالی است و به هرحال با پول می شود آن را درست کرد حال حساب کنید چقدر زمان می گیرد.یک سال2سال فوقش 10سال(اگر پول کافی موجود باشد )
    حال فرض کنیم درخت 30 ساله را ( 30 سال عمر زیادی برای درختان نیست درختان چند هزار ساله هم موجود می باشد ) قطع کنیم خشک کنیم حال حساب کنید چند سال برای کاشتن و پروراندن و جایگزین کردن همان درخت لازم است . همان 30 سال .... (حتی اگر میلیاردها دلار پول داشته باشی)حال یک جنگل شامل درختان چند صد ساله و ... را نابود کنیم ....
    اهمیت درختان در جهت سرسبزی و زیبائی و تصفیه هوا و کم کردن اثر گلخانه ای بر کسی پوشیده نیست خشکاندن و نابود کردن بی جهت درختان یک جنایت بزرگ است . حال شما بجای این که برای گسترش و کاشت و سرسبزی درختان تاپیک درست کنی برای خشکاندن درختان تاپیک درست می کنید واقعا خجالت دارد .
    دوست عزیز چرا پیش داروی میکنین
    این فقط یه بحث علمی بود
    مث اینه که شما بگین کسی که چاقو رو ساخته بگیرید محاکمش کنین ربطی نداره با اون چاقو یه جراح جون یه نفر رو نجات میده
    کسی نخواست درختی رو خشک کنه بلکه من خواستم فقط عوامل خشک شدن درختان رو بدون تا از خشک شدن درختمون جلوگیری کنم

14. این کاربر از Drug Man بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال NorthBridge's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

دوست عزیز چرا پیش داروی میکنین
    این فقط یه بحث علمی بود
    مث اینه که شما بگین کسی که چاقو رو ساخته بگیرید محاکمش کنین ربطی نداره با اون چاقو یه جراح جون یه نفر رو نجات میده
    کسی نخواست درختی رو خشک کنه بلکه من خواستم فقط عوامل خشک شدن درختان رو بدون تا از خشک شدن درختمون جلوگیری کنم
    من روشهای سریعتری برای خشکاندن درخت سراغ داشتم ولی چون مطرح کردنش برای عده ای آموزش روشهای جنایت علیه یک جاندار بی زبان و مظلوم هست بازگو نمیکنم فقط میتونم پیشنهاد کنم اگر کسی درخت یا درختان رو مزاحم برای ملک خودش تشخیص داد بجای تصمیم به از بین بردن اونها که هم اخلاقاً نادرست و هم بلحاظ زمانی وقتگیر و موجب آلوده کردن زمین هست اقدام کنه به جابجا کردن درختان که هیچ عارضه و مشکلی تولید نمیکنه و روش درستی محسوب میشه.

16. 5 کاربر از NorthBridge بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

من روشهای سریعتری برای خشکاندن درخت سراغ داشتم ولی چون مطرح کردنش برای عده ای آموزش روشهای جنایت علیه یک جاندار بی زبان و مظلوم هست بازگو نمیکنم فقط میتونم پیشنهاد کنم اگر کسی درخت یا درختان رو مزاحم برای ملک خودش تشخیص داد بجای تصمیم به از بین بردن اونها که هم اخلاقاً نادرست و هم بلحاظ زمانی وقتگیر و موجب آلوده کردن زمین هست اقدام کنه به جابجا کردن درختان که هیچ عارضه و مشکلی تولید نمیکنه و روش درستی محسوب میشه.
    همین دیگه میشه راحت یه درخت رو جا به جا کرد هم دیگه گناه نداره هم اون درخت تو طبیعت میمونه

18. 3 کاربر از Drug Man بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •