تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 33

نام تاپيک: خشک کردن یه درخت

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام . اگه کوچیکه جابجاش کنین .

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام . اگه کوچیکه جابجاش کنین .
    والا دوست عزیز کسی نمیخواد درختی رو بکاره یا جا به جا کنه
    من فقط خواستم عوامل خشک شدن شدن درختان رو بدونم

داره خودمونی میشه Hamid2545's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    خوانسار

پيش فرض

دوست عزیز چرا پیش داروی میکنین
    این فقط یه بحث علمی بود
    مث اینه که شما بگین کسی که چاقو رو ساخته بگیرید محاکمش کنین ربطی نداره با اون چاقو یه جراح جون یه نفر رو نجات میده
    کسی نخواست درختی رو خشک کنه بلکه من خواستم فقط عوامل خشک شدن درختان رو بدون تا از خشک شدن درختمون جلوگیری کنم
    البته حق باشماست در این که این یک بررسی علمی ( همچنین پی بردن و رسوا کردن کسانی که درختان را خشک می کنند با رو کردن روش ها ) است شکی نیست ولی من خواستم به این بهانه مخالفت خود را با کسانی که بخاطر منافع مادی و یا .... اقدام به نابودی درختان می کنند نشان بدهم و همچنین از اهمیت درخت و درخت کاری و ارزش یک درخت ( بخصوص درختان کهنسال ) مطالبی را عنوان کنم .
    این موضوع که برای به ثمر نشستن و باروری یک درخت چند ده ساله یا چند صد ساله چه زمان طولانی باید منتظر بمانیم در حالی که یک بنا را می شود در عرض مدت کوتاهی ساخت ( منظور بناهای تاریخی نیست که اون خودش موضوع دیگری است ) برای مثلا بوجود آوردن یک درخت صد ساله حداقل صد سال باید منتظر ماند و برای درست کردن یک باغ با درختان کهنسال باید زمانی برابر عمر یک انسان صبر کرد .
    ما در شهری زندگی می کنیم که یک باغ شهر است و تمام زیبائی خود را مدیون باغ ها می باشد متاسفانه بساز بفروش ها و سود جویان به جان باغ ها افتاده اند با این حال قوانین سفت و سخت و حساسیتی که شهرداری و فضای سبز این چند ساله نشان داده اند جلو تخریب بیشتر را گرفته است باغ ها را جرء فضای سبز کرده اند و بهیچ وجه جواز نمی دهند و برای قطع درختان جریمه های سنگینی وضع کرده اند .

4. 4 کاربر از Hamid2545 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای saye's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    mirror

پيش فرض

من هم با Hamid2545 عزیز کاملا موافق هستم
    ........
    البته اشخاصی هستند که از روشهای خشک کردن درختان استفاده میکنند تا دچار جریمه ی قطع درختان نشن که کار کاملا غیر انسانی و اخلاقی و ... هست

6. 3 کاربر از saye بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

خوب دوستان از بحث اصلی خارج نشیم بریم سراغ بحث اصلی چه عواملی باعث خشکی برگشت ناپذیر درختان میشه؟

حـــــرفـه ای saye's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    mirror

پيش فرض

خوب سوالتون عجیب و دو پهلو و ناراحت کننده هست.
    من که هنوز فکر میکنم شما قصد خشکاندن درخت یا درختان رو در جایی دارید

9. 2 کاربر از saye بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

خوب سوالتون عجیب و دو پهلو و ناراحت کننده هست.
    من که هنوز فکر میکنم شما قصد خشکاندن درخت یا درختان رو در جایی دارید
    داداش به خدا ما نه باغ داریم نه زمین نه چیزی دیگه نه قصد خشکوندن درختی فقط واسه یه تحقیق میخوام بدونم اصلا آقا اشتباه کردم تاپیک زدم اینجا دادگاهه یا فاروم علمی چرا اینقدر پیش داروی میکنین شماها فک کنم اگه قاضی دادگاهی بودین طرف رو اول اعدام میکردین بعد محاکمه

اگه نباشه جاش خالی می مونه داش يعقوب's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    اسلام سيتي

پيش فرض

سلام ..

آقا جلوی در مغازم یه درخت کاج هست که پدر منو در اورده از بس که شیره ازش میریزه .. نه ماشین میتونم جلو در مغازه پارک کنم .. شیشه مغازه و جلو در مغازمو به گند کشیده .. حالا زمستونه یک ماه دیگه بهار بیاد بارون شیره میاد هرکی بهترین روش رو داره بگه تا من اینو خشک کنم

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام ..آقا جلوی در مغازم یه درخت کاج هست که پدر منو در اورده از بس که شیره ازش میریزه .. نه ماشین میتونم جلو در مغازه پارک کنم .. شیشه مغازه و جلو در مغازمو به گند کشیده .. حالا زمستونه یک ماه دیگه بهار بیاد بارون شیره میاد هرکی بهترین روش رو داره بگه تا من اینو خشک کنم
    سلام

قطع کردن و خشک کردن درخت جریمه سنگین داره خصوصاً اگر که پلاک و شماره داشته باشه

نظر بنده : با شهرداری تماس بگیرید و هماهنگ کنید و قطعش کنین و جاش یک درخت سایه دار و بی ضرر بکارین
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 06-02-2017 at 11:37.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام ..

آقا جلوی در مغازم یه درخت کاج هست که پدر منو در اورده از بس که شیره ازش میریزه .. نه ماشین میتونم جلو در مغازه پارک کنم .. شیشه مغازه و جلو در مغازمو به گند کشیده .. حالا زمستونه یک ماه دیگه بهار بیاد بارون شیره میاد هرکی بهترین روش رو داره بگه تا من اینو خشک کنم
    4 لیتر گازوئیل بریز زیرش دود میشه میره هوا...
    بعد که خشک شد یک درخت بید مجنونی، اوکالیپتوسی ازینا بزار که قشنگ هم هست.

اگه به شهرداری بگی و اونها هم باهات همکاری نکنن (که قطعا نمیکنن. چون اونها هم حوصله موصله که ندارن غصه مردم رو بخورن) بعدش که خشک بشه میان خرتو میگیرن که تو خشکش کردی.

اسلحه رو دست یک دیوانه نبایس داد. خودت از این اسلحه به درستی استفاده کن.
    Last edited by siava5h; 06-02-2017 at 13:25.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •